6 produktów

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Filtr A Zestaw filtrów do oczyszczacza Winix Zero 3w1

0 Opinie

Filtr A wymienny 3w1 składa się z:

  • Filtr wstępny odpowiedzialny za zatrzymanie większych zanieczyszczeń, ale nie jest integralną częścią obudowy.

Filtr ten nie podlega wymianie, lecz okresowemu wyczyszczeniu.

  • Filtr węglowy, który jest odpowiedzialny za skuteczną absorbcję i neutralizację nieprzyjemnych zapachów oraz szkodliwych i niebezpiecznych gazów. Dzięki wykorzystaniu zaawansowanej kontroli zapachu (AOC™) oczyszczacz Winix potrafi pozbyć się się nawet najbardziej uporczywych zapachów.

Żywotność filtra węglowego oscyluje w granicach 3 miesięcy użytkowania.

  • Filtr True HEPA H13 o skuteczności 99,97% odpowiada za skuteczne usuwanie z filtrowanego powietrza najmniejszych szkodliwych dla organizmu fizycznych cząstek, takich jak frakcje pyłu zawieszonego PM1, PM2.5, PM5 czy PM10. Pokryty jest również specjalną powłoką antymikrobową Cleancel™ w celu powstrzymania ewentualnego namnażania się szkodliwych drobnoustrojów i bakterii na filtrze.

Żywotność filtra HEPA w oczyszczaczu Winix Zero to około 12 miesięcy użytkowania.

Kontrolka „Check filter” na panelu sterującym poinformuje o konieczności wymiany filtra. Zestaw filtrów WINIX A jest przeznaczony do oczyszczacza powietrza WINIX ZERO i P300.

Ilość:
Cena 169,00 zł

Filtr J Zestaw filtrów do oczyszczacza powietrza Winix Zero Pro

0 Opinie

Filtr WINIX J to kompletny zestaw filtrów do oczyszczacza powietrza WINIX Zero Pro.

  • Filtr węglowy CD (Coated Deodorization) wykorzystuje warstwę ochronną, która redukuje nieprzyjemne zapachy w pomieszczeniu, takie jak zapachy powstające podczas gotowania, zapachy pochodzące od zwierząt domowych i dym papierosowy.
  • antybakteryjny filtr HEPA pokryty jest powłoką przeciwdrobnoustrojową, która została specjalnie opracowana, aby skutecznie ograniczać wzrost drobnoustrojów i bakterii na filtrze. Filtr HEPA usuwa 99,97% wszystkich cząsteczek kurzu i zanieczyszczeń (o wielkości >0,3 mikrona), w tym smog, drobny pył, pyłki, zarodniki pleśni, roztocza i inne alergeny.

Filtry wymieniamy co 12 miesięcy.

Kontrolka „Check filter” na panelu sterującym poinformuje o konieczności wymiany.

Filtr J jest także kompatybilny z oczyszczaczem powietrza WINIX HR950 i oczyszczaczem powietrza WINIX HR1000.

Ilość:
Cena 279,00 zł

Filtr O Zestaw filtrów do oczyszczacza Winix Zero Compact All-in-One

0 Opinie

 Filtr O pasuje do oczyszczacza powietrza WINIX ZERO Compact, A330 i A332.

Działanie filtra 3w1 jest analogiczne jak w systemach filtracyjnych składających się z odseparowanych filtrów.

  • Filtr wstępny odpowiedzialny za zatrzymanie największych zanieczyszczeń.
  • Filtr węglowy redukuje silne zapachy w pomieszczeniach, takie jak zapachy pochodzące z gotowania, zwierząt domowych, dymu papierosowego i lotnych związków organicznych.
  • Filtr True HEPA H13 o skuteczności 99,97% dla cząstek > 0,3 mikrona. Odpowiada za skuteczne usuwanie z filtrowanego powietrza najmniejszych szkodliwych dla organizmu fizycznych cząstek, takich jak frakcje pyłu zawieszonego PM1, PM2.5, PM5 czy PM10. 

Ilość:
Cena 129,00 zł

WINIX Zero Compact oczyszczacz powietrza

3 Opinie

Winix Zero Compact to najmniejszy inteligentny oczyszczacz powietrza w ofercie renomowanego koreańskiego producenta (przepływ powietrza 250 m3/h). Pomimo stosunkowo niewielkich gabarytów i wagi zaledwie 3,1 kg zalecany jest na powierzchnię aż do 50 m2. Praca tego efektywnego oczyszczacza jest dodatkowo cicha ( od 26,5 dB) i energooszczędna (od 3W), co biorąc pod uwagę jego atrakcyjną cenę czyni go jedną z najciekawszych ofert na rynku renomowanych oczyszczaczy powietrza.

Ilość:
Cena 599,00 zł 699,00 zł

WINIX Zero inteligentny oczyszczacz powietrza

3 Opinie

Inteligentny oczyszczacz powietrza Winix Zero to bardzo wydajny model renomowanego koreańskiego producenta (przepływ powietrza 390 m3/h). Zalecany jest na powierzchnię aż 99 m2. co jest dużym atutem w tej klasie cenowej. Praca tak efektywnego oczyszczacza jest dodatkowo cicha ( od 27 dB) i energooszczędna (od 3W), co czyni go jednym z najbardziej pożądanych oczyszczaczy powietrza na rynku.

Ilość:
Cena 699,00 zł 999,00 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

WINIX Zero Pro inteligentny oczyszczacz powietrza

2 Opinie

Winix Zero Pro to najwydajniejszy inteligentny oczyszczacz powietrza renomowanego koreańskiego producenta (przepływ powietrza 470 m3/h). Jest to model rekomendowany na powierzchnię aż 120m2. co jest ewenementem w tej klasie cenowej. Praca tak efektywnego oczyszczacza jest dodatkowo cicha ( od 28 dB) i energooszczędna (od 5W), co czyni go jednym z atrakcyjniejszych oczyszczaczy powietrza na rynku.

Ilość:
Cena 999,00 zł 1 299,00 zł

Mało korzyści?

Bądź na bieżąco z ciekawymi artykułami, materiałami audio, nowościami oraz ofertami specjalnymi. Nawet, jeśli nie zdecydujesz się teraz, to dzięki dodatkowej wiedz, dokonasz najlepszego możliwego wyboru w przyszłości. 

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy o świadczenie usług drogą elektroniczną, na podany adres e-mail na temat usług oferowanych przez MWP EUGENIUSZ ŻOCHOWSKI, ul. ks. Stanisława Andrukiewicza 4/32, 15-204 Białystok. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail.

O nas

Firma MWP (MostWantedProducts) została założona w 2010 roku jako jeden z pierwszych profesjonalnych Dystrybutorów urządzeń kategorii Wellness (oczyszczaczy powietrza ) japońskiej marki SHARP.

Kontakt

Logo Vestfrost

Oficjalny dystrybutor

Logo Sharp

Oficjalny dystrybutor

Logo Winix

Oficjalny dystrybutor

Logo Coway

Oficjalny dystrybutor

Logo Ideal

Oficjalny dystrybutor

2010-2021 © MWP (MostWantedProducts) Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja: Stroniarz.pl