Kup oczyszczacz powietrza Vestfrost i ciesz się aż 5-letnią gwarancją!

Technologia Nov 25, 2022 40550 wyświetlenia

Gwarantowana piątka od Vestfrost!

Kup oczyszczacz powietrza i ciesz się aż 5-letnią gwarancją!Uruchomiliśmy możliwość otrzymania dodatkowej gwarancji na oczyszczacze Vestfrost!

 

Przy zakupie oczyszczacza Vestfrost otrzymujesz od nas aż 5 lat gwarancji! Dotyczy modeli: VESTFROST VP-A1S70WH , VESTFROST VP-A1Z40WH , VESTFROST VP-A1M30WH

Czas trwania Promocji:

a) w sprzedaży internetowej Promocja obowiązuje od dnia 09 stycznia 2023r od godz. 06:00 do dnia 30 kwietnia 2023r do godz. 23:45 – decyduje data i godzina wysłania zamówienia na serwer sklepu internetowego;

b) w Punktach sprzedaży prowadzących sprzedaż stacjonarną Promocja obowiązuje od dnia 09 stycznia 2023r do dnia 30 kwietnia 2023r w godzinach ich otwarcia. 


Regulamin promocjiKomentarze

Zostaw komentarz

* Wymagane pole

Mało korzyści?

Bądź na bieżąco z ciekawymi artykułami, materiałami audio, nowościami oraz ofertami specjalnymi. Nawet, jeśli nie zdecydujesz się teraz, to dzięki dodatkowej wiedz, dokonasz najlepszego możliwego wyboru w przyszłości. 

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy o świadczenie usług drogą elektroniczną, na podany adres e-mail na temat usług oferowanych przez MWP EUGENIUSZ ŻOCHOWSKI, ul. ks. Stanisława Andrukiewicza 4/32, 15-204 Białystok. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail.

O nas

Firma MWP (MostWantedProducts) została założona w 2010 roku jako jeden z pierwszych profesjonalnych Dystrybutorów urządzeń kategorii Wellness (oczyszczaczy powietrza ) japońskiej marki SHARP.

Kontakt

Logo Vestfrost

Oficjalny dystrybutor

Logo Coway

Oficjalny dystrybutor

Logo Ideal

Oficjalny dystrybutor

Logo Winix

Oficjalny dystrybutor

Logo Sharp

Oficjalny dystrybutor

Logo Blueair

Oficjalny dystrybutor

2010-2022 © MWP (MostWantedProducts) Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja: Stroniarz.pl