zoom_in
 • Quiet Mark
 • Coway Hue&Healing inteligentny oczyszczacz powietrza z funkcją nawilżania APMS-0815C

  • dostępny/niedostępny Produkt jest dostępny
  • Gwarancja 2 Lata + Serwis D2D Gwarancja 2 Lata + Serwis D2D
  • Wysyłka w 24h Wysyłka w 24h
  Ilość:
  Cena
  1 799,00 zł

  Coway Hue & Healing APMS-0815C to pierwszy oczyszczacz powietrza 2w1 z wbudowaną funkcją nawilżania. Przepływ powietrza na poziomie do 270m3/h oraz wydajność nawilżania na poziomie do 450ml/h pozwalają temu urządzeniu efektywnie pracować w pomieszczeniach o powierzchni do 35m2. Biorąc pod uwagę parametry techniczne urządzenie działa cicho (od 22dB) i charakteryzuje się niskim zużyciem energii (6,1-29W). Oczyszczacz i nawilżacz w jednym z oferty Coway to stylowy element wystroju każdego wnętrza o ponadczasowym wzornictwie i optymalnych parametrach pracy.

  Oczyszczacz powietrza Coway Hue & Healing

  Coway Hue & Healing APMS-0815C to pierwszy oczyszczacz powietrza 2w1 z wbudowaną funkcją nawilżania. Przepływ powietrza na poziomie do 270m3/h oraz wydajność nawilżania na poziomie do 450ml/h pozwalają temu urządzeniu efektywnie pracować w pomieszczeniach o powierzchni do 35m2. Biorąc pod uwagę parametry techniczne urządzenie działa cicho (od 22dB) i charakteryzuje się niskim zużyciem energii (6,1-29W). Oczyszczacz i nawilżacz w jednym z oferty Coway to stylowy element wystroju każdego wnętrza o ponadczasowym wzornictwie i optymalnych parametrach pracy.

  Wysoka efektywność oczyszczania powietrza połączona z bezpieczną i higieniczną metodą nawilżania ewaporacyjnego powodują, że jest to model szczególnie polecany alergikom. Jego skuteczność eliminowania alergenów potwierdzają certyfikaty ECARF oraz BAF (British Allergy Foundation).

  Sprawdzony system filtracyjny w oczyszczaczu powietrza 2w1 Coway Hue&Healing

  Oczyszczacz powietrza Coway Hue&Healing APMS-0815C korzysta ze sprawdzonego już w innych modelach tej marki 3-stopniowego systemu filtracyjnego, który można opcjonalnie rozszerzyć o filtr drobnego pyłu. Zanieczyszczone powietrze zasysane jest przez panel w tylnej części oczyszczacza przechodząc dalej przez poniższy zestaw filtrów:

  • Filtr wstępny - jest konstrukcją z super drobnej siatki i o ile nie ulegnie uszkodzeniu to nie podlega wymianie a jedynie okresowemu, regularnemu czyszczeniu co ok. 2-4 tygodnie. Jest odpowiedzialny za zatrzymywanie największych zanieczyszczeń takich jak: kurz, sierść zwierząt domowych czy włosy. Pełni również funkcję ochronną dla pozostałych filtrów oczyszczacza.
  • Filtr drobnego pyłu (opcjonalnie) - skutecznie wyłapuje pył mogący obciążać zużycie pozostałych filtrów. Zatrzymuje również pyłki roślinne, pleśń oraz sierść i włosy, które nie zostały wyfiltrowane przez filtr wstępny.
  • Filtr węglowy - odpowiedzialny za pochłanianie niepożądanych i nieprzyjemnych zapachów oraz za neutralizację szkodliwych lotnych związków organicznych (LZO / VOC) takich jak: benzen, ksylen, formaldehyd czy benzo(a)piren. Filtr ten podlega wymianie co ok. 12-18 miesięcy.
  • Filtr HEPA H13 - odpowiedzialny za zatrzymywanie zarówno szkodliwych patogenów takich jak wirusy, bakterie, zarodniku gdzybów czy alergenów jak również szkodliwych frakcji smogu takich jak PM1, PM2,5, PM5 czy PM10. Skuteczność filtra wynosi 99,97% zatrzymywania cząsteczek większych niż 0,3 mikrona. Deklarowana przez Coway żywotność tego filtra wynosi ok. 12-18 miesięcy.

  Coway Hue&Healing - Inteligentnie i Intuicyjnie

  Jak w przypadku innych oczyszczaczy powietrza tego koreańskiego producenta także model Hue&Healing APMS-0815C wykorzystuje do analizy jakości powietrza precyzyjny laserowy czujnik pyłów PM2.5. Dla komfortu Użytkownika ma on możliwość regulowania czułości na 3 poziomach - niskiej, średniej oraz wysokiej. Standardowo czujnik w nowo zakupionym oczyszczaczu ustawiony jest na czułość średnią. Dodatkowo model Hue&Healing korzysta z czujników światła i wilgotności.

  Inteligentny tryb AUTO dopasowuje intensywność oczyszczania do aktualnego poziomu zanieczyszczenia minimalizując poziom hałasu i zużycia energii. Uzupełnieniem możliwości oczyszczacza i nawilżacza powietrza Coway APMS-0815C są 3 tryby specjalne:

  • TRYB TURBO - Maksymalny przepływ powietrza mający na celu oczyszczenie go w możliwie krótkim czasie. Tryb ten nie korzysta z laserowego czujnika jakości powietrza.
  • TRYB SILENT - (cichy) - Oczyszczacz / nawilżacz powietrza Coway osiąga najlepszy stosunek wydajności do poziomu hałasu oraz zużycia energii.
  • TRYB SLEEP - (nocny) - Oczyszczacz / nawilżacz powietrza Coway pracuje cicho utrzymując zadany poziom wilgotności przez 8h. Dodatkowo w ciągu pierwszych 20 minut od uruchomienia tego trybu specjalne podświetlenie ambientowe umieszczone na spodzie urządzenia płynnie przygasza się wspomagając komfortowe zasypianie.

   Coway APMS-0815 Hue&Healing posiada czytelny kolorowy wskaźnik jakości powietrza w postaci pierścienia LED umieszczonego nieco z lewej strony na panelu sterowania. Aktualny poziom zanieczyszczenia powietrza obrazowany jest za pomocą 4-stopniowej skali kolorystycznej.

   Na panelu umieszczony jest również wskaźnik wilgotności informujący o poziomie wilgotności. Zakres możliwych wskazań to od 20 do 60%.

   Coway Hue&Healing to skuteczny i higieniczny nawilżacz ewaporacyjny.

   Coway APMS-0815C Hue&Healing to również świetny nawilżacz powietrza wykorzystujący bezpieczną metodę nawilżania ewaporacyjnego. Wytwarzane nano kropelki wody (nanocloud) mają wielkość poniżej progu aerozolu, dzięki czemu mogą być skutecznie rozpylane w całą kubaturę pomieszczenia i nie niosą zatopionych w sobie różnorodnych patogenów jak ma to miejsce w „mgiełkach” tworzonych przez ustępujące z rynku nawilżacze parowe i ultradźwiękowe. Zastosowana w Hue&Healing mata ewaporacyjna pełni również rolę filtra wodnego, którego celem jest usunięcie z wody wszelkich rozpuszczonych zanieczyszczeń. Żywotność maty ewaporacyjnej firma Coway określa na ok. 6-12 miesięcy w zależności od jakości stosowanej wody. Dzięki wbudowanemu higrometrowi nawilżacz utrzymuje zadaną przez Użytkownika procentową wartość wilgotności w zakresie od 20 do 60%, co pozwala mieć wpływ na utrzymanie jej na zdrowym i optymalnym poziomie.

   Nawilżacz Coway Hue&Healing jest przyjazny w obsłudze, a wyjmowany zbiornik na wodę jest łatwy w czyszczeniu i montażu. Aktualny poziom wody można sprawdzić za pomocą wskaźnika umieszczonego z boku urządzenia.

   Hue&Healing, czyli oczyszczacz i nawilżacz powietrza 2w1 od Coway

   Coway Hue&Healing APMS-0815C wykonany jest z wysokiej jakości materiałów co oprócz funkcjonalności stanowi również o jego atrakcyjnym wyglądzie. Obsługa zarówno oczyszczacza jak i wbudowanego nawilżacza powietrza jest niemal intuicyjna a utrzymanie poszczególnych sekcji w czystości nie sprawia żadnych problemów. Lekarze i specjaliści często podkreślają znaczenie właściwej wilgotności powietrza oraz jego czystości dla spokojnego i zdrowego wypoczynku podczas snu. Warto zauważyć, że oprócz zapewnienia komfortu związanego z jakością powietrza oczyszczacz i nawilżacz 2w1 Coway Hue&Healing wyposażony jest w samowygaszające się podświetlenie ambientowe aktywujęce się, gdy urządzenie pracuje w trybie nocnym.

   Szczegóły produktu

   Coway
   APMS-0815C
   Zalecana powierzchnia pomieszczenia w m²
   35
   Zalecana powierzchnia [m²]
   od 30 do 39
   Maksymalna wydajność oczyszczania (m³/h)
   270
   Maksymalna wydajność nawilżania (ml/h)
   450
   Funkcja nawilżania
   Tak
   Pobór prądu/moc (low / high) w W
   6,1 / 29
   Poziom głośności (low / high) w dB
   22 / 43
   Wymiary (szer. x gł. x wys.) w mm
   410 x 271 x 514
   Waga (kg)
   10
   Kolor
   Biały
   Wydajność [m³/h]
   od 200 do 299
   Czujniki
   PM2.5, wilgotności, światła
   System filtracji
   HEPA H13, filtr drobnego pyłu, wstępny, węglowy
   Tryby
   Auto
   Funkcje
   SLEEP, TURBO
   Gwarancja 3Y
   Tak
   Quiet Mark
   Tak
   Black Luck
   Nie

   Do tego oczyszczacza
   pasują filtry

   Mało korzyści?

   Bądź na bieżąco z ciekawymi artykułami, materiałami audio, nowościami oraz ofertami specjalnymi. Nawet, jeśli nie zdecydujesz się teraz, to dzięki dodatkowej wiedz, dokonasz najlepszego możliwego wyboru w przyszłości. 

   Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy o świadczenie usług drogą elektroniczną, na podany adres e-mail na temat usług oferowanych przez MWP EUGENIUSZ ŻOCHOWSKI, ul. ks. Stanisława Andrukiewicza 4/32, 15-204 Białystok. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail.

   O nas

   Firma MWP (MostWantedProducts) została założona w 2010 roku jako jeden z pierwszych profesjonalnych Dystrybutorów urządzeń kategorii Wellness (oczyszczaczy powietrza ) japońskiej marki SHARP.

   Kontakt

   Logo Vestfrost

   Oficjalny dystrybutor

   Logo Coway

   Oficjalny dystrybutor

   Logo Ideal

   Oficjalny dystrybutor

   Logo Winix

   Oficjalny dystrybutor

   Logo Sharp

   Oficjalny dystrybutor

   Logo Blueair

   Oficjalny dystrybutor

   2010-2022 © MWP (MostWantedProducts) Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja: Stroniarz.pl