Marka SHARP laureatem programu Konsumencki Lider Jakości 2020

Technologia Dec 19, 2020 3733 wyświetlenia

Program KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2020 to wynik ogólnopolskich badań konsumenckich wśród ponad 15 tysięcy Konsumentów mający na celu zidentyfikowanie na rynku aktualnych liderów jakości w kilkuset kategoriach asortymentowych. Ma on na celu wyłonienie najlepiej ocenianych jakościowo marek i firm funkcjonujących na polskim rynku dając jednocześnie Laureatowi szereg odpowiedzi na temat zakupowych preferencji polskiego Konsumenta.

W 2020 wśród laureatów ZŁOTEGO GODŁA KONSUMENCKIEGO LIDERA JAKOŚCI Konsumenci wybrali markę SHARP.

Ten japoński koncern istnieje na globalnym rynku od ponad 100 lat, a jego działaniami kieruje niezmiennie to samo motto:

Dążymy do doskonałości.

Przyznane wyróżnienie potwierdza, że marka SHARP odpowiada na potrzeby i oczekiwania Konsumentów. Oferuje szeroką gamę produktów przeznaczonych dla gospodarstw domowych i biznesu oraz dokonuje wszelkich starań, aby nieustannie poprawiać jakość życia poprzez wprowadzanie innowacyjnych i jakościowych rozwiązań o nowoczesnej stylistyce.

W bogatej ofercie elektroniki użytkowej SHARP znajdziemy między innymi inteligentne oczyszczacze i nawilżacze powietrza z autorską technologią Plasmacluster, której skuteczność w walce z wirusami, bakteriami, pleśnią czy alergenami została potwierdzona wieloma Certyfikatami przez jednostki badawcze na całym świecie. 

NOWOŚĆ!!! Sharp UA-KIL80E-W i Sharp UA-KIL60E-W

Komentarze

Zostaw komentarz

* Wymagane pole

Mało korzyści?

Bądź na bieżąco z ciekawymi artykułami, materiałami audio, nowościami oraz ofertami specjalnymi. Nawet, jeśli nie zdecydujesz się teraz, to dzięki dodatkowej wiedz, dokonasz najlepszego możliwego wyboru w przyszłości. 

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy o świadczenie usług drogą elektroniczną, na podany adres e-mail na temat usług oferowanych przez MWP EUGENIUSZ ŻOCHOWSKI, ul. ks. Stanisława Andrukiewicza 4/32, 15-204 Białystok. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail.

O nas

Firma MWP (MostWantedProducts) została założona w 2010 roku jako jeden z pierwszych profesjonalnych Dystrybutorów urządzeń kategorii Wellness (oczyszczaczy powietrza ) japońskiej marki SHARP.

Kontakt

Logo Vestfrost

Oficjalny dystrybutor

Logo Coway

Oficjalny dystrybutor

Logo Ideal

Oficjalny dystrybutor

Logo Winix

Oficjalny dystrybutor

Logo Sharp

Oficjalny dystrybutor

Logo Blueair

Oficjalny dystrybutor

2010-2022 © MWP (MostWantedProducts) Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja: Stroniarz.pl