9 produktów

Pokazano 1-9 z 9 pozycji
Oczyszczacz powietrza SHARP UA-HG30E-B Oczyszczacz powietrza SHARP UA-HG30E-B
  • -200,00 zł
  • Gwarancja Premium24h

SHARP Plasmacluster UA-HG30E-B oczyszczacz i nawilżacz powietrza

1 Opinie

UA-HG30EB (czarna wersja modelu KC-F32EUW ) to sprawdzone połączenie rewelacyjnej technologii Plasmacluster, filtracji mechanicznej i nawilżania, zamknięte w eleganckiej czarnej obudowie. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom dezynfekuje otoczenie, wychwytuje kurz i zanieczyszczenia smogowe, nawilża odpowiednio do panującej temperatury. Wydajność 180m3/h, cicha praca- 21 db i niskie pobór mocy od 4W. Doskonały wybór do pomieszczeń o powierzchni do 21m2.

Ilość:
Cena 1 099,00 zł 1 299,00 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

SHARP Plasmacluster KC-F32EUW oczyszczacz i nawilżacz powietrza

3 Opinie

Model KC-F32EU to kolejny produkt marki Sharp, w którym zastosowano unikalne połączenie technologii oczyszczania powietrza. Potrójny system filtrów+generator jonów+ nawilżacz. Wychwytuje kurz i inne unoszące się w powietrzu cząstki. Zmniejsza ilość przykrych zapachów. Poprzez filtr HEPA H13 zatrzymuje 99,97% cząstek o wielkości rzędu 0,3 mikrona. Odświeża - technologia Plasmacluster oczyszcza powietrze w naturalny sposób, emitując jednakową ilość jonów dodatnich i ujemnych. Nawilża-dostosowując poziom wilgotnośi do panującej w pomieszczeniu temperatury. Wydajność 180m3/h, zalecana powierzchnia do 21m2.

Zobacz ten model w kolorze czarnym SHARP UA-HG30E-B

Ilość:
Cena 1 299,00 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
SHARP Plasmacluster... SHARP Plasmacluster...
  • -120,00 zł

SHARP Plasmacluster FP-F30EUH oczyszczacz powietrza

0 Opinie

Podstawowy model oczyszczacza Sharp. Dzięki zastosowaniu filtra Hepa H13 i technologii Plasmacluster doskonale radzi sobie w walce zarówno ze smogiem jak i zanieczyszczeniami biologicznymi, zapewniając czyste i świeże powietrze, jednoczenie chroniąc układ oddechowy i immunologiczny. Wydajność 180m3/h, zalecana powierzchnia do 21m2. Oczyszczacz powietrza FPF30EUH posiada Atest PZH oznaczający wysoki poziom bezpieczeństwa zdrowotnego oraz brak negatywnego wpływu na środowisko. 

Ilość:
Cena 579,00 zł 699,00 zł
MAGAZYN
SHARP UA-PE30E-WB... SHARP UA-PE30E-WB...
  • -50,00 zł
  • Gwarancja Premium24h

SHARP UA-PE30E-WB oczyszczacz powietrza

4 Opinie

Podstawowy model oczyszczacza powietrza Sharp. Dzięki zastosowaniu filtra Hepa H13 doskonale radzi sobie w walce zarówno ze smogiem jak i zanieczyszczeniami biologicznymi takimi jak wirusy, bakterie czy alergeny, zapewniając czyste i świeże powietrze, jednoczenie chroniąc układ oddechowy i immunologiczny. Wydajność 180m3/h, zalecana powierzchnia do 21m2. Na chwilę obecną jest to jedyny model w ofercie oczyszczaczy powietrza Sharp nie wyposażony w technologię Plasmacluster. 

Oczyszczacz powietrza SHARP Plasmacluster UA-PE30E-WB posiada Atest Narodowego Instytutu Zdrowia Pulicznego - Państwowego Zakładu Higieny.

Ilość:
Cena 499,00 zł 549,00 zł
MAGAZYN

SHARP Plasmacluster FU-Y30EU-W oczyszczacz powietrza

11 Opinie

FUY30EUW to bazowy model spośród urządzeń marki SHARP. Działanie oparte na podwójnym systemie oczyszczania: poprzez filtrację i nasycenie powietrza aktywnymi jonami. Niezastąpiony w walce z alergenami i smogiem. Wydajność 180m3/h, zalecana pow. do 21m2.

Ilość:
Cena 499,00 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

SHARP Plasmacluster FP-J30EU-A oczyszczacz powietrza

0 Opinie

Sharp FP-J30EU-A dzięki zastosowanym specjalistycznym filtrom i technologii Plasmacluster stanowi doskonałe urządzenie do walki ze smogiem i patogenami. Wydajność do 180m3, głośność 23db, pobór mocy od 0,6W. Bardzo mały rozmiar- 4 kg, nowatorski kształt, ciekawa kolorystyka sprawia, ze  model FP-J30E jest doskonałym wyborem do małych pomieszczeń, np. pokoju dziecinnego. Biała obudowa wzbogacona kolorystycznym akcentem.

Ilość:
Cena 899,00 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

SHARP Plasmacluster FP-J30EU-B oczyszczacz powietrza

0 Opinie

Sharp FP-J30EU-B dzięki zastosowanym specjalistycznym filtrom i technologi Plasmacluster stanowi doskonałe urządzenie do walki ze smogiem i patogenami. Wydajność do 180m3, głośność 23db, pobór mocy od 0,6W. Bardzo mały rozmiar- 4 kg, nowatorski kształt, ciekawa kolorystyka sprawia, ze  model FP-J30E jest doskonałym wyborem do małych pomieszczeń, np. pokoju dziecinnego. Biała obudowa wzbogacona kolorystycznym akcentem

Ilość:
Cena 899,00 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

SHARP Plasmacluster FP-J30EU-P oczyszczacz powietrza

0 Opinie

Sharp FP-J30EU-P dzięki zastosowanym specjalistycznym filtrom i technologi Plasmacluster stanowi doskonałe urządzenie do walki ze smogiem i patogenami. Wydajność do 180m3, głośność 23db, pobór mocy od 0,6W. Bardzo mały rozmiar- 4 kg, nowatorski kształt, ciekawa kolorystyka sprawia, ze  model FP-J30E jest doskonałym wyborem do małych pomieszczeń, np. pokoju dziecinnego. Biała obudowa wzbogacona kolorystycznym akcentem

Ilość:
Cena 899,00 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

SHARP Plasmacluster KC-930EUW oczyszczacz i nawilżacz powietrza

12 Opinie

KC-930EUW oczyszczacz powietrza z funkcją nawilżania. Wyposażony w czujnik zapachu, zintegrowany filtr Hepa i węglowy,a także generator jonów Plasmacluster skutecznie oczyści pomieszczenie z zanieczyszczeń i alergenów jak również odpowiednio je nawilży. Wydajność 180m3, zalecana pow. do 21m2

Poczytaj o niespotykanych w tej klasie cenowej możliwościach tego wyjątkowego oczyszczacza powietrza z funkcją nawilżania:

 "SHARP KC-930EUW - niekwestionowany lider w swojej klasie cenowej."

 "SHARP KC-930EUW - jak działa oczyszczacz powietrza z technologią Plsmacluster?"

 "SHARP KC-930EUW - co warto wiedzieć o nawilżaniu powietrza?"

Ilość:
Cena 999,00 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Klasa popularna

Dedykowana dla Użytkowników, którzy chcą otrzymać renomowany oczyszczacz powietrza. Z jednej strony gwarantujący skuteczność działania oraz jakość wykonania, a z drugiej rozsądny i akceptowalny koszt konieczny do poniesienia, aby cieszyć się oczyszczaczem SHARP. 

Klasa ta jest reprezentowana zarówno przez oczyszczacze powietrza z funkcją nawilżania - KCF32EUW, KC930EUW, jak również przez same oczyszczacze powietrza - FPF30EUH i FUY30EUW. Wszystkie modele wyposażone są w unikalną technologię Plasmacluster. W kwestii oczyszczania powietrza standardowo wykorzystują też wysokowydajne filtry Hepa H13 oraz oferują maksymalny przepływ powietrza na poziomie 180m3/h. W trybie cichym generują hałas na poziomie 21-23dB. Wydajność nawilżania w modelach KC-F32EU i KC-930EU wynosi 350ml/h. Nawilżacze te oferują też TRYB AUTOMATYCZNY oparty na pomiarach czujnika jakości powietrza. Oczyszczacze powietrza KC-F32EUW oraz FP-F30EUH wyposażone są dodatkowo w funkcje: ION SHOWER (program przygotowywania pomieszczeń) oraz AUTO RESTART (pamięć ustawień po przywróceniu zasilania).

Newsletter - zapisz się!

Podaj swój e-mail, aby otrzymywać nowości oraz promocje

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy o świadczenie usług drogą elektroniczną, na podany adres e-mail na temat usług oferowanych przez MWP EUGENIUSZ ŻOCHOWSKI, ul. ks. Stanisława Andrukiewicza 4/32, 15-204 Białystok. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail.

O nas

Firma MWP (MostWantedProducts) została założona w 2010 roku jako jeden z pierwszych profesjonalnych Dystrybutorów urządzeń kategorii Wellness (oczyszczaczy powietrza ) japońskiej marki SHARP.

Kontakt

Logo Sharp

Oficjalny dystrybutor

2010-2021 © MWP (MostWantedProducts) Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja: Stroniarz.pl