Oczyszczacz powietrza do gabinetu lekarskiego

Technologia Feb 8, 2022 43250 wyświetlenia

oczyszczacz powietrza do gabinetu lekarskiego

Ponieważ wiele krajów stopniowo łagodzi obostrzenia COVID-19, wielu polskich lekarzy ponownie zaczyna przyjmować pacjentów w swoich gabinetach. Lekarze specjaliści, lekarze rodzinni, dentyści i inni pracownicy medyczni, gdy ich gabinety są ponownie otwierane, bardziej niż kiedykolwiek, muszą podjąć kroki w celu ochrony swoich pacjentów, personelu i siebie. W tym artykule przyjrzymy się niektórym z najlepszych oczyszczaczy powietrza do gabinetów lekarskich i tym, jak zastosowanie odpowiedniej technologii oczyszczania powietrza może pomóc zmniejszyć ryzyko rozprzestrzeniania się COVID-19 w warunkach gabinetu lekarskiego.

Dlaczego potrzebujesz oczyszczacza powietrza do swojego gabinetu?

Nawet bez obaw związanych z COVID-19 dobrym pomysłem jest stosowanie oczyszczacza powietrza w gabinecie medycznym. Od pyłków przenoszonych na ubraniach pacjentów, po zwykłe patogeny unoszące się w powietrzu, korzystanie z wysokiej jakości oczyszczacza powietrza może usunąć szeroką gamę zanieczyszczeń i zapewnić Tobie, Twojemu personelowi i Twoim pacjentom jak najlepsze zdrowie. Ważne jest, aby gabinety lekarskie, kliniki i prywatne praktyki podjęły wszelkie możliwe kroki w celu ochrony swojego personelu i utrzymania zdrowego środowiska dla wszystkich pacjentów.

Niezwykle ważne jest, aby pamiętać, że oczyszczacz powietrza działa tylko jako dodatkowa warstwa ochrony dla Ciebie i Twoich pracowników. Wirusy w powietrzu, mogą gromadzić się w małych przestrzeniach, w których często brakuje odpowiedniej wentylacji. Oprócz rygorystycznej higieny powierzchni, właściwego stosowania środków ochrony osobistej i innych standardowych środków, stosowanie dobrego oczyszczacza powietrza w praktyce lekarskiej może pomóc zmniejszyć ryzyko przeniesienia zakażenia zarówno na pacjentów, jak i personel.

Oczyszczacze powietrza z filtrem HEPA

Oczyszczacze powietrza, wyposażone w filtr HEPA wykonywane z włókien szklanych są skuteczne dla cząsteczek ≥ 0,01 µm. Zatrzymują większość (zależnie od klasy co najmniej 99,95% lub 99,995%) zanieczyszczeń mechanicznych o rozmiarze 0,3 µm. Sprawność określana jest dla tej wielkości cząstki, ponieważ właśnie dla takich cząstek sprawność filtrów HEPA jest najniższa. Dla innych cząstek - zarówno większych jak i mniejszych sprawność filtracji będzie jeszcze wyższa. Tak wysoka skuteczność filtracji pozwala usunąć z powietrza między innymi: komórki grzybów, pierwotniaki, bakterie oraz wiele wirusów. Większość filtrów HEPA ma skuteczność 99,95%, jednak warto wyposażyć się w oczyszczacz powietrza z filtrem klasy HEPA H14 o skuteczności aż 99,995%.  

W naszej ofercie posiadamy oczyszczacze powietrza wyposażone w najwyższej klasy filtr HEPA H14:

Kompaktowy, inteligentny oczyszczacz powietrza Ideal AP40 PRO

oczyszczacz powietrza Ideal AP40pro do gabinetu lekarskiego

oraz inteligentny oczyszczacz powietrza IDEAL AP 30 PRO

ideal ap 30 Pro

Oczyszczacze powietrza z funkcją dezynfekcji lampą UV-C

Oczyszczacze powietrza z lampami bakteriobójczymi UV-C wykorzystują częstotliwości światła ultrafioletowego do niszczenia wiązań chemicznych DNA bakterii i wirusów, neutralizując je w ten sposób podczas przechodzenia przez korpus oczyszczacza. Oczyszczacze z lampą UVC są preferowane do ochrony przed substancjami biologicznymi i patogenami. Aby osiągnąć maksymalną skuteczność, ważne jest, aby lampa UV emitowała promieniowanie UVC o długości fali ~265 nm. Promieniowanie jest bezpieczne, ponieważ aktywne jest jedynie wewnątrz urządzenia i działa jedynie na system filtrów, zapobiegając namnażaniu się zatrzymanych patogenów. 

W naszej ofercie znajdziecie Państwo dwa oczyszczacze z funkcją dezynfekcji lampą UV-C i filtrem HEPA klasy H13, oba posiadają również wbudowaną funkcję jonizacji Plasma ION. 

Inteligentny oczyszczacz powietrza Vestfrost VP-A1S70WH:

VESTFROST VP-A1S70WH

Inteligentny oczyszczacz powietrza Vestfrost VP-A1Z40WH:

VESTFROST VPA1Z40WH

Komentarze

Zostaw komentarz

* Wymagane pole

Mało korzyści?

Bądź na bieżąco z ciekawymi artykułami, materiałami audio, nowościami oraz ofertami specjalnymi. Nawet, jeśli nie zdecydujesz się teraz, to dzięki dodatkowej wiedz, dokonasz najlepszego możliwego wyboru w przyszłości. 

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy o świadczenie usług drogą elektroniczną, na podany adres e-mail na temat usług oferowanych przez MWP EUGENIUSZ ŻOCHOWSKI, ul. ks. Stanisława Andrukiewicza 4/32, 15-204 Białystok. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail.

O nas

Firma MWP (MostWantedProducts) została założona w 2010 roku jako jeden z pierwszych profesjonalnych Dystrybutorów urządzeń kategorii Wellness (oczyszczaczy powietrza ) japońskiej marki SHARP.

Kontakt

Logo Vestfrost

Oficjalny dystrybutor

Logo Coway

Oficjalny dystrybutor

Logo Ideal

Oficjalny dystrybutor

Logo Winix

Oficjalny dystrybutor

Logo Sharp

Oficjalny dystrybutor

Logo Blueair

Oficjalny dystrybutor

2010-2022 © MWP (MostWantedProducts) Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja: Stroniarz.pl