• Generator jonów Plasmacluster HD
  • Generator jonów Plasmacluster HD
  • Generator jonów Plasmacluster HD
  • Generator jonów Plasmacluster HD
  • Generator jonów Plasmacluster HD
  • -1 000,00 zł
Generator jonów Plasmacluster HD
zoom_in

Generator jonów Plasmacluster SHARP HD IG-A40EUW

  • dostępny/niedostępny Produkt jest niedostępny
  • Gwarancja 2 Lata + Serwis D2D Gwarancja 2 Lata + Serwis D2D
  • Wysyłka w 24h Wysyłka w 24h
Ilość:
Cena
5 499,00 zł Zniżka 1 000,00 zł
6 499,00 zł Brutto
block Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie


SHARP IG- A40EUW to generator jonów z technologią Plasmacluster o wysokim stężeniu 25000 jonów/cm3. Duża zdolność do dezynfekcji powietrza i usuwania takich patogenów jak: wirusy, bakterie, zarodnie pleśni czy alergizujące białka pochodzenia roślinnego i zwierzęcego. Wydajność 840m3/h, zalecana powierzchnia do 200m2, poziom szumów od 34db

POLECAMY: Technologia Plasmacluster w walce z koronawirusem.

IG-A40EUW Generator jonów Plasmacluster

SHARP IG- A40EUW to generator jonów z technologią Plasmacluster o wysokim stężeniu 25000 jonów/cm3. Duża zdolność do dezynfekcji powietrza i usuwania zapachów. Wydajność 840m3/h, zalecana powierzchnia do 200m2, poziom szumów do 37db.

Sekret jonów
o wysokim stężeniu

Plamacluster to jedyna technologia wykorzystująca dodatnie i ujemne jony do dezynfekcji powietrza. Dodatkowo otoczone cząsteczkami wody tworzą klastry jonowe, co zapewnia im długi okres istnienia. Unoszą się w powietrzu, a w momencie napotkania na swojej drodze szkodliwej substancji, przywierają do jej powierzchni, jednocześnie tworząc silnie utleniające rodniki hydroksylowe fizycznie uszkadzające i usuwające białka z powierzchni unoszących się drobnoustrojów.

Ponieważ są identyczne z występującymi naturalnie jonami są całkowicie bezpieczne dla ludzi i mogą występować w wysokim stężeniu. Rozwiązanie to pozwala maksymalnie oczyścić powietrze z pleśni, wirusów, bakterii i alergenów. Emisja dodatnich i ujemnych ładunków zapewnia równowagę jonową i eliminuje szkodliwą elektro statyczność w pomieszczeniu.

Imponująco duża wydajność

Generator SHARP IG-A40EUW o wydajności aż do 840m3/h został stworzony z myślą o poprawie warunków pracy w biurach, salach konferencyjnych, hotelach. Dzięki zastosowaniu technologii Plasmacluster stwarza najbardziej komfortowe warunki w pomieszczeniu, poprzez neutralizację zapachów i dezynfekcję powietrza z zanieczyszczeń biologicznych. Dodatkowo warto zaznaczyć, że emisja dodatnich i ujemnych ładunków zapewnia równowagę jonową i eliminuje szkodliwą elektro statyczność.

Wyposażenie

Urządzenie wyposażone jest w zmywalne filtry, które w sposób mechaniczny oczyszczają powietrze i wymienny moduł generatora o żywotności do 19.000 godz. Trzy tryby pracy: LOW, MED i HIGH pozwalają dostosować intensywność pracy generatora w zależności od potrzeb. Na wyjątkowo czytelnym panelu sterowania poza możliwością wybrania trybu pracy znajdują się wskaźniki FILTER CLEAN i UNIT REPLACEMENT.

Szczegóły produktu

SHARP
IG-A40E-W
Zalecana powierzchnia pomieszczenia w m²
200
Maksymalny nadmuch powietrza (m³/godz.)
830

Newsletter - zapisz się!

Podaj swój e-mail, aby otrzymywać nowości oraz promocje

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy o świadczenie usług drogą elektroniczną, na podany adres e-mail na temat usług oferowanych przez MWP EUGENIUSZ ŻOCHOWSKI, ul. ks. Stanisława Andrukiewicza 4/32, 15-204 Białystok. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail.

O nas

Firma MWP (MostWantedProducts) została założona w 2010 roku jako jeden z pierwszych profesjonalnych Dystrybutorów urządzeń kategorii Wellness (oczyszczaczy powietrza ) japońskiej marki SHARP.

Kontakt

Logo Sharp

Oficjalny dystrybutor

2010-2021 © MWP (MostWantedProducts) Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja: Stroniarz.pl