zoom_in

FZ-AX6MFE - Sharp, Filtr nawilżacza do modelu KI-G75EUW

  • dostępny/niedostępny Produkt jest niedostępny
  • Gwarancja 2 Lata + Serwis D2D Gwarancja 3 Lata + Serwis D2D
  • Wysyłka w 24h Wysyłka w 24h
Ilość:
Cena
299,00 zł
block Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie


Filtr wodny i jednocześnie mata ewaporacyjna do sekcji nawilżającej urządzenia SHARP KIG75EUW. Skutecznie nawilża powietrze. Został wykonany z materiałów, które ułatwiają oczyszczanie go z kamienia.

Na macie koncentruje się część zanieczyszczeń, które są łatwe do usunięcia.

Zaleca się mycie filtra wodą z dodatkiem kwasku cytrynowego. Najlepiej pozostawić filtr na minimum 30 minut w roztworze kwasku cytrynowego z wodą.

Szczegóły produktu

SHARP

Mało korzyści?

Bądź na bieżąco z ciekawymi artykułami, materiałami audio, nowościami oraz ofertami specjalnymi. Nawet, jeśli nie zdecydujesz się teraz, to dzięki dodatkowej wiedz, dokonasz najlepszego możliwego wyboru w przyszłości. 

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy o świadczenie usług drogą elektroniczną, na podany adres e-mail na temat usług oferowanych przez MWP EUGENIUSZ ŻOCHOWSKI, ul. ks. Stanisława Andrukiewicza 4/32, 15-204 Białystok. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail.

O nas

Firma MWP (MostWantedProducts) została założona w 2010 roku jako jeden z pierwszych profesjonalnych Dystrybutorów urządzeń kategorii Wellness (oczyszczaczy powietrza ) japońskiej marki SHARP.

Kontakt

Logo Sharp

Oficjalny dystrybutor

Logo Vestfrost

Oficjalny dystrybutor

Logo Winix

Oficjalny dystrybutor

Logo Coway

Oficjalny dystrybutor

2010-2021 © MWP (MostWantedProducts) Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja: Stroniarz.pl