5 produktów

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Aktywne filtry

Blueair Classic 205 Oczyszczacz powietrza

0 Opinie

Trwała obudowa wykonana z wytrzymałej, ocynkowanej stali wytrzyma próbę czasu. Classic 205 nie zakłóci Twojego snu, ponieważ jest cichy jak szept przy najniższej prędkości (32 dB) i odpowiadającej poziomowi hałasu podczas opadów deszczu przy najwyższym ustawieniu (56 dB). Dodatkowo, model Classic 205 jest energooszczędny (20-80 W) - możesz więc używać tego oczyszczacza powietrza 24 godziny na dobę, wiedząc, że zużywa mniej energii niż tradycyjna żarówka! Co 12,5 minuty całkowicie filtruje powietrze w pomieszczeniu o powierzchni 26m².​ Szybkości dostarczania czystego powietrza (CADR) w tym oczyszczaczu wynosi maksymalnie 340³/h.

Ilość:
Cena 2 040,00 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Blueair Blue 3410 Oczyszczacz powietrza

0 Opinie

Oczyszczacz powietrza Blueair Blue 3410 filtruje powietrze z szybkością około 4,8x na godzinę (lub około 12,5 minuty) w pomieszczeniu o powierzchni 36 m², aby skutecznie usunąć ponad 99% cząstek, takich jak kurz, pyłki, pleśń i sierść zwierząt domowych, które mogą powodować i zaostrzać alergie.

Ilość:
Cena 999,00 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Blueair Blue 3210 Oczyszczacz powietrza

0 Opinie

Oczyszczacz powietrza Blueair Blue 3210 jest przeznaczony do niewielkich pomieszczeń,  filtrujący powietrze z szybkością około 4,8x na godzinę (czyli co około 12,5 minuty) w pomieszczeniu o powierzchni 17 m², aby skutecznie usunąć ponad 99% cząstek, takich jak kurz, pyłki, pleśń i sierść zwierząt domowych, które mogą powodować i zaostrzać alergie. Jeden przycisk kontroluje wszystkie ustawienia i pracę urządzenia, a dodatkowo informuje, kiedy należy wymienić filtr. 

Ilość:
Cena 779,00 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Oczyszczacze powietrza Blueair

Mało korzyści?

Bądź na bieżąco z ciekawymi artykułami, materiałami audio, nowościami oraz ofertami specjalnymi. Nawet, jeśli nie zdecydujesz się teraz, to dzięki dodatkowej wiedz, dokonasz najlepszego możliwego wyboru w przyszłości. 

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy o świadczenie usług drogą elektroniczną, na podany adres e-mail na temat usług oferowanych przez MWP EUGENIUSZ ŻOCHOWSKI, ul. ks. Stanisława Andrukiewicza 4/32, 15-204 Białystok. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail.

O nas

Firma MWP (MostWantedProducts) została założona w 2010 roku jako jeden z pierwszych profesjonalnych Dystrybutorów urządzeń kategorii Wellness (oczyszczaczy powietrza ) japońskiej marki SHARP.

Kontakt

Logo Vestfrost

Oficjalny dystrybutor

Logo Coway

Oficjalny dystrybutor

Logo Ideal

Oficjalny dystrybutor

Logo Winix

Oficjalny dystrybutor

Logo Sharp

Oficjalny dystrybutor

Logo Blueair

Oficjalny dystrybutor

2010-2022 © MWP (MostWantedProducts) Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja: Stroniarz.pl