Certyfikat British Allergy Foundation - co oznacza?

Zdrowie Sep 24, 2021 13270 wyświetlenia

Logo UK Allergy

Allergy UK to brytyjska organizacja charytatywna zajmująca się pomaganiem dorosłym i dzieciom w alergii. Została założona w 1991 r. Jako British Allergy Foundation. 

Allergy UK jest członkiem i założycielem National Allergy Strategy Group, czyli koalicji organizacji charytatywnych, organizacji zawodowych i przemysłu, której celem jest poprawa usług zdrowotnych dla alergików w Wielkiej Brytanii.

Pieczęć zatwierdzenie UK Allergy

Certyfikat zatwierdzenia Allergy UK's Seal of Approval™

Założona w 1995 roku pieczęć Allergy UK's Seal of Approval™ jest uznawanym na całym świecie znakiem rozpoznawczym produktu. Jest obecnie używany w 135 krajach na całym świecie przez ponad 100 firm w szerokiej gamie produktów.

Seal of Approval (czyli Certyfikat zatwierdzenia) to aprobata produktów, które zostały niezależnie przetestowane naukowo i udowodniono, że zmniejszają lub usuwają alergeny ze środowiska wewnętrznego.

Jest to również aprobata dla produktów, które nie zawierają alergenów mogących wywołać reakcję i zostały niezależnie przetestowane klinicznie i ocenione jako bardziej odpowiednie dla osób dotkniętych alergią.

W jaki sposób przyznawany jest Certyfikat Allergy UK's Seal of Approval™?

Istnieją różne protokoły testowania dla każdego rodzaju produktu, ponieważ każdy produkt działa na różne sposoby w celu usunięcia/redukcji różnych alergenów.

Badania naukowe mające na celu udowodnienie skuteczności w zmniejszaniu/usuwaniu alergenów obejmują sposób, w jaki każdy produkt byłby realistycznie używany przez konsumenta.

Wszystkie protokoły zostały stworzone przez naukowców i wiodących specjalistów alergologów i są unikalne i dostępne wyłącznie dla ARL (Allergy Research Limited). Opierają się one na branżowych metodach testowania produktów/urządzeń pod kątem wydajności (np. zgodnych z normami EN/IEC/AHAM) i zostały rozszerzone o określone kryteria dotyczące usuwania/redukcji alergenów.

Badania trwają co najmniej dwanaście tygodni. Czas realizacji zależy od produktu i zakresu niezbędnych testów, a po zatwierdzeniu wniosku produkt otrzymuje umowę licencyjną, która zezwala na używanie logo Seal of Approval™.

Źródło: allergyresearch.co.uk 

Oczyszczacze i nawilżacze powietrza SHARP z certyfikatem BAF

UA-KIL80E-WUA-KIL60E-WUA-HG60E-LUA-HG50E-LUA-HG40E-LUA-HG40E-TUA-HD60E-L, UA-HD50E-LUA-HD40E-L, UA-HD40E-T, UA-HG30E-B, UA-PG50E-W, UA-PM50E-BUA-PF40E-WUA-PE30E-WB

Oczyszczacze powietrza WINIX z certyfikatem BAF

WINIX Zero Pro, WINIX ZeroWINIX Zero Compact

Oczyszczacze powietrza COWAY z certyfikatem BAF

COWAY Hue&Healing, COWAY Mini StormCOWAY Cartridge 

Komentarze

Zostaw komentarz

* Wymagane pole

Mało korzyści?

Bądź na bieżąco z ciekawymi artykułami, materiałami audio, nowościami oraz ofertami specjalnymi. Nawet, jeśli nie zdecydujesz się teraz, to dzięki dodatkowej wiedz, dokonasz najlepszego możliwego wyboru w przyszłości. 

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy o świadczenie usług drogą elektroniczną, na podany adres e-mail na temat usług oferowanych przez MWP EUGENIUSZ ŻOCHOWSKI, ul. ks. Stanisława Andrukiewicza 4/32, 15-204 Białystok. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail.

O nas

Firma MWP (MostWantedProducts) została założona w 2010 roku jako jeden z pierwszych profesjonalnych Dystrybutorów urządzeń kategorii Wellness (oczyszczaczy powietrza ) japońskiej marki SHARP.

Kontakt

Logo Vestfrost

Oficjalny dystrybutor

Logo Coway

Oficjalny dystrybutor

Logo Ideal

Oficjalny dystrybutor

Logo Winix

Oficjalny dystrybutor

Logo Sharp

Oficjalny dystrybutor

Logo Blueair

Oficjalny dystrybutor

2010-2022 © MWP (MostWantedProducts) Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja: Stroniarz.pl