zoom_in
 • Coway Classic inteligentny oczyszczacz powietrza AP-1018F

  • dostępny/niedostępny Produkt jest dostępny
  • Gwarancja 2 Lata + Serwis D2D Gwarancja 3 Lata + Serwis D2D
  • Wysyłka w 24h Wysyłka w 24h
  Ilość:
  Cena
  1 299,00 zł
  warning Ostatnie sztuki w magazynie

  Inteligentny oczyszczacz powietrza Coway Classic AP-1018F to najpopularniejszy model koreańskiego producenta. Wydajność na poziomie 300m3/h pozwala na skuteczne zastosowanie w pomieszczeniach o powierzchni do 40m2. W swojej klasie cenowej model ten należy do cichych - 22dB oraz energooszczędnych - minimalne zużycie prądu to zaledwie 4W!

  Oczyszczacz powietrza Coway Classic

  Inteligentny oczyszczacz powietrza Coway Classic AP-1018F to najpopularniejszy model koreańskiego producenta. Wydajność na poziomie 300m3/h pozwala na skuteczne zastosowanie w pomieszczeniach o powierzchni do 40m2. W swojej klasie cenowej model ten należy do cichych - 22dB oraz energooszczędnych - minimalne zużycie prądu to zaledwie 4W !!!

  Świetna cena jest ekwiwalentem wydajności, funkcjonalności, wysokiej jakości komponentów oraz atrakcyjnego designu, a formalnym tego potwierdzeniem są prestiżowe wyróżnienia GOOD DESIGN oraz PIN UP.

  Jak w przypadku wszystkich oczyszczaczy powietrza Coway również podstawowy model Classic jest w pełni przebadany oraz rekomendowany dla alergików co potwierdzają certyfikat ECARF oraz Atest PZH.

  Uznany wielostopniowy system filtracyjny Coway

  Oczyszczacz powietrza Coway Classic korzysta z „klasycznej” 3 etapowej filtracji wykorzystującej wysokiej klasy filtry. Przeprowadzone przez koreański koncern badania pozwoliły wypracować idealny kompromis pomiędzy wydajnością a żywotnością i kosztem filtrów.

  • Filtr wstępny - nie podlega wymianie, ale należy go regularnie czyścić co 2-4 tygodnie. Jego zadaniem jest zatrzymywanie największych zanieczyszczeń takich jak kurz, sierść zwierząt czy włosy. Pełni również funkcję ochronną w stosunku do wewnętrznych wymiennych filtrów.
  • Filtr węglowy - odpowiedzialny za usuwanie niepożądanych i nieprzyjemnych zapachów oraz lotnych związków organicznych takich jak formaldehyd czy benzo(a)piren. Zawartość węgla aktywnego na poziomie 190 gramów pozwala na pracę tego filtra nawet przez 24 miesiące.
  • Filtr HEPA E12 - jest ostatnim etapem filtracji i ma za zadanie zatrzymywać chorobotwórcze patogeny takie jak wirusy, bakterie, zarodniki grzybów czy alergeny. Jest również skuteczną barierą dla najdrobniejszych frakcji składowych smogu takich jak PM10, PM5 czy PM2.5. Skuteczność filtra wynosi 99,5% a jego żywotność to 12 miesięcy.

  Inteligentny oczyszczacz powietrza Coway Classic wyposażony jest we wskaźnik konieczności wymiany filtra.

  Inteligentne i szybkie oczyszczanie to standard w oczyszczaczu Classic

  Oczyszczacz Coway Classic AP-1018F szybko reaguje na zmieniającą się jakość powietrza odpowiednio sterując wydajnością oczyszczania oraz przekazując stosowne informacje na kolorowy wskaźnik. Poszczególne kolory sygnalizują:

  • niebieski - powietrze czyste
  • zielony - powietrze lekko zabrudzone
  • żółty - powietrze zabrudzone
  • czerwony - powietrze sielnie zabrudzone

  W nocy możemy całkowicie wygasić wyświetlacz bez wpływu na skuteczność oczyszczania pozostawiając oczyszczacz Coway Classic niewidocznym i niesłyszalnym.

  Inteligentny tryb AUTO funkcjonuje w oparciu o informacje z precyzyjnego laserowego czujnika dopasowując intensywność procesu oczyszczania do zmieniającej się jakości powietrza. Zmiany następują płynnie i niezwykle szybko powodując że proces oczyszczania powietrza jest i skuteczny i niezwykle komfortowy. Można regulować też czułością laserowego czujnika wybierając dla niego jeden z 3 poziomów czułości reakcji: niski, średni i wysoki. Integralną składową trybu AUTO jest funkcja ECO - jeśli powietrze w pomieszczeniu jest czyste dłużej niż 10 minut, oczyszczacz automatycznie przechodzi w tryb czuwania, aby zmaksymalizować oszczędność energii elektrycznej. Do dyspozycji Użytkownika są jeszcze 4 tryby manualne nadmuchu czystego powietrza (niski, średni , wysoki i turbo) gwarantujące stałą wydajność przepływu powietrza bez względu na poziom jego zanieczyszczenia.

  Korzystając z inteligentnego czyszczacza powietrza Coway Classic AP-1018F warto pamiętać, że jest to stosunkowo wydajny i przystępny cenowo oczyszczacz antysmogowy. Poniższa tabela obrazuje dokładną reakcję na poziom pyłu PM2.5 dla wysokiej czułości czujnika jakości powietrza:

  Szczegóły produktu

  Coway
  AP-1018F
  Zalecana powierzchnia pomieszczenia w m²
  40
  Zalecana powierzchnia [m²]
  od 40 do 49
  Maksymalna wydajność oczyszczania (m³/h)
  300
  Funkcja nawilżania
  Nie
  Pobór prądu/moc (low / high) w W
  4 / 38
  Poziom głośności (low / high) w dB
  22 / 47
  Wymiary (szer. x gł. x wys.) w mm
  376 x 183 x 641
  Waga (kg)
  7,25
  Kolor
  Biały
  Wydajność [m³/h]
  od 300 do 399
  Czujniki
  PM2.5
  System filtracji
  HEPA E12, wstępny, węglowy
  Tryby
  Auto
  Funkcje
  CHILD LOCK, ECO, TURBO
  Gwarancja 3Y
  Tak

  Opinie (2)

  Ocena 
  2022-12-05

  Oczyszczacz Powietrza Coway

  Jestem bardzo zadowolony i z samego oczyszczacza powietrza i ze sposobu zakupu.

  Ocena 
  2022-10-26

  Coway Clasic - oczyszczacz do powietrza

  Bardzo fajny oczyszczacz. Ładnie wygląda szczególnie ten kolorowy pierścień :) Cichy i łatwy w obsłudze. Szkoda, że nie ma kółek :(

  Napisz opinię

  Do tego oczyszczacza
  pasują filtry

  Mało korzyści?

  Bądź na bieżąco z ciekawymi artykułami, materiałami audio, nowościami oraz ofertami specjalnymi. Nawet, jeśli nie zdecydujesz się teraz, to dzięki dodatkowej wiedz, dokonasz najlepszego możliwego wyboru w przyszłości. 

  Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy o świadczenie usług drogą elektroniczną, na podany adres e-mail na temat usług oferowanych przez MWP EUGENIUSZ ŻOCHOWSKI, ul. ks. Stanisława Andrukiewicza 4/32, 15-204 Białystok. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail.

  O nas

  Firma MWP (MostWantedProducts) została założona w 2010 roku jako jeden z pierwszych profesjonalnych Dystrybutorów urządzeń kategorii Wellness (oczyszczaczy powietrza ) japońskiej marki SHARP.

  Kontakt

  Logo Vestfrost

  Oficjalny dystrybutor

  Logo Coway

  Oficjalny dystrybutor

  Logo Ideal

  Oficjalny dystrybutor

  Logo Winix

  Oficjalny dystrybutor

  Logo Sharp

  Oficjalny dystrybutor

  Logo Blueair

  Oficjalny dystrybutor

  2010-2022 © MWP (MostWantedProducts) Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja: Stroniarz.pl