50 zł rabatu na zakup oczyszczacza powietrza Sharp z serii Ultimate Air

Technologia Dec 24, 2020 1414 wyświetlenia

Rok 2020 jest pod wieloma względami wyjątkowy, a ogólnoświatowa pandemia zmieniła życie wielu z nas. Niemniej jednak okres świąteczny to czas, kiedy myślimy przede wszystkim o Rodzinie i Najbliższych nie bacząc na sytuację dookoła nas.

Dlatego też chcemy Wam w imieniu całego zespołu sklepu MWP życzyć - Zdrowych, Spokojnych, ale też Radosnych
i Optymistycznych Świąt Bożego Narodzenia. 

Przyjmijcie od nas prezent w postaci 50 pln dla dowolnego zakupu z oferty inteligentnych oczyszczaczy i nawilżaczy powietrza Sharp Plasmacluster Ultimate Air (SHARP UA-…). W tym celu wystarczy w podsumowaniu zakupu wpisać kod promocyjny MERRYXMAS. Ten świąteczny bonus możecie zrealizować do północy 27.12.2020. 

UA-KIL80E-W, UA-KIL60E-W

Komentarze

Zostaw komentarz

* Wymagane pole

Mało korzyści?

Bądź na bieżąco z ciekawymi artykułami, materiałami audio, nowościami oraz ofertami specjalnymi. Nawet, jeśli nie zdecydujesz się teraz, to dzięki dodatkowej wiedz, dokonasz najlepszego możliwego wyboru w przyszłości. 

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy o świadczenie usług drogą elektroniczną, na podany adres e-mail na temat usług oferowanych przez MWP EUGENIUSZ ŻOCHOWSKI, ul. ks. Stanisława Andrukiewicza 4/32, 15-204 Białystok. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail.

O nas

Firma MWP (MostWantedProducts) została założona w 2010 roku jako jeden z pierwszych profesjonalnych Dystrybutorów urządzeń kategorii Wellness (oczyszczaczy powietrza ) japońskiej marki SHARP.

Kontakt

Logo Vestfrost

Oficjalny dystrybutor

Logo Coway

Oficjalny dystrybutor

Logo Ideal

Oficjalny dystrybutor

Logo Winix

Oficjalny dystrybutor

Logo Sharp

Oficjalny dystrybutor

Logo Blueair

Oficjalny dystrybutor

2010-2022 © MWP (MostWantedProducts) Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja: Stroniarz.pl