Ten sklep wykorzystuje technologię "Ciasteczek", która rozszerza możliwości działania sklepu Więcej o poliyce prywatności
Czym się różni oczyszczacz powietrza od odkurzacza?

Czym się różni oczyszczacz powietrza od odkurzacza?

20, 10, 2016 Technologia

  • Odkurzacz jest standardowym wyposażeniem każdego mieszkania i domu, natomiast oczyszczacz powietrza często traktowany jest jako urządzenie „drugiej bądź trzeciej potrzeby”. O zakupie takiego oczyszczacza myślimy DOPIERO wtedy, gdy ktoś z domowników ma problemy z alergią czy astmą.

  • Tradycyjny odkurzacz czyści brud, który JUŻ nagromadził się w pomieszczeniu w określonych miejscach (z reguły jest to podłoga), natomiast oczyszczacz powietrza w pewien sposób działa profilaktycznie. Czyści powietrze z zanieczyszczeń ZANIM te opadną grawitacyjnie na wszelkie powierzchnie (nie tylko na podłogę).

  • Proces odkurzania zawsze angażuje fizycznie Użytkownika, natomiast w przypadku oczyszczacza powietrza proces czyszczenia zachodzi bez udziału człowieka.

  • Z odkurzacza korzystamy raz na jakiś czas, natomiast nowoczesne oczyszczacze powietrza Sharp przystosowane są do pracy 24h na dobę przez 365 dni w roku zapewniając czystość powietrza cały czas.

  • Korzystanie z odkurzacza nie zapewnia lepszej czystości powietrza, natomiast oczyszczacz powietrza Sharp wydatnie wpływa na czystość mieszkania.

  • Odkurzacz nie pomoże w walce z nieprzyjemnymi zapachami , natomiast oczyszczacz powietrza Sharp skutecznie usunie wszelkie przykre zapachy mogące pojawić się w mieszkaniu (dym papierosowy, zapach chemii gospodarczej, zapach zwierząt, zapach związany z wilgocią oraz zapachy dostające się przez otwarte okna).

źródło: www.sharpdirect.pl