Ten sklep wykorzystuje technologię "Ciasteczek", która rozszerza możliwości działania sklepu Więcej o poliyce prywatności

Sposoby wysyłki, formy transportu

Zasady wysyłki zamówionego towaru:

Dostawy  modeli i materiałów eksploatacyjnych są realizowane w ciągu 2 dni roboczych od momentu otrzymania potwierdzenia wpływu płatności. Koszt transportu na terenie kraju ponosi MWP.

Wyjątek stanowią przesyłki pobraniowe, w tym przypadku doliczany jest koszt pobrania w wysokości 19zł dla przesyłek o wartości poniżej 500 zł i 49 zł w przypadku przesyłek , których wartość przekracza 500zł.

Towar do wysyłki jest odpowiednio opakowany i zabezpieczony dodatkowo folią stretch lub foliopakiem. Wszystkie wysyłki są ubezpieczane przez sklep www.mwp.biz.pl.

W momencie odbioru Klient jest zobowiązany do sprawdzenia w obecności kurier stanu przesyłki, jak również samego urządzenia, czy nie nosi śladów uszkodzenia mechanicznego. W przypadku stwierdzenia uszkodzeń należy spisać protokół oraz wykonać fotograficzną dokumentacje, stanowi to podstawę dochodzenia roszczeń wynikających z uszkodzenia towaru.

Stan realizacji zamówienia i przesyłki

Możesz na bieżąco sprawdzić status realizacji zamówienia: