17 produktów

Pokazano 1-17 z 17 pozycji

Coway Airmega 300S inteligentny oczyszczacz powietrza AP-1515G

2 Opinie

Inteligentny oczyszczacz powietrza Coway Airmega 300S jest na chwilę obecną topowym modelem tego renomowanego koreańskiego producenta. Wykorzystuje unikalny System Dual Power, w którym podwójny wentylator oraz silnik pochodzi ze znanej firmy SPG, tym samym mamy gwarancję wysokiej jakości i niskiego wskaźnika awaryjności. Wydajność CADR (Clean Air Delivery Rate) na poziomie do 490 m3/h powoduje, że jest rekomendowany do skutecznej pracy w pomieszczeniach o powierzchni nawet do 70 m2 (przy wysokości 2,5 m). Kluczową zaletą oczyszczacza Coway Airmega 300 S może być też precyzyjny i bardzo czuły laserowy czujnik pyłu PM2.5.

Ilość:
Cena 2 299,00 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Coway Cartridge inteligentny oczyszczacz powietrza AP-1019C

1 Opinie

Inteligentny oczyszczacz powietrza Coway Cartridge to najmniejszy model w ofercie koreańskiego producenta rekomendowany na powierzchnię do 35m2. Oferuje maksymalną wydajność na poziomie 263m3/h i wyposażony jest w 3-stopniową filtrację zanieczyszczeń z wykorzystaniem nowoczesnego filtra Green True HEPA. Do inteligentnej pracy wykorzystuje precyzyjny laserowy czujnik pyłów PM2.5, a kolejnymi zaletami tego oczyszczacza są z pewnością: niskie zapotrzebowanie na prąd (4-35W) oraz cicha praca (od 22dB).

Ilość:
Cena 949,00 zł

Coway Classic inteligentny oczyszczacz powietrza AP-1018F

2 Opinie

Inteligentny oczyszczacz powietrza Coway Classic AP-1018F to najpopularniejszy model koreańskiego producenta. Wydajność na poziomie 300m3/h pozwala na skuteczne zastosowanie w pomieszczeniach o powierzchni do 40m2. W swojej klasie cenowej model ten należy do cichych - 22dB oraz energooszczędnych - minimalne zużycie prądu to zaledwie 4W!

Ilość:
Cena 1 299,00 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Coway Hue&Healing inteligentny oczyszczacz powietrza z funkcją nawilżania APMS-0815C

0 Opinie

Coway Hue & Healing APMS-0815C to pierwszy oczyszczacz powietrza 2w1 z wbudowaną funkcją nawilżania. Przepływ powietrza na poziomie do 270m3/h oraz wydajność nawilżania na poziomie do 450ml/h pozwalają temu urządzeniu efektywnie pracować w pomieszczeniach o powierzchni do 35m2. Biorąc pod uwagę parametry techniczne urządzenie działa cicho (od 22dB) i charakteryzuje się niskim zużyciem energii (6,1-29W). Oczyszczacz i nawilżacz w jednym z oferty Coway to stylowy element wystroju każdego wnętrza o ponadczasowym wzornictwie i optymalnych parametrach pracy.

Ilość:
Cena 1 799,00 zł

Coway Mini Storm inteligentny oczyszczacz powietrza AP-1220B

2 Opinie

Coway Mini Storm to nowoczesny oczyszczacz powietrza wyposażony w wieloetapowy system filtracji oraz wielostrumieniowy przepływ powietrza. Wydajność na poziomie 360m3/h pozwala na efektywną pracę tego oczyszczacza w pomieszczeniach o powierzchni do 50m2. Świetnie sprawdzi się również w sypialni czy pokoju dziecka, a to za sprawą niezwykle zgrabnej obudowy i cichej pracy - od 19,9 dB.

Ilość:
Cena 1 399,00 zł

Coway Storm inteligentny oczyszczacz powietrza AP-1516D

3 Opinie

Inteligentny oczyszczacz powietrza Coway Storm AP-1516D to najwydajniejszy model w rodzinie koreańskiego producenta. Oprócz świetnych parametrów technicznych charakteryzuje się eleganckim wyglądem i jak każdy oczyszczacz powietrza marki Coway, wykonany jest z najwyższej jakości komponentów. Świetnie sprawdzi się w pomieszczeniach o powierzchni nawet 70m2 dzięki bardzo dużej wydajności na poziomie 492m3/h

Ilość:
Cena 1 799,00 zł

Filtr drobnego pyłu do Coway Storm

0 Opinie

Filtr ten to bardzo nowatorskie rozwiązanie firmy Coway. To jeden z tak zwanych filtrów „”custom””. Jego regularna wymiana pozwala na wydłużony okres eksploatacji filtrów HEPA i węglowego.

 • Filtr drobnego pyłu sam w sobie zatrzymuje cząsteczki którym udało się przedostać przez filtr wstępny zabezpieczając kolejne etapy filtracji przed zapchanie.

Jest zastosowany głównie z myślą o alergikach. Z powodzeniem zatrzymuje większość znany alergenów wziewnych.

Firma Coway zaleca jego wymianę średnio co 4 miesiące intensywnej pracy.

Ilość:
Cena 39,00 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Filtr HEPA do Coway Classic

0 Opinie
 • Filtr HEPA w Coway Classic zapewnia skuteczność oczyszczania z pyłów na poziomie 99,95%. To pozwala na walkę nawet z najmniejszymi cząsteczkami smogu, grzybów, bakterii czy wirusów. Jest również skuteczną barierą dla najdrobniejszych frakcji składowych smogu takich jak PM10, PM5 czy PM2.5.

Wymiana tego filtra jest zalecana co około 12 miesięcy.

Ilość:
Cena 105,00 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Filtr HEPA do Coway Hue & Healing

0 Opinie

Filtr HEPA w Coway Hue & Healing zapewnia skuteczność oczyszczania z pyłów na poziomie 99,95 %. To pozwala na walkę nawet z najmniejszymi cząsteczkami smogu, grzybów, bakterii czy wirusów.

 • Filtr HEPA H13 - odpowiedzialny za zatrzymywanie zarówno szkodliwych patogenów takich jak wirusy, bakterie, zarodniku grzybów czy alergenów jak również szkodliwych frakcji smogu takich jak PM1, PM2,5, PM5 czy PM10. Skuteczność filtra wynosi 99,97% zatrzymywania cząsteczek większych niż 0,3 mikrona.

Wymiana tego filtra jest zalecana co około 12 do 18 miesięcy.

Ilość:
Cena 100,00 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Filtr HEPA do Coway Storm

0 Opinie
 • Filtr HEPA w Coway Storm zapewnia skuteczność oczyszczania z pyłów na poziomie 99,95%.

Jego duża powierzchnia pozwala na cichą pracę wentylatora i wysoką skuteczność w dłuższym okresie czasu. Jakość i gęstość filtra HEPA pozwana na aktywną walkę nawet z najmniejszymi szkodliwymi cząsteczkami.

Jego wymiana zalecana jest co około 12 miesięcy ciągłej pracy. 

Ilość:
Cena 126,00 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Filtr węglowy do Coway Hue & Healing

0 Opinie

Filtr węglowy do Coway Hue & Healing.

 • Filtr węglowy - odpowiedzialny za pochłanianie niepożądanych i nieprzyjemnych zapachów oraz za neutralizację szkodliwych lotnych związków organicznych (LZO / VOC) takich jak: benzen, ksylen, formaldehyd czy benzo(a)piren. 

Filtr węglowy zalecamy wymieniać co 12 do 18 miesięcy.

Ilość:
Cena 120,00 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Filtr wstępny do Coway airmega 300S

0 Opinie

Filtr wstępny pokryty jest specjalną mikro siatką, która wyłapuje większe zanieczyszczenia

Filtr wstępny nie podlega okresowej wymianie. Można go czyścić i myć. Wymiana tego filtra jest koniecznie tylko w momencie uszkodzenia albo trwałego zabrudzenia.

Urządznie Coway Airmega 300S wyposażone jest w dwa jednakowe filtry wstępne.

Ilość:
Cena 42,00 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Mata ewaporacyjna do Coway Hue & Healing

0 Opinie

Mata ewaporacyjna do Coway Hue & Healing

Wymiana maty jest zalecana co około 6 do 12 miesięcy.

Bezpieczna metoda nawilżania ewaporacyjnego.

Wytwarzane nano kropelki wody (nanocloud) mają wielkość poniżej progu aerozolu, dzięki czemu mogą być skutecznie rozpylane w całą kubaturę pomieszczenia i nie niosą zatopionych w sobie różnorodnych patogenów jak ma to miejsce w „mgiełkach” tworzonych przez ustępujące z rynku nawilżacze parowe i ultradźwiękowe.

Zastosowana w Hue&Healing mata ewaporacyjna pełni również rolę filtra wodnego, którego celem jest usunięcie z wody wszelkich rozpuszczonych zanieczyszczeń.

Ilość:
Cena 100,00 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Zestaw filtrów do Coway Cartridge Green HEPA + węglowy

0 Opinie

Zestaw filtrów do Coway Cartridge. Urządzenie wykorzystuje 3-etapowy system najwyższej jakości filtracji (filtr wstępny, filtr HEPA i filtr węglowy) zapewniający wysoką skuteczność oczyszczania na poziomie 99,99%.

 • Filtr węglowy (antyzapachowy) - Odpowiedzialny za usuwanie niepożądanych i nieprzyjemnych zapachów oraz szkodliwych gazów, w tym również lotnych związków organicznych (LZO / VOC) takich jak formaldehyd czy benzo(a)piren. Filtr ten zawiera granulowany węgiel aktywny a jego żywotność firma Coway określa na ok. 12-18 miesięcy.
 • Filtr Green True HEPA - Stanowi ostatni etap filtracji powietrza zatrzymując 99,99% najmniejszych zanieczyszczeń o wielkości powyżej 0,1 mikrona, w tym składniki smogu PM2.5 i PM1 oraz patogeny takie jak wirusy, bakterie czy alergizujące białka pochodzenia roślinnego i zwierzęcego (alergeny).

W zestawie znajduje się:

+ 1 x filtr green HEPA 13 (wymiana co 12-18 miesięcy)

+ 1 x filtr węglowy (wymiana co 12-18 miesięcy).

Ilość:
Cena 239,00 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Zestaw filtrów do Coway Strom filtr drobnego pyłu, HEPA i węglowy

0 Opinie

Zestaw filtrów do Coway Strom na około 12 miesiące ciągłej eksploatacji.

Urządzenie wykorzystuje 4-etapowy system najwyższej jakości filtracji – filtr wstępny, filtr drobnego pyłu, filtr HEPA i filtr węglowy.

 • Filtr drobnego pyłu - zatrzymuje większe cząstki, których nie wyłapał filtr wstępny. Wśród nich również pyłki roślinne czy pleśń.
 • Filtr węglowy (dezodoryzujący) - zawierający 260 gram węgla aktywnego skutecznie usuwa nieprzyjemne i niepożądane zapachy takie jak: dym papierosowy, zapach stęchlizny czy spalenizny. Filtr ten odpowiada również za pochłanianie szkodliwych gazów.
 • Filtr HEPA E12 - jest odpowiedzialny za zatrzymywanie patogenów takich jak wirusy, bakterie, zarodniki grzybów, pleśń czy alergeny (białka alergizujące pochodzenia roślinnego i zwierzęcego). Rozłożony filtr ma powierzchnię aż 2m2 co przekłada się wprost na dużą wydajność. Skuteczność filtra HEPA w oczyszczaczu Coway Storm to 99,5%.

W zestawie znajduje się:

 • 3 x filtr drobnego pyłu (wymiana co 4 miesiące)
 • 1 x filtr HEPA (wymiana co 12 miesięcy)
 • 1 x filtr węglowy (wymiana co 12 miesiące). Masa węgla 260g.
Ilość:
Cena 379,00 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Zestaw filtrów Max2 do Coway Airmega 300S

0 Opinie

Filtr Max2, który jest połączeniem węgla aktywnego z HEPA.

 • Green True HEPA H13 o powierzchni aż 2 m2, więc jego skuteczność to co najmniej 99,97%.
 • W skutecznym usuwaniu nieprzyjemnych zapachów niewątpliwie pomaga duża masa węgla w każdym filtrze węglowym.
 • Żywotność zintegrowanego filtra Max2 to około 12 miesięcy.

Masa węgla 290g.

O czasie wymiany informuje wskaźnik zużycia filtra Max2 zapalając odpowiednią kontrolkę. 

Ilość:
Cena 331,00 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Zestaw filtrów węglowy i HEPA do Coway Classic

0 Opinie

Zestaw filtrów do oczyszczacza powietrza Coway Classic zawiera:

 • Filtr węglowy - odpowiedzialny za usuwanie niepożądanych i nieprzyjemnych zapachów oraz lotnych związków organicznych takich jak formaldehyd czy benzo(a)piren. Zawartość węgla aktywnego na poziomie 190 gramów pozwala na pracę tego filtra nawet przez 24 miesiące.
 • Filtr HEPA E12 - ma za zadanie zatrzymywać chorobotwórcze patogeny takie jak wirusy, bakterie, zarodniki grzybów czy alergeny. Jest również skuteczną barierą dla najdrobniejszych frakcji składowych smogu takich jak PM10, PM5 czy PM2.5. Skuteczność filtra wynosi 99,5% a jego żywotność to 12 miesięcy.

Inteligentny oczyszczacz powietrza Coway Classic wyposażony jest we wskaźnik konieczności wymiany filtra.

Ilość:
Cena 230,00 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Mało korzyści?

Bądź na bieżąco z ciekawymi artykułami, materiałami audio, nowościami oraz ofertami specjalnymi. Nawet, jeśli nie zdecydujesz się teraz, to dzięki dodatkowej wiedz, dokonasz najlepszego możliwego wyboru w przyszłości. 

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy o świadczenie usług drogą elektroniczną, na podany adres e-mail na temat usług oferowanych przez MWP EUGENIUSZ ŻOCHOWSKI, ul. ks. Stanisława Andrukiewicza 4/32, 15-204 Białystok. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail.

O nas

Firma MWP (MostWantedProducts) została założona w 2010 roku jako jeden z pierwszych profesjonalnych Dystrybutorów urządzeń kategorii Wellness (oczyszczaczy powietrza ) japońskiej marki SHARP.

Kontakt

Logo Vestfrost

Oficjalny dystrybutor

Logo Coway

Oficjalny dystrybutor

Logo Ideal

Oficjalny dystrybutor

Logo Winix

Oficjalny dystrybutor

Logo Sharp

Oficjalny dystrybutor

Logo Blueair

Oficjalny dystrybutor

2010-2022 © MWP (MostWantedProducts) Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja: Stroniarz.pl