Najbardziej kolorowy oczyszczacz powietrza w ofercie SHARP

Technologia Dec 28, 2020 4355 wyświetlenia

Oczyszczacze powietrza stały się już produktami absolutnie powszechnymi, a popyt na nie rośnie dynamicznie już od kilku dobrych lat.

Oczywiście sprzyja temu bardzo trudna sytuacji w naszym kraju dotycząca już nie tylko powszechnych alergii, ale również smogu czy trwającej od blisko roku pandemii SARS-Cov2.

Klienci rozglądający się za oczyszczaczem powietrza oczywiście porównują parametry techniczne, wyposażenie, koszty eksploatacyjne oraz potencjalną skuteczność. Coraz częściej też zwracają uwagę na design czy dostępne wersje kolorystyczne. Wynika to z faktu, że oczyszczacze powietrza często będą pracowały w eksponowanych miejscach w mieszkaniach, domach, biurach czy gabinetach.

Dlatego pomimo faktu, że ponad 90% oczyszczaczy sprzedawanych jest w kolorze białym i/lub szarym, to firma SHARP proponuje model inteligentnego oczyszczacza i nawilżacza powietrza, który dostępny jest w aż pięciu wariantach kolorystycznych. Mówimy o modelu KC-D40EUW (biały), KC-D40EUH (grafitowy), KC-D40EUB (czarny), UA-HD40E-L (jasnoszary), UA-HD40E-T (brązowy). Pierwsze 3 wersje importowane są do Polski przez turecką firmę Vestel, natomiast pozostałe dwie sprzedawane są bezpośrednio przez Sharp Consumer Electronics Poland. Technicznie są to absolutnie identyczne modele, natomiast te, których nazwa rozpoczyna się od UA (Ultimate Air) objęte są w chwili obecnej dwoma dodatkowymi akcjami promocyjnymi SHARP.

Filtr Gratis

Gwarancja Premium24

UA-KIL80E-W, UA-KIL60E-W

Komentarze

Zostaw komentarz

* Wymagane pole

Mało korzyści?

Bądź na bieżąco z ciekawymi artykułami, materiałami audio, nowościami oraz ofertami specjalnymi. Nawet, jeśli nie zdecydujesz się teraz, to dzięki dodatkowej wiedz, dokonasz najlepszego możliwego wyboru w przyszłości. 

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy o świadczenie usług drogą elektroniczną, na podany adres e-mail na temat usług oferowanych przez MWP EUGENIUSZ ŻOCHOWSKI, ul. ks. Stanisława Andrukiewicza 4/32, 15-204 Białystok. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail.

O nas

Firma MWP (MostWantedProducts) została założona w 2010 roku jako jeden z pierwszych profesjonalnych Dystrybutorów urządzeń kategorii Wellness (oczyszczaczy powietrza ) japońskiej marki SHARP.

Kontakt

Logo Vestfrost

Oficjalny dystrybutor

Logo Coway

Oficjalny dystrybutor

Logo Ideal

Oficjalny dystrybutor

Logo Winix

Oficjalny dystrybutor

Logo Sharp

Oficjalny dystrybutor

Logo Blueair

Oficjalny dystrybutor

2010-2022 © MWP (MostWantedProducts) Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja: Stroniarz.pl