Ten sklep wykorzystuje technologię "Ciasteczek", która rozszerza możliwości działania sklepu Więcej o poliyce prywatności
Generator jonów Sharp Plasmacluster rekomendowany przez portal cigaraficionado.com

Generator jonów Sharp Plasmacluster rekomendowany przez portal cigaraficionado.com

20, 10, 2016 Technologia

Im cięższe warunki eksploatacji, tym bardziej wartościowy jest produkt, który potrafi im sprostać. Dlatego widzimy reklamy samochodów testowanych w 50 stopniowym upale pustynnym i w przeraźliwym arktycznym mrozie. Dzwi otwieranych i zamykanych miliony razy czy przycisku nowoczesnej klawiatury wciskanego przez automat aż do spowodowania usterki. Wspólnym mianownikiem tych działań jest pokazanie, że Producent przewidział, czego się może spodziewać po Konsumencie.

Z każdm rokiem na rynku pojawia się coraz więcej różnego rodzaju oczyszczaczy, odświeżaczy i jonizatorów powietrza. Z kolei samo "jonizowanie" powietrza staje sięcoraz bardziej modne. Tym bardziej, że wg wielu Dostawców tego typu urządzeń, potrafią one zlikwidować praktycznie wszystkie problemy związane z brudnym powietrzem. Niestety, skuteczność działania znakomitej większości urządzeń ze słowami "jon" czy "jonizator" jest bardzo znikoma. Wiąże się to z faktem, że z reguły w tego typu urządzeniach mamy do czynienia z chwilowym wytworzeniem ozonu. Możemy zatem czasami wyczuć charakterystyczny "elektryczny zapach", ale produkowane stężenie tego ozonu jest zbyt małe, aby skutecznie radzić sobie z patogenami czy nieprzyjemnym zapachem. A jak to się ma w przypadku technologii Plasmacluster ?

Portal www.cigaraficionado.com zdecydował się na przetestowanie generatora jonów Plasmacluster Sharp IG-A10EUW. Jeśli coś ma radzić sobie z intensywnym zapachem, to niech poradzi sobie z charakterystycznym dymem palonych cygar. Na początku sceptycyzm testujących wzbudzała już sama nazwa: "generator jonów Plasmacluster Sharp IG-A10EUW". Rzeczywiście pasuje ona bardziej do wyposażenia statku Enterprise z serialu Star Trek niż urządzenia dbającego o higienę powietrza w normalnym pomieszczeniu. Szybko jednak przekształcił się on w podziw.

Urządzenie wielkości dwóch stojących obok siebi butelek wina z powodzeniem można postawić na biurku lub półce w każdym gabinecie, biurze czy zwykłym pokoju. Idealny, prosty kształt w połączeniu z perłowym, białym lakierem z powodzeniem uzupełnia wartość technologiczną tego urządzenia. Zainstalowany wewnątrz wentylator jest słyszalny, ale w stopniu zlewającym się z normalnymi odgłosami (np. biurowymi). To, co zdumiewa to fakt, jak sprawnie radzi sobie ono z dymem z palących się cygar. Generator Plasmacluster Sharp IG-A10EUW nie wydziela też sam z siebie żadnych zapachów (nawet ozonu), więc może pracować nawet wtedy, gdy nie ma dymu (papierosowego czyz cygar). W przypadku ok. 20m2 powierzchni biurowej nawet dym z cygar może być całkowicie usunięty po niespełna 30 minutach.

Generator jonów Sharp Plasmacluster IG-A10EUW

To eleganckie urządzenie nie posiada żadnych wymiennych filtrów. Wg firmy Sharp bezkosztowo powinno pracować 19 000 godzin. Daje to 2375 dni biurowych. Zakładając, że Sharp IG-A10EUW kosztuje ok. 999 pln, możemy cieszyć się fantastycznymi korzyściami za jedyne 42gr dziennie.

Źródło: http://www.cigaraficionado.com/webfeatures/show/id/16029

!!! Generator Plasmacluster SHARP IG-A10EUW jako

genialny odświeżacz kasków !!!