zoom_in

Filtr HEPA do Coway Hue & Healing

  • dostępny/niedostępny Produkt jest niedostępny
  • Gwarancja 2 Lata + Serwis D2D Gwarancja 3 Lata + Serwis D2D
  • Wysyłka w 24h Wysyłka w 24h
Ilość:
Cena
100,00 zł
block Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie


Filtr HEPA w Coway Hue & Healing zapewnia skuteczność oczyszczania z pyłów na poziomie 99,95 %. To pozwala na walkę nawet z najmniejszymi cząsteczkami smogu, grzybów, bakterii czy wirusów.

  • Filtr HEPA H13 - odpowiedzialny za zatrzymywanie zarówno szkodliwych patogenów takich jak wirusy, bakterie, zarodniku grzybów czy alergenów jak również szkodliwych frakcji smogu takich jak PM1, PM2,5, PM5 czy PM10. Skuteczność filtra wynosi 99,97% zatrzymywania cząsteczek większych niż 0,3 mikrona.

Wymiana tego filtra jest zalecana co około 12 do 18 miesięcy.

Opis

Pełen opis oczyszczacza powietrza Coway Hue & Healing znajdziesz tutaj

Coway Hue & Healing APMS-0815C

Szczegóły produktu

Coway

Mało korzyści?

Bądź na bieżąco z ciekawymi artykułami, materiałami audio, nowościami oraz ofertami specjalnymi. Nawet, jeśli nie zdecydujesz się teraz, to dzięki dodatkowej wiedz, dokonasz najlepszego możliwego wyboru w przyszłości. 

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy o świadczenie usług drogą elektroniczną, na podany adres e-mail na temat usług oferowanych przez MWP EUGENIUSZ ŻOCHOWSKI, ul. ks. Stanisława Andrukiewicza 4/32, 15-204 Białystok. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail.

O nas

Firma MWP (MostWantedProducts) została założona w 2010 roku jako jeden z pierwszych profesjonalnych Dystrybutorów urządzeń kategorii Wellness (oczyszczaczy powietrza ) japońskiej marki SHARP.

Kontakt

Logo Vestfrost

Oficjalny dystrybutor

Logo Coway

Oficjalny dystrybutor

Logo Ideal

Oficjalny dystrybutor

Logo Winix

Oficjalny dystrybutor

Logo Sharp

Oficjalny dystrybutor

Logo Blueair

Oficjalny dystrybutor

2010-2022 © MWP (MostWantedProducts) Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja: Stroniarz.pl