• -100,00 zł
zoom_in
Gwarancja Premium24h Walaka z wirusami 90 miljonów Plasmacluster

SHARP Plasmacluster UA-HG50E-L inteligentny oczyszczacz i nawilżacz powietrza

  • dostępny/niedostępny Produkt jest dostępny
  • Gwarancja 2 Lata + Serwis D2D Gwarancja 2 Lata + Serwis D2D
  • Wysyłka w 24h Wysyłka w 24h
Ilość:
Cena
2 399,00 zł Zniżka 100,00 zł
2 499,00 zł Brutto

Specyfikacja techniczna identyczna z modelem KC-G50EUW KC-G50EUH

Drugi co do wydajności-306m3/h- przedstawiciel serii UA-HG, zalecany do pomieszczeń do 38m2. Zastosowany w nim tryb INTELLIGENT wykrywa aż 7 czynników aby precyzyjnie kontrolować jakość powietrza w pomieszczeniu. Skuteczne oczyszczanie zapewniają filtry o długiej żywotności oraz generator jonów Plasmacluster. Model wyposażony jest również w skuteczny nawilżacz-450ml/h. Duża wydajność nie wyklucza cichej pracy- 19 db i niskiego zużycia energii- 6,5W. Obudowa w jasnoszarym kolorze.

Inteligentny oczyszczacz powietrza SHARP Plasmacluster UA-HG50E-L posiada Atest Narodowego Instytutu Zdrowia Pulicznego - Państwowego Zakładu Higieny.

UA-HG50E-L Inteligentny oczyszczacz z funkcją nawilżania

SHARP UAHG50EL został stworzony z myślą o szczególnie wymagających użytkownikach. Łączy w sobie wysoką skuteczność, w pełni zautomatyzowane działanie z wyjątkowym designem. Oczyszczacz cechuje duża wydajność oczyszczania 306m3/h, mocne nawilżanie- 450ml/h, a przy tym cicha praca- w trybie LOW tylko19db i niskie zużycie energii -5 W. Przeznaczony jest do pomieszczeń o wielkości do 38m2.

Plasmacluster - doskonała jonizacja

Technologia Plasmacluster to opatentowana, potwierdzona naukowo, skuteczna metoda do zwalczania szkodliwego działania wirusów, bakterii, pleśni i alergenów. Generator wytwarza dodatnie jony wodoru H+ i ujemne jony tlenu O- takie jak występują w naturalnym środowisku. Jony te otaczając się cząsteczkami wody zamieniają się w stabilne klastry jonowe, które napotkawszy na swojej drodze szkodliwą substancje, niszczą ją poprzez zniszczenie jej struktury białkowej. Co najważniejsze jest to jonizacja w pełni bezpieczna dla człowieka.

Inteligentne nawilżanie

Podczas pracy z włączoną funkcją nawilżania, urządzenie automatycznie steruje poziomem nawilżania na podstawie wykrywanej temperatury i wilgotności.

Nowe filtry

W oczyszczaczach serii UA-HG zastosowano ulepszone filtry wstępny, nawilżania i węglowy, co podnosi skuteczność oczyszczania.

Filtr wstępny, który jest jednocześnie panelem tylnym i wlotem powietrza, dzięki zastosowaniu gęściejszej siateczki, jest w stanie wychwycić znacznie mniejsze zanieczyszczenia

Filtr pochłaniający zapachy zyskał nową strukturę, doskonale radzi sobie z niepożądanymi zapachami występującymi w gospodarstwie domowym jak również z zapachami, które do mieszkania dostają z zewnątrz, szczególnie w dużych aglomeracjach.

Filtr nawilżania jeszcze bardziej wytrzymały i odporny na czyszczenie.

Filtr HEPA z uwagi na bardzo dużą skuteczność -możliwość pochłaniania 99,97% zanieczyszczeń o wielkości nawet 0,3 mikrona pozostał ten sam H13.

Inowacyjne urządzenie

Urządzenia serii KCG zyskały innowacyjną funkcje ION SPOT pozwalającą zwalczyć przylegające zapachy, drobnoustroje i inne substancje na ubraniach,kanapach i zasłonach. Tryb ten doskonale sprawdzi się w odświeżaniu kasków, butów narciarskich czy motocyklowych. Dzięki ręcznie sterowanej prowadnicy strumień powietrza nasycony jonami o dużym stężeniu możemy skierować dokładnie w wybrany punkt. Silny strumień powietrza emitowany jest przez 8 godz. po upływie tego czasu urządzenie wróci do poprzednich ustawień.

Na szczególną uwagę zasługuje funkcja SLEEP w przypadku której, oczyszczacz pracuje bardzo cicho, a wyświetlacz wraz ze wskaźnikami jest wygaszany. Nie zapomniano o alergikach i dedykowanej im funkcji przeciwpyłkowej POLLEN.

W modelu SHARP UA-HG50E-L zastosowano tryb INTELLIGENT który działa w oparciu o 6 czujników, wykrywających 7 czynników:
  • czujnik kurzu i PM2,5 w momencie wykrycia przyśpieszy pracę wentylatora w celu szybkiej eliminacji zanieczyszczeń
  • czujnik natężenia światła - jeśli w pomieszczeniu jest ciemno wprowadzi urządzenie w tryb nocny z wygaszonym wyświetlaczem, bardzo cichą pracą
  • czujnik ruchu - jeśli brak ruchu w monitorowanym obszarze, wyłączy się wyświetlacz przedni, monitor czystości powietrza, urządzenie przełączy się w tryb minimalnego natężenia nawiewu i zużycia energii.
  • czujnik zapachu – reaguje m.in.:na tytoń, kosmetyki, alkohol
  • czujnik temperatury - dostosuje nawilżanie do temperatury panującej w pomieszczeniu
  • czujnik wilgotności - zwiększy emisje jonów w momencie kiedy wilgotność przekroczy 70%,aby zapobiec rozwojowi pleśni

Oczyszczacz SHARP UAHG50EL został wyposażony w czytelny panel sterowania za pomocą którego ustawimy żądany tryb pracy i bogaty wyświetlacz, który oprócz informacji o jakości powietrza, przedstawionej w 7- stopniowej skali kolorystycznej, umożliwia odczytanie poziomu wilgotności, temperatury, aktualnego zużyciu prądu i ustawień funkcji timera. W Na wyświetlaczu znajdziemy wskaźniki: kurzu, PM2,5, zapachu, nawilżania oraz wskaźnik jonizacj i czystości filtrów

Uchwyty + kółka wraz z blokadą zapewnią wygodne przemieszczanie pomiędzy pomieszczeniami, a blokada rodzicielska zapobiegnie ingerencji najmłodszych domowników.

Urządzenie może służyć również jako klimatyzer ewaporacyjny, aby to osiągnąć do zbiornika z wodą należy dodać kostki lodu, spowoduje to wywiew chłodnego powietrza i delikatne obniżenie temperatury w pomieszczeniu.

Dzięki efektownej obudowie, minimalistycznej formie Sharp UA-HG50EL doskonale wkomponuje się każde wnętrze.

Szczegóły produktu

SHARP
UA-HG50E-L
Kolor
Szary
Pobór prądu/moc (high / mid / low) w W
33 / 14 / 6.5
Funkcja nawilżania
Tak
Maksymalna wydajność nawilżania (ml/godz.)
450
Poziom głośności (high / mid / low) w dB
52/47/19
Wymiary (szer. x gł. x wys.) w mm
345 x 262 x 631
Waga (kg)
9.2
Gwarancja Premium24h
Tak
Konsumencki Lider Jakości
2020
Zalecana powierzchnia [m²]
od 30 do 39
Wydajność [m³/h]
od 300 do 399

Opinie (8)

Ocena 
2021-04-29

Oczyszczacz powietrza prawie idealny

W tym konkretnym oczyszczaczu sharpa najbardziej podobał mi się fakt, że funkcje ma większego oczyszczacza ua-hg60e, a wielkość i filtry z mniejszego ua-hg40e. Dla mnie idealny kompromis. Do tego naprawdę rzetelnie wytłumaczona kwestia jonizacji. Na minus - brak precyzyjnych wskazań poziomu smogu (u konkurencji w tej cenie jest) i brak aplikacji na smartfona :(

Ocena 
2021-02-21

Sharp oczyszczacz powietrza z nawilżaczem

Oczyszczacz bardzo ładny, ale jeszcze lepszy jest nawilżacz. Na początku był kłopot, bo zużywał dużo wody, a wilgotność nie rosła. Okazało się, że było u mnie baaardzo sucho. Teraz jest wszystko ok. Polecam ten nawilżacz Sharp !!!!

Ocena 
2020-09-23

Świetny wybór

"Wszystko mający" tak jak model wyżej a wymiarami i ceną filtrów jak model niżej. Dziękuję Sprzedawcy MWP za doradztwo !!!

Ocena 
2020-04-20

UAHG50E - ogólnie jestem zadowolony

Ogólnie jestem zadowolony z produktu, jedna uwagę jaką mam to że po paru dniach pracy zaczął głośniej pracować, nie dużo, ale w nocy jest to słyszalne, w okresie grzewczym i w mieście nie jest to duży problem (i tak jest ciągły szum otoczenia) ale np. na wsi na pewno bym wyłączał na noc.

Ocena 
2020-04-05

Sharp nawilżacz powietrza

Na początku się zaniepokoiłam, ponieważ pomimo nawilżania, wilgotność nie chciała się zmienić z 30%. Po kontakcie ze sprzedawcą dowiedziałam się, że po prostu mam sucho w mieszkaniu. Dopiero po dwóch dniach i chyba 5 czy 6 zbiornikach zużytej wody ustabilizowało się na 46% i teraz wszystko jest OK :) Teraz pompuje 2 zbiorniki na dobę. Naprawdę nie wyobrażałam sobie, że rzeczywiście może być aż tak sucho.

Ocena 
2020-02-28

Sharp - oczyszczacz, nawilżacz, jonizator

Świetny oczyszczacz. Dobrze, że każdą funkcją: oczyszczania, nawilżania i jonizacji można sterować oddzielnie. Stosunkowo często trzeba myć filtr nawilżacza. Ogólnie jednak, bardzo polecam !

Ocena 
2020-01-26

Nawilżacz powietrza Sharp - polecam !

Oczyszczacz jest OK. Bardzo dobry nawilżacz - żadnej unoszącej się pary, cichy i wydajny, nawilżacz informuje o konieczności napełnieniu zbiornika i potrzebie czyszczenia filtra.

Ocena 
2019-12-17

UA-HG50EL vs KC-G50EUW

To jest ten sam oczyszczacz, tylko tańszy. Też biały. Po 5 lat Gwarancji trzeba się rejestrować.

Napisz opinię

Do tego oczyszczacza
pasują filtry

Zobacz również

Newsletter - zapisz się!

Podaj swój e-mail, aby otrzymywać nowości oraz promocje

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy o świadczenie usług drogą elektroniczną, na podany adres e-mail na temat usług oferowanych przez MWP EUGENIUSZ ŻOCHOWSKI, ul. ks. Stanisława Andrukiewicza 4/32, 15-204 Białystok. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail.

O nas

Firma MWP (MostWantedProducts) została założona w 2010 roku jako jeden z pierwszych profesjonalnych Dystrybutorów urządzeń kategorii Wellness (oczyszczaczy powietrza ) japońskiej marki SHARP.

Kontakt

Logo Sharp

Oficjalny dystrybutor

2010-2021 © MWP (MostWantedProducts) Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja: Stroniarz.pl