• Blueair Classic 205 Oczyszczacz powietrza
 • Blueair Classic 205 Oczyszczacz powietrza
 • Blueair Classic 205 Oczyszczacz powietrza
 • Blueair Classic 205 Oczyszczacz powietrza
 • Blueair Classic 205 Oczyszczacz powietrza
 • Blueair Classic 205 Oczyszczacz powietrza
Blueair Classic 205 Oczyszczacz powietrza
zoom_in
 • Blueair Classic 205 Oczyszczacz powietrza

  • dostępny/niedostępny Produkt jest niedostępny
  • Gwarancja 2 Lata + Serwis D2D Gwarancja 2 Lata + Serwis D2D
  • Wysyłka w 24h Wysyłka w 24h
  Ilość:
  Cena
  2 040,00 zł
  block Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie


  Trwała obudowa wykonana z wytrzymałej, ocynkowanej stali wytrzyma próbę czasu. Classic 205 nie zakłóci Twojego snu, ponieważ jest cichy jak szept przy najniższej prędkości (32 dB) i odpowiadającej poziomowi hałasu podczas opadów deszczu przy najwyższym ustawieniu (56 dB). Dodatkowo, model Classic 205 jest energooszczędny (20-80 W) - możesz więc używać tego oczyszczacza powietrza 24 godziny na dobę, wiedząc, że zużywa mniej energii niż tradycyjna żarówka! Co 12,5 minuty całkowicie filtruje powietrze w pomieszczeniu o powierzchni 26m².​ Szybkości dostarczania czystego powietrza (CADR) w tym oczyszczaczu wynosi maksymalnie 340³/h.

  Oczyszczacz powietrza Classic 205

  Trwała obudowa wykonana z wytrzymałej, ocynkowanej stali wytrzyma próbę czasu. Classic 205 nie zakłóci Twojego snu, ponieważ jest cichy jak szept przy najniższej prędkości (32 dB) i odpowiadającej poziomowi hałasu podczas opadów deszczu przy najwyższym ustawieniu (56 dB). Dodatkowo, model Classic 205 jest energooszczędny (20-80 W) - możesz więc używać tego oczyszczacza powietrza 24 godziny na dobę, wiedząc, że zużywa mniej energii niż tradycyjna żarówka! Co 12,5 minuty całkowicie filtruje powietrze w pomieszczeniu o powierzchni 26m².​

  Technologia Blueair HEPASilent™: filtracja elektrostatyczna i mechaniczna

  Mniej hałasu

  Mniej gęsty materiał filtrujący oznacza, że wentylator oczyszczacza powietrza może pracować z niższymi prędkościami, generując znacznie mniej hałasu, zapewniając jednocześnie wyjątkowo wysoki przepływ czystego powietrza.

  Mniej energii

  Bieganie z niższymi prędkościami również zużywa znacznie mniej energii — mniej niż tradycyjna żarówka.

  Zabija wirusy i bakterie

  Po wychwyceniu w filtrze połączenie ładunku elektrycznego i wysokiego przepływu powietrza zabija 99% zarazków. Usuwa co najmniej 99,97% cząstek o wielkości 0,1 mikrona, takich jak wirusy, bakterie i mikrodrobiny plastiku, jednocześnie usuwając większe cząsteczki, takie jak kurz, pyłki, dym i sierść zwierząt.

  Wskaźnik zużycia filtra, podpowie kiedy należy wymienić filtry. 

  Oczyszczacz powietrza Classic 205 z obsługą Wi-Fi

  Dostosuj ustawienia oczyszczacza powietrza, takie jak blokada rodzicielska, harmonogram trybu nocnego, jasność LED zdalnie ze smartfona za pomocą aplikacji Blueair lub połącz się z urządzeniem obsługującym Amazon Alexa, aby sterować głosem.

  Blueair Classic 205 został niezależnie zweryfikowany przez AHAM pod kątem maksymalnej możliwej szybkości dostarczania czystego powietrza (CADR) dla:

  • dymu 306m³/h,
  • pyłków 340m³/h i
  • kurzu 340m³/h.

  Oczyszczacz powietrza Classic 205 otrzymał również niezależny certyfikat Quiet Mark, oznaczający, że urządzenie nie generuje uciążliwego hałasu. Mogą występować ogromne różnice w poziomach dźwięku między produktami, które wykonują tę samą funkcję w tej samej jakości. Znak Quiet Mark umożliwia konsumentom dokonywanie świadomych wyborów w oparciu o niezależną, ekspercką ocenę poziomu dźwięku z całej kategorii urządzeń.

  Wszystkie Blueair produkty posiadają certyfikat Energy Star, co potwierdza ograniczenie zużycia energii do minimum. 

  Wlot i wylot powietrza 360°

  Oczyszczacz Blueair Classic 205 ma specjalnie zaprojektowany wlot i wylot powietrza w obrębie 360°. Taka konstrukcja zapewnia lepszy przepływ powietrza i sprawia, że oczyszczacz jest w pełni wydajny, niezalażnie gdzie go umieścisz.

  Szczegóły produktu

  Blueair
  Classic 205
  Zalecana powierzchnia pomieszczenia w m²
  26
  Zalecana powierzchnia [m²]
  do 29
  Maksymalna wydajność oczyszczania (m³/h)
  340
  Funkcja nawilżania
  Nie
  Pobór prądu/moc (low / high) w W
  20 / 80
  Poziom głośności (low / high) w dB
  32 / 56
  Wymiary (szer. x gł. x wys.) w mm
  432 x 209 x 533
  Waga (kg)
  11
  Kolor
  Biały
  Wydajność [m³/h]
  od 300 do 399
  WiFi i aplikacja mobilna
  tak
  System filtracji
  HEPASilent
  Tryby
  Nocny
  Funkcje
  CHILD LOCK, TIMER

  Mało korzyści?

  Bądź na bieżąco z ciekawymi artykułami, materiałami audio, nowościami oraz ofertami specjalnymi. Nawet, jeśli nie zdecydujesz się teraz, to dzięki dodatkowej wiedz, dokonasz najlepszego możliwego wyboru w przyszłości. 

  Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy o świadczenie usług drogą elektroniczną, na podany adres e-mail na temat usług oferowanych przez MWP EUGENIUSZ ŻOCHOWSKI, ul. ks. Stanisława Andrukiewicza 4/32, 15-204 Białystok. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail.

  O nas

  Firma MWP (MostWantedProducts) została założona w 2010 roku jako jeden z pierwszych profesjonalnych Dystrybutorów urządzeń kategorii Wellness (oczyszczaczy powietrza ) japońskiej marki SHARP.

  Kontakt

  Logo Vestfrost

  Oficjalny dystrybutor

  Logo Coway

  Oficjalny dystrybutor

  Logo Ideal

  Oficjalny dystrybutor

  Logo Winix

  Oficjalny dystrybutor

  Logo Sharp

  Oficjalny dystrybutor

  Logo Blueair

  Oficjalny dystrybutor

  2010-2022 © MWP (MostWantedProducts) Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja: Stroniarz.pl