E-IKONY - na Homebook

Technologia Oct 29, 2020 834 wyświetlenia
E-IKONY - na Homebook

Od 2019 roku sklep Most Wanted Products jest obecny na platformie Homebook.pl. Staramy się tam spotykać z miłośnikami pięknych, funkcjonalnych i nietuzinkowych rozwiązań dla domu. Za pomocą publikowanych zdjęć staramy się pokazać nasze produkty nie tylko pod kątem unikalnych parametrów technicznych ale również jako designerski dodatek do każdego wnętrza.


Zapraszamy do naszej witryny na Homebook.pl: https://www.homebook.pl/profil/1187523/most-wanted-products/zdjecia


E-IKONY to ranking sklepów internetowych m.in. w branży Home&Garden organizowany przez Grupę Domodi (właściciela Homebook.pl). Głosującymi są Internauci, którzy mogą oddać głos na swój ulubiony sklep e-commerce. Dla każdego głosującego organizator rankingu ufundował miły prezent.
Tutaj możesz oddać na nas swój głos wybierając nasz sklep poprzez wpisanie MWP 

 https://grupadomodi.typeform.com/to/FYtAolOQ

Dziękujemy !!!

Komentarze

Zostaw komentarz

* Wymagane pole

Newsletter - zapisz się!

Podaj swój e-mail, aby otrzymywać nowości oraz promocje

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy o świadczenie usług drogą elektroniczną, na podany adres e-mail na temat usług oferowanych przez MWP EUGENIUSZ ŻOCHOWSKI, ul. ks. Stanisława Andrukiewicza 4/32, 15-204 Białystok. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail.

O nas

Firma MWP (MostWantedProducts) została założona w 2010 roku jako jeden z pierwszych profesjonalnych Dystrybutorów urządzeń kategorii Wellness (oczyszczaczy powietrza ) japońskiej marki SHARP.

Kontakt

Logo Sharp

Oficjalny dystrybutor

2010-2020 © MWP (MostWantedProducts) Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja: Stroniarz.pl