Technologia Plasmacluster firmy SHARP światowym numerem 1 w zwalczaniu wirusa SARS-CoV-2.

Zdrowie Sep 14, 2020 10842 wyświetlenia

Firma SHARP oficjalnie poinformowała, że technologia Plasmacluster stosowana w jej inteligentnych oczyszczaczach i nawilżaczach powietrza skutecznie ogranicza ryzyko infekcji wirusem SARS-CoV-2 powodującym COVID-19.

Badania przeprowadzone były w pierwszej połowie 2020 roku w Narodowym Centrum Badań, Kon-troli i Zapobiegania Chorobom Zakaźnym oraz Instytucie Medycyny Tropikalnej Uniwersytetu Nagasaki, cieszącym się międzynarodowym uznaniem autorytetem w dziedzinie badań nad chorobami zakaźnymi.

Od grudniu 2019 roku, kiedy to wybuchła epidemia COVID-19, do sierpnia 2020 roku ponad 25 milionów ludzi zostało zarażonych SARS-CoV- 2 i ponad 840 000 osób zmarło na tę chorobę zakaźną na świecie. Pandemia COVID-19 już zaliczana jest do największych w historii, która jedno-cześnie dotyka całego świata.

Firma SHARP od 2000 roku potwierdza skuteczność unikalnej technologii Plasmacluster w zwalczaniu w powietrzu patogenów ożywionych i nieożywionych. W 2004 roku firma Sharp zademonstrowała skuteczność technologii Plasmacluster przeciwko koronawirusowi kotów, należącemu do rodziny Coronaviridae. Rok później wykazała również swoją skuteczność przeciwko oryginalnemu koronawirusowi SARS (SARS-CoV), który wywołał epidemię (2002-2003) i był genetycznie podobny do nowego koronawirusa (SARS-CoV-2). Teraz Sharp wykazał swoją skuteczność przeciwko SARS-CoV-2 w unoszących się w powietrzu kropelkach.

Od 2000 roku firma Sharp promuje potwierdza skuteczność technologii Plasmacluster, współpracując z niezależnymi zewnętrznymi organizacjami badawczymi na całym świecie. Jak dotąd udowodniły one jego kliniczną skuteczność w hamowaniu aktywności szkodliwych substancji, w tym nowych wirusów grypy pandemicznej, bakterii lekoopornych i alergenów roztoczy, a także w zmniejszaniu poziomu zapalenia oskrzeli u dzieci chorych na astmę. Jednocześnie potwierdzono również bezpieczeństwo samych jonów Plasmacluster. 

Źródło: Sharpdirect.pl

UA-KIL80E-W, UA-KIL60E-W

Komentarze

Zostaw komentarz

* Wymagane pole

Mało korzyści?

Bądź na bieżąco z ciekawymi artykułami, materiałami audio, nowościami oraz ofertami specjalnymi. Nawet, jeśli nie zdecydujesz się teraz, to dzięki dodatkowej wiedz, dokonasz najlepszego możliwego wyboru w przyszłości. 

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy o świadczenie usług drogą elektroniczną, na podany adres e-mail na temat usług oferowanych przez MWP EUGENIUSZ ŻOCHOWSKI, ul. ks. Stanisława Andrukiewicza 4/32, 15-204 Białystok. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail.

O nas

Firma MWP (MostWantedProducts) została założona w 2010 roku jako jeden z pierwszych profesjonalnych Dystrybutorów urządzeń kategorii Wellness (oczyszczaczy powietrza ) japońskiej marki SHARP.

Kontakt

Logo Vestfrost

Oficjalny dystrybutor

Logo Coway

Oficjalny dystrybutor

Logo Ideal

Oficjalny dystrybutor

Logo Winix

Oficjalny dystrybutor

Logo Sharp

Oficjalny dystrybutor

Logo Blueair

Oficjalny dystrybutor

2010-2022 © MWP (MostWantedProducts) Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja: Stroniarz.pl