10 produktów

Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Aktywne filtry

IDEAL AP 40 PRO Oczyszczacz powietrza

0 Opinie

Kompaktowy oczyszczacz powietrza zapewniający czyste powietrze w pomieszczeniach — do pomieszczeń o powierzchni do 55m2. Nowatorski wielowarstwowy system filtrujący 360° z technologią filtrów: HEPA H14 o długiej żywotności i i warstwą zawierającą wysoką ilość węgla aktywnego. Dzięki intuicyjnej aplikacji możesz sterować i monitorować swój oczyszczacz powietrza za pomocą smartfona. 

Ilość:
Cena 3 199,00 zł

IDEAL AP 30 PRO Oczyszczacz powietrza

0 Opinie

Kompaktowy oczyszczacz powietrza zapewniający czyste powietrze w pomieszczeniach — do pomieszczeń o powierzchni od 20 do 40m2. Nowatorski wielowarstwowy system filtrujący 360° z technologią filtrów: HEPA o długiej żywotności i i warstwą zawierającą wysoką ilość węgla aktywnego. Dzięki intuicyjnej aplikacji możesz sterować i monitorować swój oczyszczacz powietrza za pomocą smartfona. 

Ilość:
Cena 2 649,00 zł

IDEAL AP 35H Oczyszczacz i nawilżacz powietrza

0 Opinie

Urządzenie wielofunkcyjne 2 w 1: połączenie oczyszczacza powietrza i nawilżacza zapewnia czyste i IDEALnie nawilżone powietrze w pomieszczeniach. Przeznaczony do pomieszczeń o powierzchni od 25 do 45 m². Z filtrem HEPA i filtrem węglowym pochłaniającym zapachy. Pojemność zbiornika na wodę wynosi 2.5l, a wydajność przepływu powietrza to 300m3/h, przy niewielkim zużyciu energii (od 4 do 20W) i niskim poziomie generowanego hałasu 26dB.

Ilość:
Cena 1 899,00 zł

IDEAL AP 30 Oczyszczacz powietrza

0 Opinie

Wydajny oczyszczacz powietrza niemieckiej marki IDEAL wykorzystujący specjalny system AEON Blue zapewnia czyste i zdrowe powietrze w pomieszczeniach do 45m2.

Ideal AP30 został wyposażony w sprawdzony potrójny system filtracji, składający się z filtra wstępnego, węglowego i HEPA. Z powodzeniem może być używany przez osoby z alergiami ponieważ po za filtrami posiada również jonizator PlasmaWave unieszkodliwiający szkodliwe substancje w tym zarodniki pleśni. O wysokiej skuteczności świadczy certyfikat ECARF (Fundację Europejskiego Centrum Badania Alergii), a o bezpieczeństwie atest higieniczny PZH

Atutem jest podświetlany wyświetlacz i poręczny pilot o zasięgu nawet 6 metrów, cicha praca 26dB i niskie zużycie energii (od 4W). 

Ilość:
Cena 1 599,00 zł

IDEAL AP 25 Oczyszczacz powietrza

2 Opinie

Oczyszczacz powietrza AP 25 to połączenie minimalistycznego designu z wydajnym oczyszczaniem. Konstrukcja urządzenia z obustronnymi wlotami zapewnia wysoki przepływ powietrza i optymalną wydajność filtracji. Wielowarstwowy filtr niezawodnie usuwa zanieczyszczenia takie jak kurz, drobny pył (w tym PM 10, PM 2,5 i mniejszy), pyłki i inne alergeny i patogeny przenoszone drogą powietrzną takie jak bakterie, zarodniki pleśni, dym papierosowy, spaliny, chemikalia, opary (formaldehyd, toluen, LZO, itp.) oraz inne zapachy w pomieszczeniu. Urządzenie charakteryzuje się niskim zużyciem energii (od 7 do 55W) i cichą pracą (25 dB w trybie nocnym). 

Ilość:
Cena 1 299,00 zł

IDEAL AP 15 Oczyszczacz powietrza

0 Opinie

Oczyszczacz powietrza z wysoce skutecznym systemem rozprowadzania powietrza AEON Blue® – oczyszcza powietrze w pomieszczeniach skuteczniej niż prawie każdy inny oczyszczacz powietrza. IDEAL AP15 łączy filtr HEPA, filtr z aktywnym węglem i jonizator powietrza PlasmaWave w jednym kompaktowym urządzeniu.

Bardzo skutecznie filtruje z powietrza szkodliwe substancje: drobny kurz, pyłki i inne alergeny, wirusy i bakterie, zarodniki pleśni, sierść zwierząt, dym papierosowy, a nawet opary i zapachy chemiczne. A wszystko to przy bardzo niskim zużyciu energii (4W) i cichej pracy od 26dB – dla optymalnego wykorzystania na przykład w biurach, sypialniach lub gabinetach lekarskich – wszędzie tam, gdzie szukasz idealnego powietrza w pomieszczeniu.

Ilość:
Cena 899,00 zł

IDEAL AP 80 PRO Oczyszczacz powietrza

0 Opinie

Profesjonalny oczyszczacz powietrza zapewniający czyste powietrze w pomieszczeniach. Nowatorski wielowarstwowy system filtrów 360° z technologią filtracji HEPA H14 o długiej żywotności i dużą ilością węgla aktywnego.

Wyjątkowe wykonanie oraz wysokiej jakości komponenty i materiały renomowanych, głównie niemieckich producentów sprawiają, że AP80 PRO jest produktem prawdziwie wysokiej jakości.

Technologia filtrów, wentylatory i technologia czujników w IDEAL AP80 PRO zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić wyjątkowo ogromny przepływ powietrza 800m³/h i maksymalną wydajność oczyszczania CADR 675 m³/h, przy jednoczesnym zachowaniu niskiego poziomu hałasu (od19dB) i wibracji.

Ilość:
Cena 5 399,00 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

IDEAL AP 60 PRO Oczyszczacz powietrza

0 Opinie

Profesjonalny oczyszczacz powietrza zapewniający czyste powietrze w pomieszczeniach. Nowatorski wielowarstwowy system filtrów 360° z technologią filtracji HEPA H14 o długiej żywotności i dużą ilością węgla aktywnego.

Wyjątkowe wykonanie oraz wysokiej jakości komponenty i materiały renomowanych, głównie niemieckich producentów sprawiają, że AP60 PRO jest produktem prawdziwie wysokiej jakości.

Technologia filtrów, wentylatory i technologia czujników w IDEAL AP60 PRO zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić wyjątkowo wysoki przepływ powietrza 600m³/h i maksymalną wydajność oczyszczania CADR 560 m³/h, przy jednoczesnym zachowaniu niskiego poziomu hałasu (od17dB) i wibracji.

Ilość:
Cena 4 399,00 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

IDEAL AP 35 Oczyszczacz powietrza

0 Opinie

Oczyszczacz powietrza z wysoce skutecznym, wielostopniowym systemem filtrów. Ze względu na swoją skuteczną, funkcjonalną konstrukcję wychwytuje i rozprowadza świeże powietrze optymalnie po pomieszczeniu. Filtry wielowarstwowe odfiltrowują zanieczyszczenia, takie jak kurz, cząstki stałe (PM10, PM2,5 i drobne), pyłki i alergeny, patogeny, bakterie i zarodniki pleśni, dym papierosowy, spaliny i zapachy z powietrza w pomieszczeniach. A wszystko to działa bardzo niskoenergetycznie (4W) i cicho jak szept (26dB).

Ilość:
Cena 1 999,00 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

IDEAL AW 60 Oczyszczacz i nawilżacz powietrza

0 Opinie

Najwydajniejszy, a zarazem niewielki nawilżacz z funkcją oczyszczania w ofercie niemieckiej marki IDEAL, który ekologiczną metodą ewaporacji, wypuści w kubaturę pomieszczenia 60m2 kropelki wody tempie 500g na godzinę. Duży zbiornik, o pojemności aż 5 litrów, pozwala na całodzienną pracę urządzenia, bez konieczności dolewania czy wymiany wody. Co ważne, urządzenie działa inteligentnie - czujniki sterują pracą nawilżacza, który utrzymuje żądaną wilgotność powietrza na optymalnym poziomie. 

Bezpieczne i czyste powietrze gwarantuje zastosowanie filtra HEPA i filtra węglowego. Ekstra zabezpieczeniem jest, powłoka CleanCel zapewniająca ochronę antybakteryjną - sterylizację na najwyższym poziomie. Przez to nawilżacz powietrza IDEAL AW 60 z powodzeniem może być używany w pomieszczeniach medycznych jak przychodnie i gabinety lekarskie. Nawilżacz nie będzie powodował dyskomfortu, czy zaburzał snu, ponieważ charakteryzuje się bardzo cichą pracą (30dB - poziom porównywalny do szeptu). Dodatkową technologią oczyszczającą powietrze zastosowaną w nawilżaczu IDEAL, jest plazmowa jonizacja PlasmaWave

Ilość:
Cena 1 199,00 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Oczyszczacze powietrza Ideal

Mało korzyści?

Bądź na bieżąco z ciekawymi artykułami, materiałami audio, nowościami oraz ofertami specjalnymi. Nawet, jeśli nie zdecydujesz się teraz, to dzięki dodatkowej wiedz, dokonasz najlepszego możliwego wyboru w przyszłości. 

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy o świadczenie usług drogą elektroniczną, na podany adres e-mail na temat usług oferowanych przez MWP EUGENIUSZ ŻOCHOWSKI, ul. ks. Stanisława Andrukiewicza 4/32, 15-204 Białystok. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail.

O nas

Firma MWP (MostWantedProducts) została założona w 2010 roku jako jeden z pierwszych profesjonalnych Dystrybutorów urządzeń kategorii Wellness (oczyszczaczy powietrza ) japońskiej marki SHARP.

Kontakt

Logo Vestfrost

Oficjalny dystrybutor

Logo Coway

Oficjalny dystrybutor

Logo Ideal

Oficjalny dystrybutor

Logo Winix

Oficjalny dystrybutor

Logo Sharp

Oficjalny dystrybutor

Logo Blueair

Oficjalny dystrybutor

2010-2022 © MWP (MostWantedProducts) Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja: Stroniarz.pl