Czas na prezenty,
czas na Most Wanted Presents

Każdy z nas lubi prezenty. Czasami drugorzędne znaczenie ma, czy je otrzymujemy czy je dajemy. Mogą być one wyrazem miłości, wdzięczności, troski, zaangażowania czy po prostu chęci sprawienia komuś radości. Dzięki naszym prezentom wyrazicie każdy z tych powodów, ponieważ dostajecie od nas produkty wyjątkowe. Każdy z nich jest na swój sposób unikalny, a jednocześnie praktyczny i o dużej wartości.

Przeglądaj prezenty

Most Wanted Presents - Najbardziej Poszukiwane Prezenty

Chcemy, abyście w tym szczególnym okresie mieli okazję nie tylko kupić najlepszy oczyszczacz czy nawilżacz powietrza, ale byście też mogli przy okazji sprawić sobie lub komuś wyjątkowo atrakcyjny i pożądany prezent. Nasze podarunki wybieraliśmy bardzo starannie, aby spełniły oczekiwania najbardziej wymagających Mikołajów. Jedyne, co teraz musicie zrobić, to je od nas odebrać wraz ze swoimi zakupami.

Masz wątpliwości? Zapytaj nas mailowo: info@mwp.biz.pl lub po prostu zadzwoń:
887 MWP MWP (887 697 697).

Nasi Konsultanci są do Twojej dyspozycji. Wystarczy, że powiesz, czego oczekujesz, a znajdą dla Ciebie najlepsze rozwiązania. Podpowiedzą Ci również, co oznaczają „tajemnicze technologie”, którymi nafaszerowane są nowoczesne oczyszczacze i nawilżacze powietrza oraz jak wybrać takie, które precyzyjnie odpowiadają Twoim potrzebom.

UWAGA!

Pamiętajcie, że worek z prezentami jest ograniczony i mogą się w każdej chwili skończyć.

Inteligentny oczyszczacz powietrza z jonizacją Plasmacluster

SHARP UA-PG50E-W

*Sugerowana przez Sharp cena inteligentnego oczyszczacza powietrza UA-PG50E-W to 1199 pln.

Jeden z najpiękniejszych inteligentnych oczyszczaczy powietrza Sharp. Świetny design oraz wysoka jakość wykonania powodują, że wygląda na produkt z najwyższej półki. Olbrzymia wydajność oczyszczania na poziomie 306 m3/h pozwala mu skutecznie pracować w pomieszczeniach o powierzchni nawet 40m2. Wyposażony jest w dwa niezależne czujniki jakości powietrza (kurzu/pyłu oraz nieprzyjemnych zapachów/LZO), dzięki którym precyzyjnie eliminuje zanieczyszczenia będąc przy tym bardzo cichym (od 23dB) i energooszczędnym (zaledwie 4W w trybie SLEEP).

Inteligentny oczyszczacz powietrza SHARP UA-PG50E-W korzysta z wysokowydajnych filtrów (w tym HEPA H13) o żywotności do 10 lat. Wsparcie dla pasywnego systemu filtracyjnego jest niezwykle skuteczna technologia Plasmacluster. Ten aktywny system dezynfekcji pomieszczeń jest uznawany powszechnie za jeden z najlepszych, a jego wysoka efektywność poparta jest wieloma certyfikatami uzyskanymi na całym świecie.


Inteligentny oczyszczacz powietrza z jonizacją Plasmacluster

SHARP UA-PF40E-W

Elegancki i skuteczny, a jednocześnie najtańszy inteligentny oczyszczacz powietrza w ofercie japońskiego Sharpa. Maksymalna wydajność oczyszczania jest na poziomie 240 m3/h zapewniając wydajne oczyszczanie pomieszczeń o powierzchni nawet do 30 m2. Nowoczesny design tego oczyszczacza sprawia, że doskonale wpisuje się w obecne trendy i stanowi elegancki komponent niemal każdego wnętrza.

Oczyszczacz powietrza Sharp UA-PF40EW korzysta z filtrów o żywotności do 10 lat. Dzięki zastosowaniu wysokiej klasy filtra HEPA H13 oraz gruntownie przebadanej technologii Plasmacluster model ten jest często polecany alergikom. Badania z 2020 roku dowodzą również, że skutecznie zmniejsza miano zakaźne SARS-CoV-2. Zastosowanie inteligentnego trybu pracy w oczyszczaczu powietrza Sharp UA-PF40E-W powoduje, że cechuje go referencyjnie cicha praca (już od 21 dB) oraz ekstremalnie niskie zużycie energii (od 3 do zaledwie 27W).

*Sugerowana przez Sharp cena inteligentnego oczyszczacza powietrza UA-PF40E-W to 1099 pln.


Przenośny oczyszczacz powietrza z jonizacją Plasmacluster

SHARP UA-PN1E-W

*Sugerowana przez Sharp cena cena przenośnego oczyszczacza powietrza Sharp UA-PN1E-W to 649 pln.

Nowość na rok 2022 w ofercie oczyszczaczy powietrza Sharp – model UA-PN1E-W. Przenośny oczyszczacz powietrza z rewelacyjną technologią Plasmacluster HD7000, oferującą potwierdzoną skuteczność zarówno w stosunku do SARS CoV-2 jak również atergizujących białek pochodzenia roślinnego i zwierzęcego. Kształt walca o wymiarach 33 x 19 cm pozwala go bez problemu zabrać do pracy czy pokoju hotelowego.

Wydajność przepływu powietrza na poziomie 90 m3/h pozwala na bardzo efektywną pracę w pomieszczeniu o powierzchni do 10 m2, natomiast system wlotu i wylotu powietrza 360° w praktyce pozwala tę powierzchnię zwiększyć nawet do 15 m2. Ze względu na cichą pracę (już od 22 dB) oraz specjalne ambientowe podświetlenie, oczyszczacz powietrza Sharp UA-PN1E-W świetnie sprawdzi się też w sypialni czy pokoju alergicznego dziecka.Rewelacyjny ultrasoniczny wywabiacz plam

SHARP UW-A100E

*Sugerowana przez Sharp cena detaliczna ultrasonicznego wywabiacza plam UW-A100E to 499pln.

Absolutna nowość specjalnie dla Was – ultrasoniczny wywabiacz plam SHARP UW-A100E. Dzięki niemu będziecie mogli w każdej chwili szybko i dyskretnie usunąć plamę na ubraniach, krawacie czy obrusie. Dzięki niewielkim rozmiarom możecie mieć go zawsze przy sobie. Dzięki 38 000 drgań i odrobinie wody będziecie w stanie szybko pozbyć się większości plam.

Przy zastosowaniu odrobiny detergentu bez problemu pozbędziecie się plam nawet tych bardzo uporczywych. Wbudowany akumulator pozwala na 30 minut ciągłej pracy, a jego naładowanie zajmuje 60 minut. Każdy SHARP UW-A100E wyposażony jest w szybką ładowarkę oraz posiada elegancki pokrowiec, dzięki któremu bezpiecznie możemy go przewozić nawet w podręcznej torbie czy dużej kosmetyczce.

Card image

Nasi Konsultanci są do Twojej dyspozycji

Odpowiemy na każde Twoje pytanie. Wytłumaczymy niezrozumiałe terminy czy technologie. W zależności od tego, czego potrzebujesz, wybierzemy z Tobą najlepszy oczyszczacz, nawilżacz czy jonizator powietrza. Jeśli będzie taka potrzeba, przeprowadzimy Cię przez każdy etap składania zamówienia. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

887 697 697

Mało korzyści?

Bądź na bieżąco z ciekawymi artykułami, materiałami audio, nowościami oraz ofertami specjalnymi. Nawet, jeśli nie zdecydujesz się teraz, to dzięki dodatkowej wiedz, dokonasz najlepszego możliwego wyboru w przyszłości. 

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy o świadczenie usług drogą elektroniczną, na podany adres e-mail na temat usług oferowanych przez MWP EUGENIUSZ ŻOCHOWSKI, ul. ks. Stanisława Andrukiewicza 4/32, 15-204 Białystok. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail.

O nas

Firma MWP (MostWantedProducts) została założona w 2010 roku jako jeden z pierwszych profesjonalnych Dystrybutorów urządzeń kategorii Wellness (oczyszczaczy powietrza ) japońskiej marki SHARP.

Kontakt

Logo Vestfrost

Oficjalny dystrybutor

Logo Sharp

Oficjalny dystrybutor

Logo Winix

Oficjalny dystrybutor

Logo Coway

Oficjalny dystrybutor

Logo Ideal

Oficjalny dystrybutor

2010-2021 © MWP (MostWantedProducts) Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja: Stroniarz.pl