Oczyszczacz powietrza niejedno ma imię!

Zdrowie Mar 30, 2019 1420 wyświetlenia
Oczyszczacz powietrza niejedno ma imię!

Oczyszczacz czyli odkurzacz 3D?

Przeanalizujmy odkurzanie za pomocą oczyszczacza na przykładzie modelu KC-G50EUW marki Sharp. Jego wydajność to 306 m3/h wiemy już więc, że radzi sobie z dużymi powierzchniami. Urządzenie pomaga nam działać profilaktycznie. W jaki sposób? Zanieczyszczenia nie mają nigdy szansy zalegać na podłodze, meblach, dywanach czy w innych zakamarkach, ponieważ oczyszczacz pozbędzie się ich zanim opadną. Dodatkowo, w przeciwieństwie do odkurzacza, oczyszczacz nie wymaga żadnej aktywności z naszej strony. To nie wszystko! Urządzenie stale monitoruje jakość powietrza w pomieszczeniu, a dzięki inteligentnemu trybowi automatycznemu mamy pewność, że sprzęt sam dobierze odpowiednie parametry.

Nawilżanie ważne przez cały rok

Zarówno zbyt wysoki jak i zbyt niski poziom nawilżenia powietrza jest szkodliwy dla naszego zdrowia. Warto zwrócić uwagę na to, że proces oczyszczania jest używany sezonowo, ale za to o nawilżanie powinniśmy zadbać przez cały rok. A czy wiesz, że to właśnie jakość powietrza w domu może mieć wpływ na takie choroby jak kaszel, ból gardła, przeziębienia, problemy skórne czy alergie. Filtr nawilżacza w modelu KC-G50EUW usuwa kamień, osad i mikroorganizmy z wody. Stanowi jednocześnie matę ewaporacyjną, oddającą wilgoć do powietrza. Dzięki funkcji nawilżania urządzenie na bieżąco bada temperaturę oraz wilgotność względną powietrza i wypuszcza tyle pary wodnej, aby cały czas utrzymać jego idealny poziom. Wraz ze wzrostem temperatury, urządzenie redukuje wilgotność względną, zapobiegając parności powietrza. Co szczególnie ważne, procesy zarówno oczyszczania, jak i nawilżania powietrza są zautomatyzowane.

Czyszczenie punktowe

Czy po wizycie znajomych z dwoma psami musisz prać dywan z salonu? Jak odświeżyć ubrania narciarskie przed startem sezonu? Odpowiedzią jest właśnie oczyszczacz! W modelu KC-G50EUW nowością jest tryb Plasmacluster Spot, odpowiadający za usuwanie zapachów, bakterii i wirusów z różnych przedmiotów, jak koszule, poduszki, buty narciarskie czy kask motocyklowy. Polega on na emisji największej możliwej 'dawki' jonów punktowo. Jest ona około 10 razy większa niż normalnie i osiąga nawet poziom 70 000 jonów na cm3! Dzięki tej funkcji nie tylko odświeżysz ubrania czy pozbędziesz się z nich zanieczyszczeń, ale usuniesz uciążliwe zapachy, jak dym tytoniowy, pot, czy aromaty kuchenne.

Źródło: sharphome.eu

W naszym autoryzowanym sklepie znajdziecie Państwo największy w Polsce wybór inteligentnych oczyszczaczy i nawilżaczy powietrza Sharp. Ich przewagę technologiczną we wszystkich przedziałach cenowych potwierdzi praktycznie każdy profesjonalny ranking oczyszczaczy powietrza.

UA-KIL80E-W, UA-KIL60E-W, UA-HG60E-LUA-HG50E-LUA-HG40E-L, UA-HG40E-T, UA-HD60E-L, UA-HD50E-LUA-HD40E-L, UA-HD40E-T, UA-HG30E-B, UA-PG50E-W, UA-PM50E-B, UA-PF40E-W

Komentarze

Zostaw komentarz

* Wymagane pole

Newsletter - zapisz się!

Podaj swój e-mail, aby otrzymywać nowości oraz promocje

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy o świadczenie usług drogą elektroniczną, na podany adres e-mail na temat usług oferowanych przez MWP EUGENIUSZ ŻOCHOWSKI, ul. ks. Stanisława Andrukiewicza 4/32, 15-204 Białystok. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail.

O nas

Firma MWP (MostWantedProducts) została założona w 2010 roku jako jeden z pierwszych profesjonalnych Dystrybutorów urządzeń kategorii Wellness (oczyszczaczy powietrza ) japońskiej marki SHARP.

Kontakt

Logo Sharp

Oficjalny dystrybutor

2010-2021 © MWP (MostWantedProducts) Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja: Stroniarz.pl