Oczyszczacze powietrza Winix Plasmawave - teraz Extra 4 powody do zakupu

Technologia Nov 29, 2021 13304 wyświetlenia

Kupując w dniach 01.12.21 - 15.01.22 dowolny inteligentny oczyszczacz powietrza Winix Zero Pro lub Winix Zero - otrzymasz od nas dodatkowy zestaw filtrów gratis.

Promocja nie wymaga od Ciebie żadnych dodatkowych aktywności, a dodatkowy zastaw filtrów otrzymasz kompletnie za symboliczny 1 zł. Decydując się dzisiaj na jeden z inteligentnych oczyszczaczy powietrza Winix Zero Pro lub Winix Zero, zyskujesz extra nawet do 260 zł.

oczyszczacz powietrza winix

Południowo-koreański koncern Winix oferuje skuteczne, wydajne i świetnie wyposażone oczyszczacze powietrza, które charakteryzuje optymalny stosunek jakości do ceny. Ich bardzo duża wydajność (od 250 do 470 m3/h) powoduje, że mogą być z powodzeniem wykorzystywane w pomieszczeniach o powierzchni nawet do 120 m2. 

Certyfikaty ECARF i BAF są najlepszym potwierdzeniem i dowodem na to, że inteligentne oczyszczacze powietrza Winix Plasmawave są idealne dla alergików. Jest to w dużej mierze zasługa zastosowanych skutecznych zestawów filtrów, jak również wyrafinowanej jonizacji Plasmawave wykorzystującej do dezynfekcji powietrza dodatnie i ujemne struktury jonowe. Dzięki nim możliwa jest skuteczna neutralizacja wirusów, bakterii, pleśni, alergenów w trudno dostępnych miejscach, z których nie sposób zassać powietrza do wnętrza oczyszczacza. 

jonizacja w oczyszczaczu powietrza

System filtracyjny w oczyszczaczach powietrza Winix Plasmawave opiera się o sprawdzony 3 stopniowy zestaw filtrów (filtr wstępny, filtr węglowy i filtr HEPA H13). 

filtry w oczyszczaczu powietrza winix

W chwili obecnej cała seria oczyszczaczy powietrza Winix Zero (Winix Zero Pro, Winix Zero i Winix Zero Compact) objęta jest programem rozszerzonej 3 letniej Gwarancji Winix. Potwierdza ona wysoką jakość i niezawodność tych produktów. W dzisiejszych czasach za cechę wyróżniającą można uznać też fakt, że wszystkie oczyszczacze powietrza Winix produkowane są w Korei.

oczyszczacz powietrza

4 extra powody do zakupu oczyszczacza powietrza Winix Plasmawave:

  • fantastyczna relacja jakości i wyposażenia do ceny

  • zredukowane do minimum koszty eksploatacyjne dzięki dodatkowym zapasowym filtrom

  • atrakcyjna promocja cenowa

  • rozszerzona do 3 lat gwarancja D2D Winix 

oczyszczacz powietrza winix zero

Inteligentny oczyszczacz powietrza Winix Zero Pro z jonizacją Plasmawave

Oczyszczacz powietrza o bardzo dużej wydajności (480m3/h) pozwalającej na efektywną pracę w pomieszczeniach o powierzchni do 60 m2. Wyposażony w czujnik jakości powietrza oraz światła, które są odpowiedzialne za inteligentną pracę. 

Za najwyższą jakość oczyszczania odpowiadają dwa systemy: pasywny i aktywny. Ten pierwszy oparty jest na sprawdzonym 3 etapowym systemie filtracyjnym. Składa się on z niewymiennego filtra wstępnego oraz dwóch filtrów wymiennych. Są nimi:

filtr węglowy AOC™ - Odpowiada za neutralizację szkodliwych gazów oraz (dzięki zaawansowanej kontroli zapachu AOC) nawet najbardziej nieprzyjemnych i uporczywych zapachów;

filtr HEPA H13 - Skutecznie neutralizuje wirusy, bakterie, zarodniki grzybów oraz zatrzymuje najmniejsze zanieczyszczenia fizyczne, w tym pył zawieszony PM10 i PM2.5.

Żywotność obu filtrów firma WINIX określiła na ok. 12 miesięcy.

Oczyszczacz powietrza Winix Zero Pro wykorzystuje również aktywny systemem oczyszczania. Jest nim przebadana, bezpieczna i niezwykle skuteczna jonizacja Plasmawave. Oparta jest na emisji dodatnich i ujemnych struktur jonowych emitowanych w całą kubaturę pomieszczenia, w którym pracuje oczyszczacz. Technologia Plasmawave skutecznie niszczy wirusy, bakterie, pleśń oraz alergizujące białka pochodzenia roślinnego i zwierzęcego (alergeny). Skuteczność w redukcji alergenów potwierdzają Certyfikaty ECARF oraz UK Allergy (BAF), dzięki którym Winix Zero Pro jest rekomendowany jako najlepszy oczyszczacz dla alergików. 

oczyszczacz powietrza Winix Zero

Inteligentny oczyszczacz powietrza Winix Zero z technologią jonizacji Plasmawave

Oczyszczacz powietrza o dużej wydajności (390 m3/h), dzięki której świetnie się sprawdzi w pomieszczeniach o powierzchni nawet do 55 m2. Inteligentna praca oparta jest o pomiary z czujników jakości powietrza i światła.

Oczyszczacz Winix Zero korzysta z popularnego i skutecznego zestawu 3 filtrów, z których filtr wstępny jest niewymienny, natomiast filtr węglowy oraz filtr HEPA mają żywotność do 12 miesięcy.

Filtr węglowy odpowiada przede wszystkim za usuwanie szkodliwych gazów oraz neutralizację nieprzyjemnych zapachów.

Filtr HEPA H13 o skuteczności 99,97% gwarantuje skuteczne zatrzymywanie wszystkich zanieczyszczeń fizycznych i biologicznych o wielkości powyżej 0,3 mikrona.

Olbrzymim atutem oczyszczacza powietrza Winix Zero jest wyposażenie go w system jonizacji Plasmawave. Umożliwia on skuteczne usuwanie wszelkich patogenów (wirusów, bakterii oraz alergenów) z miejsc, z których innym oczyszczaczom trudno zassać powietrze do ich wnętrza.

Jako sprawdzony oczyszczacz powietrza dla alergików Winix Zero posiada rekomendację w postaci Certyfikatu ECARF.

Oprócz dużej wydajności i atrakcyjnej ceny warto zwrócić też uwagę na świetne wyposażenie i wiele przydatnych funkcji: wskaźnik aktualnej jakości powietrza, wskaźnik wymiany filtrów, programator czasowy, tryb pracy nocnej i kilka innych.   

dodatkowa gwarancja winix

Regulamin promocji

Komentarze

Zostaw komentarz

* Wymagane pole

Mało korzyści?

Bądź na bieżąco z ciekawymi artykułami, materiałami audio, nowościami oraz ofertami specjalnymi. Nawet, jeśli nie zdecydujesz się teraz, to dzięki dodatkowej wiedz, dokonasz najlepszego możliwego wyboru w przyszłości. 

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy o świadczenie usług drogą elektroniczną, na podany adres e-mail na temat usług oferowanych przez MWP EUGENIUSZ ŻOCHOWSKI, ul. ks. Stanisława Andrukiewicza 4/32, 15-204 Białystok. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail.

O nas

Firma MWP (MostWantedProducts) została założona w 2010 roku jako jeden z pierwszych profesjonalnych Dystrybutorów urządzeń kategorii Wellness (oczyszczaczy powietrza ) japońskiej marki SHARP.

Kontakt

Logo Vestfrost

Oficjalny dystrybutor

Logo Coway

Oficjalny dystrybutor

Logo Ideal

Oficjalny dystrybutor

Logo Winix

Oficjalny dystrybutor

Logo Sharp

Oficjalny dystrybutor

Logo Blueair

Oficjalny dystrybutor

2010-2022 © MWP (MostWantedProducts) Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja: Stroniarz.pl