Ten sklep wykorzystuje technologię "Ciasteczek", która rozszerza możliwości działania sklepu Więcej o poliyce prywatności

W dniach 24-28 lipca jest przerwa uropowa. Zamówiena, które spłyną w tym czasie będą realizowane od 31 lipca.

Sposoby wysyłki, formy transportu

Zasady wysyłki zamówionego towaru:

Ze względu na olbrzymie zainteresowanie  i bardzo dużą ilość zamówień, dostawy modeli KC-A60EUW, KCD60EUW są realizowane w terminie ok.2-3  tygodni od złożenia zamówienia.

Dostawy pozostałych modeli i materiałów eksploatacyjnych są realizowane w ciągu 2 dni roboczych od momentu otrzymania potwierdzenia wpływu płatności. Koszt transportu na terenie kraju ponosi MWP.

Wyjątek stanowią przesyłki pobraniowe, w tym przypadku doliczany jest koszt pobrania w wysokości 19zł dla przesyłek o wartości poniżej 500 zł i 49 zł w przypadku przesyłek , których wartość przekracza 500zł.

Towar do wysyłki jest odpowiednio opakowany i zabezpieczony dodatkowo folią stretch lub foliopakiem. Wszystkie wysyłki są ubezpieczane przez sklep www.mwp.biz.pl.

W momencie odbioru klient jest zobowiązany do sprawdzenia w obecności kurier stanu przesyłki. W przypadku uszkodzeń należy spisać protokół oraz wykonać fotograficzną dokumentacje uszkodzeń, stanowi to podstawę dochodzenia roszczeń wynikających z uszkodzenia towaru.

Stan realizacji zamówienia i przesyłki

Możesz na bieżąco sprawdzić status realizacji zamówienia: