Technologia Plasmawave - jonizacja Winix

Technologia May 10, 2021 2673 wyświetlenia

Technologia PlasmaWave wykorzystywana w oczyszczaczach powietrza WINIX wzoruje się na naturalnych zjawiskach przyrody, naśladując jej unikalną zdolność do skutecznego i bezpiecznego oczyszczania powietrza. W naturze rolę jonizatora spełniają znane nam wszystkim burze. Silne wyładowania elektryczne w postaci olbrzymich błyskawic jonizują olbrzymie masy powietrza, tym samym oczyszczając go z większości szkodliwych dla ludzi patogenów ożywionych i nieożywionych. W pomieszczeniach zamkniętych proces ten musi być jednak zaplanowany i w pełni kontrolowany.

specyfikacja-philips

Jak działa jonizacja powietrza PlasmaWave?

W oczyszczaczach powietrza WINIX stosuje się specjalny generator, który dzięki głowicom wywołującym krótkotrwałe, regularne i bezpieczne wyładowania elektrostatyczne jonizuje powietrze tworząc jony dodatnie i ujemne. Następnie zostają one wydmuchnięte przez oczyszczacz WINIX w całą kubaturę pomieszczenia. Dzięki temu jony mogą aktywnie neutralizować wirusy, chorobotwórcze bakterie czy alergeny w trudno dostępnych zakamarkach czy np. obecnych w tkaninach takich jak dywany, pościel czy zasłony okienne.

Dodatnie i ujemne jony PlasmaWave posiadaja silne właściwości pozyskiwania atomów wodoru, który jest podstawowym składnikiem praktycznie wszystkich podstawowych struktur białkowych budujących większość szkodliwych patogenów takich jak wirusy, bakterie, pleśń oraz inne prymitywne grzyby. Białka pozbawione wodoru tracą swoje właściwości, a tym samym powodują obumarciesamego patogenu. Podobną skuteczność technologia PlasmaWave przejawia w stosunku do alergenów. Tutaj również struktury jonowe „szatkują” szkodliwe białka alergizujące pochodzenia roślinnego i zwierzęcego pozbawiając je atomów wodoru. Tak zneutralizowane alergeny nie są już widoczne dla układu immunologicznego alergika, a tym samym nie powodują występowania reakcji alergicznej.

Zalety jonizacji PlasmaWave

  • Redukuje powszechnie szkodliwe patogeny takie jak wirusy, bakterie, pleśń oraz alergeny pochodzenia roślinnego i zwierzęcego
  • Redukuje wszelkiego rodzaju zapachy uznawane powszechnie za nieprzyjemne, w tym również dym papierosowy
  • Redukuje elektryczność statyczną przylegającego kurzu powodując jego łatwiejsze unoszenie. Dzięki temu znacznie zwiększa się skuteczność usunięcia go z pomieszczenia przez oczyszczacz WINIX. Należy również pamiętać, że w pomieszczeniach mamy coraz więcej sprzętu elektronicznego, który powoduje szkodliwą eletrostatyczność w postaci nadmiaru ładunku dodatniego w powietrzu. Odczuwamy to nierzadko jako silny spadek koncentaracji połączony z kiepskim samopoczuciem psychicznym czy nawet lekkim bólem głowy. Problem ten w szczególności dotyczy osób pracujących w dużych pomieszczeniach biurowych. W takim przypadku zdolność technologii Plasmacluster do wyrównywania ładunku elektrostatycznego w powietrzu jest jeszcze jednym olbrzymim atutem w dbałości o higienę naszego środowiska.

Bezpieczeństwo używania technologii Plasmawave

Jony PlasmaWave w przeciwieństwie do ozonu, nie są szkodliwe w żadnym stężeniu. Dlatego sam proces aktywnego oczyszczania powietrza może być przeprowadzany 24h na dobę nie skutkując żadnymi skutkami ubocznymi dla ludzi czy zwierząt domowych.

Czy jonizacja PlasmaWave jest bezpieczna? Absolutnie tak. M.in. dlatego, że spełnia standardy CARB AB 2276d, czyli jednego z najbardziej rygorystycznych amerykańskich certyfikatów dotyczących emisji ozonu w pomieszczeniach. Dla uzyskania tego certyfikatu oczyszczacze powietrza muszą przejść dokładne testy, które dotyczą zarówno bezpieczeństwa elektrycznego jak również poziomu emisji ozonu poniżej 0,05 ppm.

Oczyszczacze powietrza Winix z jonizacją Plasmawave:

Komentarze

Zostaw komentarz

* Wymagane pole

Mało korzyści?

Bądź na bieżąco z ciekawymi artykułami, materiałami audio, nowościami oraz ofertami specjalnymi. Nawet, jeśli nie zdecydujesz się teraz, to dzięki dodatkowej wiedz, dokonasz najlepszego możliwego wyboru w przyszłości. 

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy o świadczenie usług drogą elektroniczną, na podany adres e-mail na temat usług oferowanych przez MWP EUGENIUSZ ŻOCHOWSKI, ul. ks. Stanisława Andrukiewicza 4/32, 15-204 Białystok. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail.

O nas

Firma MWP (MostWantedProducts) została założona w 2010 roku jako jeden z pierwszych profesjonalnych Dystrybutorów urządzeń kategorii Wellness (oczyszczaczy powietrza ) japońskiej marki SHARP.

Kontakt

Logo Vestfrost

Oficjalny dystrybutor

Logo Coway

Oficjalny dystrybutor

Logo Ideal

Oficjalny dystrybutor

Logo Winix

Oficjalny dystrybutor

Logo Sharp

Oficjalny dystrybutor

Logo Blueair

Oficjalny dystrybutor

2010-2022 © MWP (MostWantedProducts) Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja: Stroniarz.pl