• Coway Airmega 300S inteligentny oczyszczacz powietrza
 • Coway Airmega oczyszczacz powietrza
 • Coway Airmega 300S inteligentny oczyszczacz powietrza panel sterowania
 • Coway Airmega 300S oczyszczacz powietrza do salonu
 • Coway Airmega 300S oczyszczacz powietrza na siłownię
 • Coway Airmega 300S oczyszczacz powietrza do pokoju dziecka
 • Coway Airmega 300S inteligentny oczyszczacz powietrza z filtrem węglowym i HEPA
 • Coway Airmega 300S automatyczny oczyszczacz powietrza
Coway Airmega 300S inteligentny oczyszczacz powietrza
zoom_in
 • Quiet Mark
 • Coway Airmega 300S inteligentny oczyszczacz powietrza AP-1515G

  • dostępny/niedostępny Produkt jest dostępny
  • Gwarancja 2 Lata + Serwis D2D Gwarancja 3 Lata + Serwis D2D
  • Wysyłka w 24h Wysyłka w 24h
  Ilość:
  Cena
  2 299,00 zł
  warning Ostatnie sztuki w magazynie

  Inteligentny oczyszczacz powietrza Coway Airmega 300S jest na chwilę obecną topowym modelem tego renomowanego koreańskiego producenta. Wykorzystuje unikalny System Dual Power, w którym podwójny wentylator oraz silnik pochodzi ze znanej firmy SPG, tym samym mamy gwarancję wysokiej jakości i niskiego wskaźnika awaryjności. Wydajność CADR (Clean Air Delivery Rate) na poziomie do 490 m3/h powoduje, że jest rekomendowany do skutecznej pracy w pomieszczeniach o powierzchni nawet do 70 m2 (przy wysokości 2,5 m). Kluczową zaletą oczyszczacza Coway Airmega 300 S może być też precyzyjny i bardzo czuły laserowy czujnik pyłu PM2.5.

  Oczyszczacz powietrza Coway Airmega 300S

  Inteligentny oczyszczacz powietrza Coway Airmega 300S jest na chwilę obecną topowym modelem tego renomowanego koreańskiego producenta. Wykorzystuje unikalny System Dual Power, w którym podwójny wentylator oraz silnik pochodzi ze znanej firmy SPG, tym samym mamy gwarancję wysokiej jakości i niskiego wskaźnika awaryjności. Wydajność CADR (Clean Air Delivery Rate) na poziomie do 490 m3/h powoduje, że jest rekomendowany do skutecznej pracy w pomieszczeniach o powierzchni nawet do 70 m2 (przy wysokości 2,5 m). Kluczową zaletą oczyszczacza Coway Airmega 300 S może być też precyzyjny i bardzo czuły laserowy czujnik pyłu PM2.5.

  Biorąc pod uwagę bardzo duże przepływy powietrza oczyszczacz powietrza Coway Airmega 300 S charakteryzuje bardzo cicha praca (od 22 dB), natomiast dzięki trybowi eco można zaliczyć go również do energooszczędnych. Standardem dla wysokiej jakości oczyszczacza powietrza jest też monitorowanie jakości powietrza połączone z inteligentną pracą. Dzięki aplikacji mobilnej możemy sterować urządzeniem przez Internet z poziomu telefonu czy tabletu. Atrakcyjny design został dostrzeżony przez krytyków i wielokrotnie nagrodzony (m.in. GOOD DESIGN AWARD, IDEA AWARD).

  Ciekawostką może być fakt, że wytwarzany przez ten oczyszczacz tzw. biały szum ma właściwości relaksacyjne i może pomagać zasnąć. Coway Airmega 300S to mocno rekomendowany oczyszczacz w walce z alergiami, o czym zaświadcza m.in. certyfikat ECARF. Niedawno uzyskał również Atest PZH, który potwierdza zgodność produktu z obecnymi normami w dziedzinie bezpieczeństwa.

  Oczyszczacz Coway z podwójnym systemem filtrów, czyli 2x więcej w tym samym czasie.

  Coway Airmega 300S AP-1515G korzysta z innowacyjnego tzw. System Dual Power. Idea w skrócie polega na podwojeniu wydajności oczyszczania poprzez umieszczenie z dwóch stron oczyszczacza wydajnego systemu filtrów (filtry Max2) wspartych pracą 2 silnych i jednocześnie cichych wentylatorów. Dzięki temu, pomimo kompaktowych rozmiarów, model potrafi efektywnie oczyścić powietrze w nawet sporej wielkości pomieszczeniu.

  Sam proces mechanicznego filtrowania powietrza jest podobny jak w innych wysokiej klasy oczyszczaczach powietrza. Pierwszym etapem jest filtr wstępny, który nie podlega wymianie, a jedynie okresowemu czyszczeniu (średnio co 2 tygodnie). Jest to umieszczona bezpośrednio za obudową specjalna mikrosiatka, która wyłapuje większe zanieczyszczenia. Kolejnym etapem jest filtr Max2, który jest połączeniem węgla aktywnego z HEPA. Zastosowano tu tzw. Green True HEPA H13 o powierzchni aż 2 m2, więc jego skuteczność to co najmniej 99,97%. W skutecznym usuwaniu nieprzyjemnych zapachów niewątpliwie pomaga duża masa węgla w każdym filtrze węglowym - wynosi 145 gramów (razem jest 290 gramów). Po przefiltrowaniu czyste powietrze w oczyszczaczu Airmega 300S wydmuchiwane jest przez umiejscowiony na górze specjalnie wyprofilowany wylot. Żywotność zintegrowanego filtra Max2 to około 12 miesięcy. Firma Coway (w warunkach polskich) oszacowała średnioroczny koszt wymiany filtrów na poziomie 150 zł.

  O czasie wymiany Użytkownika poinformuje wskaźnik zużycia filtra Max2 zapalając odpowiednią kontrolkę. Kolejnym ułatwieniem w eksploatacji filtrów jest również wskaźnik czyszczenia filtra wstępnego, który poinformuje o potrzebie wyczyszczenia także tego elementu.

  Inteligentny oczyszczacz powietrza Coway Airmega 300S

  Oczyszczacz Coway Airmega 300S wyposażony jest w 5 trybów pracy. Podstawowym jest inteligentny tryb SMART.

  Oczyszczacz wyposażony został również w tryb tzw. Smart ECO mode, którego zadaniem jest zminimalizowanie zużycia prądu przy jednoczesnej ochronie przed zanieczyszczonym powietrzem. Polega to na tym, że przy braku wykrywania zanieczyszczeń utrzymującym się przez 10 minut, wstrzymywana jest praca wentylatora. Jednak czujnik nie przestaje monitorować jakości powietrza i w przypadku wykrycia jego pogorszenia na powrót uruchamia pracę wentylatora.

  Oczyszczacz powietrza Coway Airmega 300S monitoruje jakość powietrza w czasie rzeczywistym dzięki bardzo precyzyjnemu laserowemu czujnikowi cząstek. Wyniki pomiarów sygnalizowane są za pomocą kolorowego wskaźnika w kształcie pierścienia umieszczonego na przedniej ścianie oczyszczacza. Poniższa tabela przedstawia odwzorowanie kolorystyczne wskaźnika jakości powietrza dla poszczególnych wartości pomiarów poziomu pyłu PM2.5:

  Na podstawie odczytów z laserowego czujnika odbywa się również automatyczna praca oczyszczacza. Prędkość wentylatora jest dobierana do aktualnych odczytów stanu jakości powietrza. Jest to niezwykle wygodne, ponieważ możesz zapomnieć o urządzeniu i cieszyć się czystym powietrzem.

  Przydatną funkcją jest regulacja czułości czujnika jakości powietrza. Standardowo jest on ustawiony na czułość normalną, natomiast Użytkownik może ją zmienić na czułość wysoką (oczyszczacz powietrza reaguje na zanieczyszczenia szybciej i częściej) lub czułość niską (oczyszczacz powietrza reaguje dopiero przy większym zanieczyszczeniu powietrza skracając do minimum czas hałasowania).

  Intuicyjna obsługa oczyszczacza Coway Airmega 300S

  Olbrzymią zaletą tego koreańskiego oczyszczacza powietrza jest niezwykle przejrzysty i intuicyjny panel sterowania. Jest to genialnie proste połączenie dotykowych przycisków oraz wskaźników w postaci ikon informujących o pracy oczyszczacza.

  Specyfikacja wskaźników w oczyszczaczu Coway Airmega 300S

  Gdy oczyszczacz Coway Airmega 300S jest połączony z siecią Wi-Fi, wskaźnik zostaje włączony.

  Pokazuje czas cyklu czyszczenia filtra wstępnego w oczyszczaczu Coway Airmega 300S

  Wskaźnik wymiany filtrów Max2 w oczyszczaczu Coway Airmega 300S. Pokazuje czas życia filtra Max2.

  Wskaźnik trybu pracy / prędkości wentylatora. Wyświetla aktualną prędkość wentylatora i tryb działania.

  Wskaźnik zanieczyszczeń. Zanieczyszczenie powietrza w pomieszczeniu jest odwzorowywane za pomocą kolorowego pierścienia LED (niebieski lub zielony - powietrze czyste; zielony lub żółty - powietrze lekko zanieczyszczone; żółty lub różowy - powietrze zanieczyszczone; różowy lub czerwony - powietrze bardzo zanieczyszczone)

  Specyfikacja przycisków w oczyszczaczu Coway Airmega 300S

  Przycisk Wi-Fi. Przycisk należy dotknąć w celu połączenia oczyszczacza z siecią Wi-Fi.

  Podświetlenie. Należy dotknąć przycisku w celu włączenia lub wyłączenia wskaźnika światła i jakości powietrza.

  Przycisk czyszczenia filtra wstępnego. Gdy się świeci - należy wyczyścić filtry wstępne. Po zakończeniu należy dotknąć i przytrzymac przycisk przez 2 -3 sekundy w celu potwierdzenia przeprowadzenia czynności czyszczenia.

  Przycisk trybu pracy. Pozwala wybrać ręczne nastawy pracy wentylatora lub ustawić oczyszczacz w trybie inteligentnym SMART lub trybie nocnym SLEEP.

  Przycisk zasilania. Dotknięcia przycisku powoduje włączenie oczyszczacza natomiast do jego wyłączenia potrzebne jest przytrzymanie przycisku przez 2 - 3 sekundy.

  Zarządzanie pracą oczyszczacza przez aplikację mobilną COWAY IOCare

  Aplikacja mobilna COWAY IOCare daje możliwość sterowania oczyszczaczem za pomocą dowolnego urządzenia mobilnego (telefon, smartfon, tablet itp.) z dostępem do Internetu. Z poziomu aplikacji można sterować i ustawiać wszystkie dostępne funkcje modelu Coway Airmega 300 S. Dostępne opcje to:

  • włączanie/wyłączanie oczyszczacza,
  • sterowanie timerem,
  • sprawdzanie procentowego zużycia filtrów,
  • kontrola jakości powietrza z opcją zapamiętania z danego dnia,
  • raporty (dobowy, tygodniowy i miesięczny) o jakości powietrza w pomieszczeniu,
  • włączanie/wyłączanie oświetlenia,
  • sterowanie szybkością pracy wentylatora,
  • włączanie trybów automatycznych,
  • bardzo dokładne ustawienie trybu nocnego.

  Z poziomu aplikacji można ułożyć harmonogram pracy oczyszczacza na każdy dzień tygodnia. Daje ona również możliwość sterowania trybem SMART i SLEEP, szybkością wentylatora oraz podświetleniem. Realizujemy to za pomocą funkcji „Add Schedule” w aplikacji Coway IOCare.

  Aplikacja jest dostępna na systemy Android oraz iOS i można pobrać ją ze sklepu App Store oraz Google Play.

  Pobierz aplikację COWAY IOCare:

  Szczegóły produktu

  Coway
  AP-1515G
  Zalecana powierzchnia pomieszczenia w m²
  70
  Zalecana powierzchnia [m²]
  od 50
  Maksymalna wydajność oczyszczania (m³/h)
  498
  Funkcja nawilżania
  Nie
  Pobór prądu/moc (low / high) w W
  6,2 / 57
  Poziom głośności (low / high) w dB
  22 / 50
  Wymiary (szer. x gł. x wys.) w mm
  345 x 345 x 532
  Waga (kg)
  8,7
  Kolor
  Biały
  PZH
  Produkt z atestem
  Wydajność [m³/h]
  od 400
  Czujniki
  PM2.5, światła
  WiFi i aplikacja mobilna
  tak
  System filtracji
  HEPA H13, wstępny, węglowy
  Tryby
  Auto
  Funkcje
  ECO, SLEEP, TIMER, TURBO
  Gwarancja 3Y
  Tak
  Quiet Mark
  Tak

  Opinie (2)

  Ocena 
  2022-10-14

  Oczyszczacz Coway

  Wydajny. Świetnie wygląda. Atutem jest możliwość sterowania za pomocą smartfona.

  Ocena 
  2021-10-17

  Oczyszczacz powietrza do domu

  Doradzono mi ten ten oczyszczacz Coway, ale sama marka jest dla mnie mało znana. Na plus była jednak rekomendacja samego sklepu, w którym oczyszczacze Sharp kupiło kilku moich znajomych. Dla mnie warunkiem było przede wszystkim spełnienie aż 4 warunków: oczyszczacz musiał być skuteczny na smog, musiał ogarnąć salon o wielkości 45m2, musiał mieć aplikację na telefon i musiał się zmieścić w budżecie do 2500. Tutaj o wyborze przesądziła aplikacja, chociaż na mały minus może być kupowanie 2 razy więcej filtrów niż w "zwykłym" oczyszczaczaczu.

  Napisz opinię

  Do tego oczyszczacza
  pasują filtry

  Mało korzyści?

  Bądź na bieżąco z ciekawymi artykułami, materiałami audio, nowościami oraz ofertami specjalnymi. Nawet, jeśli nie zdecydujesz się teraz, to dzięki dodatkowej wiedz, dokonasz najlepszego możliwego wyboru w przyszłości. 

  Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy o świadczenie usług drogą elektroniczną, na podany adres e-mail na temat usług oferowanych przez MWP EUGENIUSZ ŻOCHOWSKI, ul. ks. Stanisława Andrukiewicza 4/32, 15-204 Białystok. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail.

  O nas

  Firma MWP (MostWantedProducts) została założona w 2010 roku jako jeden z pierwszych profesjonalnych Dystrybutorów urządzeń kategorii Wellness (oczyszczaczy powietrza ) japońskiej marki SHARP.

  Kontakt

  Logo Vestfrost

  Oficjalny dystrybutor

  Logo Coway

  Oficjalny dystrybutor

  Logo Ideal

  Oficjalny dystrybutor

  Logo Winix

  Oficjalny dystrybutor

  Logo Sharp

  Oficjalny dystrybutor

  Logo Blueair

  Oficjalny dystrybutor

  2010-2022 © MWP (MostWantedProducts) Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja: Stroniarz.pl