• oczyszczacz powietrza sharp KI-G75EUW
 • oczyszczacz powietrza sharp KI-G75EUW z nawilzaczem
 • oczyszczacz powietrza sharp KI-G75EUW widok z boku
 • oczyszczacz powietrza sharp KI-G75EUW widok z tylu filtr wstepny
 • oczyszczacz powietrza sharp KI-G75EUW filtr wstepny i pojemnik na wode
 • oczyszczacz powietrza sharp KI-G75EUW filtr nawilzacza
 • oczyszczacz powietrza sharp KI-G75EUW pojemnik na wode
 • oczyszczacz powietrza sharp KI-G75EUW filtr weglowy
 • oczyszczacz powietrza sharp KI-G75EUW filtr HEPA
oczyszczacz powietrza sharp KI-G75EUW
zoom_in
Walaka z wirusami

Jesteśmy oficjalnym
dystrybutorem marki

SHARP Plasmacluster KI-G75EUW inteligentny oczyszczacz i nawilżacz powietrza

 • dostępny/niedostępny Produkt jest niedostępny
 • Gwarancja 2 Lata + Serwis D2D Gwarancja 2 Lata + Serwis D2D
 • Wysyłka w 24h Wysyłka w 24h
Ilość:
Cena
4 499,00 zł
block Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie


To najwydajniejszy oczyszczacz z funkcją nawilżania w ofercie firmy SHARP. Model ten może poszczycić się doskonałymi parametrami technicznymi (przepływ powietrza 450 m3/h, nawilżanie 750 ml/h, jonizacja Plasmacluster 25000 PCI/cm3), które pozwalają mu na obsługę dużych powierzchni do 56 m2. Oczyszczacz został urozmaicony nowymi, niespotykanymi dotąd funkcjonalnościami. Sharp KI-G75EU-W jest również referencyjnie cichy. W trybie sen jest w stanie wygenerować zaledwie 18 dB! Długa żywotność filtrów (nawet do 10 lat) oraz niskie zużycie energii (7 W!) zapewniają tanią eksploatację. Potęgę tego modelu podkreśla również generator Plasmacluster o mocy 25000 PCI/cm3

Inteligentny oczyszczacz powietrza SHARP Plasmacluster KI-G75EUW posiada Atest Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego - Państwowego Zakładu Higieny.

SHARP KI-G75EU-W

Ten oczyszczacz powietrza SHARP wyposażony jest w rozbudowany wyświetlacz, który obrazuje wszystkie pomiary z czujników. Czujnik pyłów dokładnie analizuje jakość powietrza i przedstawia to za pomocą czterokolorowej skali. Świecąca się dioda kolorem niebieskim oznacza czyste powietrze, migający zielony lekko zabrudzone, migający pomarańczowy średnio zabrudzone, a migający czerwony to silnie zabrudzone powietrze. Tempo migania wskaźnika jest powiązane z prędkością pracy urządzenia (im szybsze miganie tym większa prędkość pracy), co pozwala na łatwe zapoznanie się z aktualnym trybem pracy. Po wykryciu silnie zabrudzonego powietrza automatyczny tryb przyśpieszy pracę wentylatora i skutecznie usuwa zanieczyszczenia. Dzięki czujnikowi zapachu dowiemy się również o nasileniu zapachu w pomieszczeniu. Na oddzielnym dedykowanym diagramie pomarańczowy kolor informuje o umiarkowanym nasileniu, a czerwony o silnie występującym zapachu.

Idealny do walki ze smogiem

Urządzenie reguluje swoją pracę na podstawie odczytów z  2 czujników: poziomu zanieczyszczenia powietrza oraz zapachu. Do skutecznej walki ze smogiem oczyszczacz Sharp KI-G75EU-W został wyposażony w nowy czujnik pyłu o wysokiej czułości. Jest on w stanie wykryć najmniejsze cząstki o rozmiarze zaledwie 0,5 μm (wcześniejszy czujnik wykrywa cząstki do 1 μm). Jeśli ikonka wskaźnika PM2.5 nie jest podświetlona, oznacza to powietrze wolne od tego niebezpiecznego pyłu. Zmieniający się kolor ikonki poinformuje o średnio (pomarańczowy) lub mocno (czerwony) zabrudzonym powietrzu.

Certyfikowana skuteczność 

Oczyszczacze powietrza SHARP od 20 lat szczycą się wysoką skutecznością usuwania szkodliwych patogenów z powietrza. Inteligentne połączenie pracy czujników, wysokowydajnych filtrów, technologii Plasmacluster oraz inteligentnego nawilżania potwierdzone jest przez szereg Certyfikatów aż z 13 ośrodków badawczych.

4 Inteligentne nawilżanie czystą, przefiltrowaną wodą

Sharp KI-G75EU został wyposażony w duży czterolitrowy zbiornik na wodę. Zbiornik ten ma wygodną rączkę, która ułatwia transport wody do nawilzacza. Dzięki dużemu otworowi obsługa oraz utrzymanie higieny wewnątrz zbiornika przebiega w niezwykle wygodny sposób. Na zbiorniku znajduje się też wskaźnik poziomu wody, więc nigdy nie nalejesz jej za dużo.

O pracy nawilżacza informuje wskaźnik na wyświetlaczu. Gdy wskaźnik jest nieaktywny, nawilżanie jest wyłączone. Gdy nawilżacz pracuje, świeci się na biało. Jeśli miga na czerwono, to oznacza, że zbiornik na wodę jest pusty i trzeba go napełnić. Nawilżanie zostanie wyłączone do momentu napełnienia zbiornika.

Unikalne innowacje

Innowacją jest filtr wstępny, który zbiera kurz i ulega automatycznemu czyszczeniu. Kurz jest zbierany za pomocą specjalnych rolek, do pojemnika umiejscowionego pod filtrem (zaleca się oczyszczanie pojemnika co pół roku). Tryb czyszczenia trwa 8 minut i jest ponawiany co 48 godzin. Podczas czyszczenia filtra praca oczyszczacza zostaje wstrzymana, a wskaźnik oczyszczania filtra zostaje podświetlony. Co ważne, jeśli anulujemy tryb automatycznego czyszczenia, urządzenie będzie uruchamiało taki tryb co miesiąc (720 godzin).

W oczyszczaczu Sharp KI-G 75 EUW rewolucyjny jest filtr z aktywnym węglem (można go znaleźć również w serii UA-HG / KC-G). Dodano do niego nieorganiczny sorbent (SiO2), który rozkłada zapachy na mniejsze cząstki, aby je lepiej wchłonąć. Dzięki temu udało się uzyskać nawet 3-krotnie wyższą adsorpcję (pochłanianie) przez filtr. Ciekawostką jest to, że zawarty w nim żel krzemionkowy jest w stanie wychwycić tlenki azotu (NOx) oraz siarki (SOx). Związki te mogą być znaczącą przyczyną powstawania brudnego powietrza w dużych miastach. Powstają one bowiem podczas wzmożonego ruchu pojazdów silnikowych.

 

Nowością w ofercie oczyszczaczy powietrza SHARP jest tryb Cleaning Assist Mode, który wspiera dokładne wyłapywanie pyłu unoszącego się w powietrzu w trakcie i po użyciu odkurzacza.

Kółka jezdne w Sharp KIG75EUW również zostały ulepszone. Blokada dostępna we wcześniejszych modelach została zastąpiona ogranicznikiem, który pozwola na bardziej precyzyjne zablokowanie możliwości przesuwania. Kółka te są teraz obrotowe, co pozwala na przesuwanie oczyszczacza również przód-tył (wcześniej możliwe było tylko lewo-prawo ).

Technologia Plasmacluster - tylko od firmy SHARP

Technologia Plasmacluster pełni swoistą funkcję dezynfekcyjną dbając o maksymalnę higienę biologiczną powietrza. Dzięki temu przynosi ulgę alergikom, astmatykom oraz chorym o obniżonej odporności immunologicznej. Powietrze jest wolne od wirusów, bakterii, grzybów i alergenów nawet w 99,9%, co zostało udowodnione licznymi badaniami oraz wyróżnione nagrodami. Produkty marki Sharp z systemem Plasmacluster regularnie otrzymują Certyfikat Brytyjskiej Fundacji Antyalergicznej (Certyfikat BAF) oraz Atest państwowego Zakładu Higieny (Certyfikat PZH).

 

Oczyszczacz powietrza Sharp KI-G75EUW został wyposażony w najwydajniejszy generator jonów PCI25000, który podlega wymianie (średnio co 2 lata w przypadku pracy 24h/dobę), o czym powiadomi wskaźnik wymiany generatora.

W modelu KI-G75EU-W zastosowano tryb INTELLIGENT, który działa w oparciu o 6 czujników, wykrywających 7 czynników:
 • czujnik kurzu i PM2,5 w momencie wykrycia przyśpieszy pracę wentylatora w celu szybkiej  eliminacji zanieczyszczeń
 • czujnik natężenia światła- jeśli w pomieszczeniu jest ciemno wprowadzi urządzenie w tryb nocny z wygaszonym wyświetlaczem, bardzo cichą pracą
 • czujnik zapachu – reaguje m.in.: na tytoń, kosmetyki, alkohol
 • czujnik temperatury- mierzy aktualną temperaturę panującą w pomieszczeniu
 • czujnik wilgotności- mierzy aktualną wilgotność w pomieszczeniu i dzięki zaawansowanej automatyce oraz informacjom z czujnika temperatury dba o optymalną wilgotność w pomieszczeniu

Szczegóły produktu

SHARP
KI-G75EU-W
Zalecana powierzchnia pomieszczenia w m²
56
Zalecana powierzchnia [m²]
od 50
Maksymalna wydajność nawilżania (ml/h)
750
Funkcja nawilżania
Tak
Pobór prądu/moc (low / high) w W
7 / 80
Poziom głośności (low / high) w dB
18 / 52
Wymiary (szer. x gł. x wys.) w mm
405x316x666
Waga (kg)
12
Kolor
Biały
Wydajność [m³/h]
od 400
Czujniki
kurzu, temperatury, wilgotności, zapachu, światła
WiFi i aplikacja mobilna
nie
System filtracji
HEPA H13, filtr nawilżacza, pochłaniający zapachy z aktywnym węglem, wstępny
Tryby
Auto, Automatyczne oczyszczanie filtra wstępnego, Clean Assist, Ion Shower, Ion Spot
Technologia jonizacji
Plasmacluster
Pojemność zbiornika [l]
4
Funkcje
CHILD LOCK, POLLEN, SLEEP, TIMER, auto-restart

Do tego oczyszczacza
pasują filtry

Newsletter - zapisz się!

Podaj swój e-mail, aby otrzymywać nowości oraz promocje

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy o świadczenie usług drogą elektroniczną, na podany adres e-mail na temat usług oferowanych przez MWP EUGENIUSZ ŻOCHOWSKI, ul. ks. Stanisława Andrukiewicza 4/32, 15-204 Białystok. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail.

O nas

Firma MWP (MostWantedProducts) została założona w 2010 roku jako jeden z pierwszych profesjonalnych Dystrybutorów urządzeń kategorii Wellness (oczyszczaczy powietrza ) japońskiej marki SHARP.

Kontakt

Logo Sharp

Oficjalny dystrybutor

Logo Vestfrost

Oficjalny dystrybutor

Logo Winix

Oficjalny dystrybutor

Logo Coway

Oficjalny dystrybutor

2010-2021 © MWP (MostWantedProducts) Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja: Stroniarz.pl