zoom_in
 • Coway Mini Storm inteligentny oczyszczacz powietrza AP-1220B

  • dostępny/niedostępny Produkt jest dostępny
  • Gwarancja 2 Lata + Serwis D2D Gwarancja 3 Lata + Serwis D2D
  • Wysyłka w 24h Wysyłka w 24h
  Ilość:
  Cena
  1 399,00 zł

  Coway Mini Storm to nowoczesny oczyszczacz powietrza wyposażony w wieloetapowy system filtracji oraz wielostrumieniowy przepływ powietrza. Wydajność na poziomie 360m3/h pozwala na efektywną pracę tego oczyszczacza w pomieszczeniach o powierzchni do 50m2. Świetnie sprawdzi się również w sypialni czy pokoju dziecka, a to za sprawą niezwykle zgrabnej obudowy i cichej pracy - od 19,9 dB.

  Oczyszczacz powietrza Coway Mini Storm

  Coway Mini Storm to nowoczesny oczyszczacz powietrza wyposażony w wieloetapowy system filtracji oraz wielostrumieniowy przepływ powietrza. Wydajność na poziomie 360m3/h pozwala na efektywną pracę tego oczyszczacza w pomieszczeniach o powierzchni do 50m2. Świetnie sprawdzi się również w sypialni czy pokoju dziecka, a to za sprawą niezwykle zgrabnej obudowy i cichej pracy - od 19,9 dB.

  Coway Mini Storm AP-1220B wykazuje się wysoką skutecznością w usuwaniu wszelkiego rodzaju alergenów wziewnych, co potwierdzają przyznane mu Certyfikaty ECARF oraz British Allergy Foundation (BAF). Dzięki nim mamy gwarancję, że to sprawdzony oczyszczacz dla alergików.

  100% czystego powietrza dzięki wieloetapowemu systemowi filtracji

  Inteligentny oczyszczacz powietrza Coway Mini Storm wyposażony jest w wieloetapowy system filtracji, w skład którego wchodzi: filtr wstępny, filtr węglowy oraz filtr Green HEPA H13. Komplementarność tego systemu zapewnia praktycznie 100% skuteczność procesu oczyszczania powietrza.

  • Filtr wstępny - odpowiedzialny za zatrzymywanie największych zanieczyszczeń, sierści zwierząt domowych czy włosów. Pełni funkcję ochronną dla pozostałych filtrów w oczyszczaczu. Nie podlega wymianie, jednak należy go regularnie czyścić co ok. 2-4 tygodnie.
  • Filtr funkcyjny Coway CUSTOM - konfigurowalny opcjonalny filtr zapewnia odpowiednią dodatkową filtrację dostosowaną do różnych sytuacji, pór roku i rodzaju pomieszczeń. Filtr funkcyjny jest sprzedawany osobno i nie wchodzi w skład zakupionego oczyszczacza. Brak konfigurowalnego filtra nie ma wpływu na działanie lub podstawowe właściwości modelu Coway Mini Storm.
  • Filtr węglowy - odpowiedzialny za neutralizację niepożądanych i nieprzyjemnych zapachów. Skutecznie usuwa również szkodliwe dla człowieka lotne związki organiczne (LZO / VOC) takie jak m.in. benzen czy formaldehyd. Żywotność to ok. 12 miesięcy.
  • Filtr Green True HEPA - odpowiedzialny za zatrzymywanie patogenów organicznych i nieorganicznych takich jak wirusy bakterie, zarodniki grzybów, pleśń czy alergeny. Gwarantuje również skuteczną filtrację wszystkich frakcji smogu, w tym pyłu zawieszonego PM2.5. Skuteczność filtra to 99,99% cząsteczek powyżej 0,1 mikrona. Żywotność to ok. 12 miesięcy.

  Oczyszczacz powietrza Coway Mini Storm AP-1220B wyposażony jest we wskaźnik wymiany filtra. Specjalna dioda sygnalizacyjna umieszczona na panelu sterowania zaświeci się gdy filtr będzie zużyty w 95%.

  Inteligentny system oczyszczania powietrza wg Coway

  Do inteligentnej pracy oczyszczacz Coway Mini Storm wykorzystuje laserowy czujnik PM2.5 oraz czujnik natężenia światła. Pierwszy odpowiada za sterowanie intensywnością oczyszczania w trybie AUTO, natomiast drugi odpowiada za automatyczne włączanie i wyłączanie trybu SLEEP. Laserowy czujnik jakości powietrza posiada 3 stopniową regulację czułości (niska, średnia, wysoka), która w ustawieniach fabrycznych jest w wartości średniej.

  Informacje o jakości powietrza przekazywane są Użytkownikowi oczyszczacza za pomocą 4 stopniowej skali kolorystycznej:

  • niebieski - powietrze czyste
  • zielony - powietrze umiarkowanie czyste
  • żółty - powietrze zanieczyszczone
  • czerwony - powietrze mocno zanieczyszczone

  Wyjątkowość oczyszczacza Coway Mini Storm polega m.in. na rozbudowanym systemie dystrybucji czystego powietrza. Możemy korzystać z nawiewu normalnego wykorzystującego górny wylot powietrza oraz z nawiewu skupionego wykorzystującego okrągły wylot powietrza z przodu oczyszczacza.

  NAWIEW NORMALNY - obieg powietrza przeznaczony do codziennej eksploatacji. Idealnie oczyszcza powietrze w całym pomieszczeniu szczególnie gdy oczyszczacz pracuje w trybie AUTO.

  NAWIEW SKUPIONY - zapewnia wydajne, skoncentrowane i szybkie oczyszczanie w dużych pomieszczeniach. W trybie tym maksymalizacja efektu oczyszczania okupiona jest nieco większym (co jest naturalne) hałasem oczyszczacza.

  Ponadto dla każdego z tych trybów możemy ustawić aż 6 trybów pracy wentylatora:

  Tryby specjalne:

  • AUTO - prędkość wentylatora jest regulowana wskazaniami z laserowego czujnika jakości powietrza
  • SILENT - prędkość wentylatora ograniczona jest maksymalnym możliwym do wygenerowania hałasem < 20dB
  • TURBO - prędkość wentylatora jest zmaksymalizowana do poziomu 360m3/h i nie jest powiązana z aktualnymi wskazaniami laserowego czujnika jakości powietrza

  Tryby manualne:

  1. (NISKI) - manualne ustawienie gwarantujące ciągłą i równomierną rotację powietrza na poziomie pomiędzy trybem SILENT i ŚREDNIM i niezależną od wskazań laserowego czujnika jakości powietrza
  2. (ŚREDNI) - manualne ustawienie gwarantujące ciągłą i równomierną rotację powietrza na poziomie ok 180m3/h i niezależną od wskazań laserowego czujnika jakości powietrza
  3. (WYSOKI) - manualne ustawienie gwarantujące ciągłą i równomierną rotację powietrza na poziomie pomiędzy wartością ŚREDNIĄ i TURBO i niezależną od wskazań laserowego czujnika jakości powietrza

  Tryb uśpienia SLEEP włącza się automatycznie w przypadku znacznego obniżenia natężenia światła w pomieszczeniu. Oczyszczacz automatycznie przełącza się w tryb SILENT a wskaźnik jakości powietrza zostaje wyłączony. Oczyszczacz Coway Mini Storm staje się niesłyszalny i niewidoczny gwarantując komfortowe warunki do snu.

  Szczegóły produktu

  Coway
  AP-1220B
  Zalecana powierzchnia pomieszczenia w m²
  50
  Zalecana powierzchnia [m²]
  od 50
  Maksymalna wydajność oczyszczania (m³/h)
  360
  Funkcja nawilżania
  Nie
  Poziom głośności (low / high) w dB
  20 / 50
  Wymiary (szer. x gł. x wys.) w mm
  376 x 196 x 717
  Waga (kg)
  8,7
  Kolor
  Biały
  Wydajność [m³/h]
  od 300 do 399
  Czujniki
  PM2.5, światła
  System filtracji
  HEPA, wstępny
  Tryby
  Auto
  Funkcje
  SLEEP, TURBO
  Gwarancja 3Y
  Tak

  Opinie (2)

  Ocena 
  2022-11-11

  Polecam

  Zgrabny, skuteczny w działaniu i naprawdę cichy. Polecam :)

  Ocena 
  2022-10-04

  Oczyszczacz Coway mini storm

  Zakupiony oczyszczacz powietrza Coway działa u mnie bardzo dobrze - tak, jak obiecywał sprzedawca.

  Napisz opinię

  Mało korzyści?

  Bądź na bieżąco z ciekawymi artykułami, materiałami audio, nowościami oraz ofertami specjalnymi. Nawet, jeśli nie zdecydujesz się teraz, to dzięki dodatkowej wiedz, dokonasz najlepszego możliwego wyboru w przyszłości. 

  Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy o świadczenie usług drogą elektroniczną, na podany adres e-mail na temat usług oferowanych przez MWP EUGENIUSZ ŻOCHOWSKI, ul. ks. Stanisława Andrukiewicza 4/32, 15-204 Białystok. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail.

  O nas

  Firma MWP (MostWantedProducts) została założona w 2010 roku jako jeden z pierwszych profesjonalnych Dystrybutorów urządzeń kategorii Wellness (oczyszczaczy powietrza ) japońskiej marki SHARP.

  Kontakt

  Logo Vestfrost

  Oficjalny dystrybutor

  Logo Coway

  Oficjalny dystrybutor

  Logo Ideal

  Oficjalny dystrybutor

  Logo Winix

  Oficjalny dystrybutor

  Logo Sharp

  Oficjalny dystrybutor

  Logo Blueair

  Oficjalny dystrybutor

  2010-2022 © MWP (MostWantedProducts) Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja: Stroniarz.pl