Oczyszczacze powietrza Coway - Satysfakcja Gwarantowana

Technologia Jan 17, 2022 15771 wyświetlenia

W dniach 18.12.21 - 28.02.2022r. koreański producent inteligentnych oczyszczaczy powietrza dla Klientów w Polsce wprowadził dodatkowy program „Zakup bez ryzyka”. Dzięki niemu każdy Klient, który kupi w tym terminie dowolny oczyszczacz powietrza Coway, będzie miał nawet 30 dni na jego przetestowanie i sprawdzenie, czy spełnia on wszystkie oczekiwania.

oczyszczacz powietrza coway

Z programu może skorzystać wyłącznie Konsument, który w okresie trwania akcji zakupi jeden z poniższych oczyszczaczy powietrza Coway:

oczyszczacz powietrza Coway

Konsument w trakcie trwania akcji „Zakup bez ryzyka” otrzymuje możliwość zwrotu produktu w wydłużonym terminie do 30 dni liczonym od daty na dowodzie zakupu (paragon fiskalny lub faktura vat). W ramach programu jedna osoba może zakupić tylko po jednym urządzeniu z każdego modelu. Konsument w okresie testowania (do 30 dni) może w pełni korzystać z zakupionego oczyszczacza powietrza. Dotyczy to również filtrów / zestawu filtrów, które zostały dostarczone z urządzeniem.

Akcja ma na celu danie Konsumentom unikalnej okazji do przetestowania najważniejszych walorów inteligentnych oczyszczaczy powietrza Coway, takich jak: wysoka jakość wykonania, wyposażenie, skuteczność działania czy unikalne funkcje.

wydłużona gwarancja oczyszczacza powietrza coway

Absolutnie wysoką jakość oczyszczaczy powietrza Coway potwierdza standardowa 3 letnia gwarancja. Tutaj również dla Konsumentów koreański producent przygotował duży bonus. Wszystkie oczyszczacze powietrza Coway zakupione w dniach 18.12.2021 - 31.03.2022r. będą objęte rozszerzoną bezpłatną 5 letnią gwarancją Coway.

promocja coway oczyszczacze powietrza

Komentarze

Zostaw komentarz

* Wymagane pole

Mało korzyści?

Bądź na bieżąco z ciekawymi artykułami, materiałami audio, nowościami oraz ofertami specjalnymi. Nawet, jeśli nie zdecydujesz się teraz, to dzięki dodatkowej wiedz, dokonasz najlepszego możliwego wyboru w przyszłości. 

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy o świadczenie usług drogą elektroniczną, na podany adres e-mail na temat usług oferowanych przez MWP EUGENIUSZ ŻOCHOWSKI, ul. ks. Stanisława Andrukiewicza 4/32, 15-204 Białystok. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail.

O nas

Firma MWP (MostWantedProducts) została założona w 2010 roku jako jeden z pierwszych profesjonalnych Dystrybutorów urządzeń kategorii Wellness (oczyszczaczy powietrza ) japońskiej marki SHARP.

Kontakt

Logo Vestfrost

Oficjalny dystrybutor

Logo Coway

Oficjalny dystrybutor

Logo Ideal

Oficjalny dystrybutor

Logo Winix

Oficjalny dystrybutor

Logo Sharp

Oficjalny dystrybutor

Logo Blueair

Oficjalny dystrybutor

2010-2022 © MWP (MostWantedProducts) Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja: Stroniarz.pl