Najnowsze blogi

Ogrzewasz dom drewnem? Sprawdź co Ci zagraża.

Zdrowie Nov 29 13856 wyświetlenia
Spalanie drewna w celu podstawowego lub dodatkowego ogrzewania domu jest powszechne zarówno na obszarach wiejskich, jak i miejskich w całej Polsce. Chociaż piece i kominki na drewno są wentylowane na zewnątrz, ich użytkowanie wiąże się z podwyższonymi zanieczyszczeniami powietrza wewnętrznego, w tym z pyłami. Pomiary dowodzą, że piece opalane drewnem są znaczącym źródłem cząstek stałych PM2.5...

Oczyszczacze powietrza Vestfrost - teraz jeszcze tańsze w eksploatacji

Technologia Nov 25 10857 wyświetlenia
Kupując w dniach 22.11.21 - 31.12.21 dowolny inteligentny oczyszczacz powietrza Vestfrost otrzymasz od nas dodatkowy zestaw filtrów gratis. Promocja nie wymaga od Ciebie żadnych dodatkowych aktywności, a dodatkowy zastaw filtrów otrzymasz kompletnie za darmo. Dzięki niej, decydując się dzisiaj na jeden z inteligentnych oczyszczaczy powietrza Vestfrost, zapewnisz sobie bezkosztową eksploatację nawet do 6 lat.

Promocja Sharp !!! Inteligentne oczyszczacze i nawilżacze powietrza Sharp Plasmacluster + Extra filtr Gratis.

Nov 4, 2021
Dodatkowy filtr wodny gratis przy zakupie oczyszczacza powietrza Sharp Ultimate Air. Sprawdź zasady promocji...

Oczyszczacze powietrza Coway z certyfikatem QUIET MARK

Oct 18, 2021
Badania Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) pokazują, że zanieczyszczenie hałasem w środowisku wpływa na zdrowie psychiczne i fizyczne, a obecnie...

Najlepsze oczyszczacze powietrza ze specjalną Gwarancją

Oct 13, 2021
Najlepsi producenci oczyszczaczy i nawilżaczy powietrza decydują się coraz częściej na wydłużanie ochrony gwarancyjnej. Wynika to wprost z coraz...

WHO wprowadza nowe, wyższe standardy jakości powietrza. Smog w Polsce nie mieści się na skali.

Oct 7, 2021
Zanieczyszczone powietrze jest już jednym z największych zabójców na naszej planecie. Każdego roku zabija przedwcześnie około 7 mln ludzi.

Coway Airmega 300S i aplikacja mobilna IOCare

Sep 30, 2021
Aplikacja mobilna  IOCare  jest fantastycznym uzupełnieniem funkcjonalności topowego oczyszczacza powietrza  Coway Airmega 300S . Dowiedź się...

Oczyszczacz powietrza WINIX Plasmawave - dodatkowy rok gwarancji GRATIS.

Sep 28, 2021
W łatwy sposób, rejestrując swój oczyszczacz powietrza Winix, możesz zdobyć dodatkowy rok gwarancji door to door GRATIS. 

Mało korzyści?

Bądź na bieżąco z ciekawymi artykułami, materiałami audio, nowościami oraz ofertami specjalnymi. Nawet, jeśli nie zdecydujesz się teraz, to dzięki dodatkowej wiedz, dokonasz najlepszego możliwego wyboru w przyszłości. 

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy o świadczenie usług drogą elektroniczną, na podany adres e-mail na temat usług oferowanych przez MWP EUGENIUSZ ŻOCHOWSKI, ul. ks. Stanisława Andrukiewicza 4/32, 15-204 Białystok. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail.

O nas

Firma MWP (MostWantedProducts) została założona w 2010 roku jako jeden z pierwszych profesjonalnych Dystrybutorów urządzeń kategorii Wellness (oczyszczaczy powietrza ) japońskiej marki SHARP.

Kontakt

Logo Vestfrost

Oficjalny dystrybutor

Logo Coway

Oficjalny dystrybutor

Logo Ideal

Oficjalny dystrybutor

Logo Winix

Oficjalny dystrybutor

Logo Sharp

Oficjalny dystrybutor

Logo Blueair

Oficjalny dystrybutor

2010-2022 © MWP (MostWantedProducts) Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja: Stroniarz.pl