Jak działa oczyszczacz powietrza Sharp Plasmacluster

Technologia Oct 20, 2016 4021 wyświetlenia

Oddychanie zdrowym powietrzem, również w domu

Oczyszczacze powietrza z jonizatorem Plasmacluster firmy Sharp usuwają nieprzyjemne zapachy i mogą zmniejszyć liczbę szkodliwych cząsteczek w powietrzu. Odetchniesz z ulgą!

Większość część dnia spędzamy wewnątrz pomieszczeń. Dlatego tak ważne jest świeże i zdrowe powietrze w pomieszczeniu. Nie tylko dla nosa, ale przede wszystkim dla Twoich dróg oddechowych!

Z powodu udoskonalenia izolacji naszych domów pogorszyła się jakość powietrza w pomieszczeniach, wywołując reakcje alergiczne, częste przeziębienia i bóle głowy. Dlatego skuteczne oczyszczanie powietrza stało się koniecznością.

Efekt podwójnego oczyszczania

technologia plasmacluster w oczyszczaczach sharp

Oczyszczacze powietrza z generatorem Plasmacluster do oczyszczania powietrza wykorzystują dodatnie i ujemne jony. Dodatnie jony wodoru i ujemne jony tlenu są uzyskiwane z cząsteczek wody zawartej w powietrzu.

W tym samym czasie powietrze jest również oczyszczane przez system filtrów. To zapewnia wyjątkowy efekt podwójnego oczyszczania powietrza: przy pomocy jonów i filtrów.

Zwalczanie szkodliwych substancji

Jony Plasmacluster oczyszczające powietrze rozprzestrzeniają się w całym pomieszczeniu, usuwając nieprzyjemne zapachy i cząsteczki unoszące się w powietrzu. Składowe dymu papierosowego, zapachy pochodzące od zwierząt i zapach potu zostają rozproszone. Ponadto technologia Plasmacluster pomaga niszczyć bakterie, pleśnie, wirusy i roztocza.

Oczyszczanie powietrza obejmuje swym działaniem wszystkie miejsca w pomieszczeniu

W większości oczyszczaczy powietrza powietrze jest jedynie wciągane do urządzenia i oczyszczane za pomocą systemu filtrów. W ten sposób tylko bezpośrednio nawiewane powietrze jest oczyszczane, a „stojące powietrze” pozostaje poza zasięgiem oczyszczacza. Nic także nie dzieje się z zanieczyszczonym powietrzem zalegającym za meblami.

W przypadku oczyszczaczy z jonizatorem Plasmacluster jony rozprzestrzeniają się w całym pomieszczeniu, oczyszczając atmosferę. W ten sposób oczyszczane jest nawet powietrze pod kanapą i za szafą.

Oczyszczanie powietrza z funkcją nawilżania

Seria oczyszczaczy powietrza Ultimate Air firmy Sharp z funkcją nawilżania (tj. UA-HG60E-L, UA-HG50E-L, UA-HG40E-L, UA-HG40E-T, UA-HD60E-L, UA-HD50E-L, UA-HD40E-L, UA-HD40E-T) automatycznie utrzymuje wilgotność w pomieszczeniu na optymalnym poziomie za pomocą czujników temperatury i wilgotności. 

Te urządzenia sprawiają, że oczyszczanie powietrza jest jeszcze bardziej skuteczne. Ponieważ cząsteczki wody wiążą się z jonami Plasmacluster, mogą one razem z wodą głęboko wnikać w tkaniny. Ten sposób, na przykład, umożliwia usuwanie nieprzyjemnych zapachów z chodników, dywanów, firanek, zasłon i pościeli.

Świeży tlen w domu

Coraz częstsze stosowanie systemów izolacji budynków i recyrkulacji powietrza sprawia, że powietrze wewnątrz lokali użytkowych, biur i domów mieszkalnych jest często zanieczyszczone rozmaitymi substancjami.

Wiele niedogodności, np. nieprzyjemne zapachy, kurz, suchość gardła i łzawienie oczu są wywoływane przez zanieczyszczenia powietrza. Badania ujawniły około 2000 różnych rodzajów zanieczyszczeń powietrza. Źródłem zanieczyszczeń są m.in. dym papierosowy, roztocza, pyłki, bakterie, pleśń i urządzenia czyszczące.

Jeśli jakość powietrza w pomieszczeniu jest niska, ludzie często nie czują się dobrze, a nawet odczuwają bóle głowy, nudności i zmęczenie, nie mogą się skoncentrować lub cierpią z powodu różnych reakcji alergicznych. W takich miejscach najczęściej zaburzona jest równowaga tlenu - brak dostatecznej ilości ujemnych jonów tlenu. Nazywamy to zespołem chorego budynku.

Oczyszczacze powietrza z generatorem Plasmacluster firmy Sharp, wytwarzając dodatkowe jony tlenu, przywracają równowagę tlenu w powietrzu pomieszczenia. Polega to nie tylko na odświeżaniu, ale również zwiększeniu koncentracji. Efektu orzeźwienia możesz doznać podczas spaceru po lesie, albo przebywając w pobliżu fontanny lub wodospadu, ponieważ w tych miejscach naturalnie występują wielkie ilości jonów tlenu.

Wyjątkowy efekt

Systemu oczyszczania wykorzystującego jony Plasmacluster nie należy stosować razem z innymi sposobami oczyszczania powietrza, które również wykorzystują dodatnio lub ujemnie naładowane jony, ponieważ większość z nich oczyszcza powietrze wewnątrz urządzenia, nie oczyszczając powietrza w pomieszczeniu. Ponadto niepożądane cząsteczki nie są usuwane, ani nie są niszczone ścianki komórkowe mikroorganizmów.

Jeśli chcesz oddychać powietrzem, które jest tak czyste i zdrowe, jak powietrze w lesie czy w górach, zdecydowanie powinieneś wypróbować oczyszczacze powietrza z generatorem Plasmacluster firmy Sharp!

W naszym autoryzowanym sklepie znajdziecie Państwo największy w Polsce wybór inteligentnych oczyszczaczy i nawilżaczy powietrza Sharp. Ich przewagę technologiczną we wszystkich przedziałach cenowych potwierdzi praktycznie każdy profesjonalny ranking oczyszczaczy powietrza.

Komentarze

Zostaw komentarz

* Wymagane pole

Mało korzyści?

Bądź na bieżąco z ciekawymi artykułami, materiałami audio, nowościami oraz ofertami specjalnymi. Nawet, jeśli nie zdecydujesz się teraz, to dzięki dodatkowej wiedz, dokonasz najlepszego możliwego wyboru w przyszłości. 

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy o świadczenie usług drogą elektroniczną, na podany adres e-mail na temat usług oferowanych przez MWP EUGENIUSZ ŻOCHOWSKI, ul. ks. Stanisława Andrukiewicza 4/32, 15-204 Białystok. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail.

O nas

Firma MWP (MostWantedProducts) została założona w 2010 roku jako jeden z pierwszych profesjonalnych Dystrybutorów urządzeń kategorii Wellness (oczyszczaczy powietrza ) japońskiej marki SHARP.

Kontakt

Logo Vestfrost

Oficjalny dystrybutor

Logo Coway

Oficjalny dystrybutor

Logo Ideal

Oficjalny dystrybutor

Logo Winix

Oficjalny dystrybutor

Logo Sharp

Oficjalny dystrybutor

Logo Blueair

Oficjalny dystrybutor

2010-2022 © MWP (MostWantedProducts) Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja: Stroniarz.pl