Oczyszczacz powietrza WINIX Plasmawave - dodatkowy rok gwarancji GRATIS.

Technologia Sep 28, 2021 1453 wyświetlenia

Kupując na naszej stronie inteligentny oczyszczacz powietrza Winix z technologią jonizacji PlasmaWave możesz otrzymać dodatkowy rok gwarancji door2door Gratis.

oczyszczacze powietrza Winix plus rok gwarancji

Oznacza to, że od momentu zakupu przez okres aż 3 lat możesz liczyć na profesjonalne wsparcie i pomoc serwisu Winix. W przypadku konieczności naprawy Twojego oczyszczacza powietrza, wystarczy kontakt telefoniczny z serwisem, przekazanie informacji o usterce oraz ustalenie terminu odbioru urządzenia przez kuriera. Koszt transportu przesyłki w obie strony odbędzie się na koszt serwisu.

Formularz rejestracji znajduje się na stronie firmy WINIX: https://winixeurope.eu/pl/zarejestruj-produkt/

Oczyszczacze powietrza Winix PlasmaWave objęte promocją dodatkowy rok gwarancji GRATIS: 

WINIX ZERO PRO 

oczyszczacz do biura

WINIX ZERO 

oczyszczacz powietrza do domu

WINIX ZERO COMPACT 

oczyszczacz powietrza do salonu

Komentarze

Zostaw komentarz

* Wymagane pole

Mało korzyści?

Bądź na bieżąco z ciekawymi artykułami, materiałami audio, nowościami oraz ofertami specjalnymi. Nawet, jeśli nie zdecydujesz się teraz, to dzięki dodatkowej wiedz, dokonasz najlepszego możliwego wyboru w przyszłości. 

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy o świadczenie usług drogą elektroniczną, na podany adres e-mail na temat usług oferowanych przez MWP EUGENIUSZ ŻOCHOWSKI, ul. ks. Stanisława Andrukiewicza 4/32, 15-204 Białystok. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail.

O nas

Firma MWP (MostWantedProducts) została założona w 2010 roku jako jeden z pierwszych profesjonalnych Dystrybutorów urządzeń kategorii Wellness (oczyszczaczy powietrza ) japońskiej marki SHARP.

Kontakt

Logo Vestfrost

Oficjalny dystrybutor

Logo Coway

Oficjalny dystrybutor

Logo Ideal

Oficjalny dystrybutor

Logo Winix

Oficjalny dystrybutor

Logo Sharp

Oficjalny dystrybutor

Logo Blueair

Oficjalny dystrybutor

2010-2022 © MWP (MostWantedProducts) Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja: Stroniarz.pl