zoom_in

Generator jonów Plasmacluste UJ-GC20E-N

  • dostępny/niedostępny Produkt jest dostępny
  • Gwarancja 2 Lata + Serwis D2D Gwarancja 2 Lata + Serwis D2D
  • Wysyłka w 24h Wysyłka w 24h
Ilość:
Cena
699,00 zł
warning Ostatnie sztuki w magazynie

Generator jonów Plasmacluster:

Doskonale sprawdzi się w samochodzie, a podłączony do powerbanka oczyści powietrze w szafie czy garderobie. Generator został wyposażony w filtr PM10, który przechwytuje około 80% pyłków i drobnych cząstek pyłu, a dzięki uwalnianym jonom Plasmacluster urządzenie unieszkodliwia unoszące się w otoczeniu zanieczyszczenia i wirusy, neutralizuje nieprzyjemne zapachy dymu papierosowego, jedzenia czy pleśni z klimatyzacji samochodowej.

Filtr PM10 zatrzymuje drobny pył i pyłki

Urządzenie wyposażone jest w dwa filtry PM10, które przechwytują kurz i cząstki pyłów nawet w 80% (rozmiar 10 mikronów lub większy).

Mały, lekki i przenośny

Kształt generatora idealnie pasuje do samochodowych uchwytów na kubek. Doskonale sprawdzi się w przestrzeni o objętości 3,6 m3 – auta, szafy, garderoby. W opakowaniu znajduje się zasilacz samochodowy z 2 portami, by wygodnie ładować dwa urządzenia jednocześnie, oraz wtyczka Micro USB. Aby urządzenie mogło pracować w garderobie, wystarczy podłączyć je do powerbanka.

Dbaj o wygodę osobistej przestrzeni

Podłącz generator do komputera i ciesz się czystym powietrzem w miejscu pracy. Rześkie powietrze zminimalizuje uczucie zmęczenia i senności. Jony Plasmacluster korzystnie wpływają także na cerę, poprawiając poziom nawilżenia skóry.

Szczegóły produktu

SHARP
UJ-GC20E-N
Poziom głośności (high / mid / low) w dB
36/23/19
Waga (kg)
0,265
Objętość odpowiednia dla skoncentrowanych jonów Plasmacluster 25 000 [m³]
ok 3,6
Wymiary [mm]
śr. górna: 74; śr. dolna: 65, wys. 165
Akcesoria
zasilacz samochodowy z 2 portami USB, przewód o dł. 1,5 m

Newsletter - zapisz się!

Podaj swój e-mail, aby otrzymywać nowości oraz promocje

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy o świadczenie usług drogą elektroniczną, na podany adres e-mail na temat usług oferowanych przez MWP EUGENIUSZ ŻOCHOWSKI, ul. ks. Stanisława Andrukiewicza 4/32, 15-204 Białystok. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail.

O nas

Firma MWP (MostWantedProducts) została założona w 2010 roku jako jeden z pierwszych profesjonalnych Dystrybutorów urządzeń kategorii Wellness (oczyszczaczy powietrza ) japońskiej marki SHARP.

Kontakt

Logo Sharp

Oficjalny dystrybutor

2010-2021 © MWP (MostWantedProducts) Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja: Stroniarz.pl