zoom_in
 • Quiet Mark
 • Coway Cartridge inteligentny oczyszczacz powietrza AP-1019C

  • dostępny/niedostępny Produkt jest dostępny
  • Gwarancja 2 Lata + Serwis D2D Gwarancja 3 Lata + Serwis D2D
  • Wysyłka w 24h Wysyłka w 24h
  Ilość:
  Cena
  949,00 zł

  Inteligentny oczyszczacz powietrza Coway Cartridge to najmniejszy model w ofercie koreańskiego producenta rekomendowany na powierzchnię do 35m2. Oferuje maksymalną wydajność na poziomie 263m3/h i wyposażony jest w 3-stopniową filtrację zanieczyszczeń z wykorzystaniem nowoczesnego filtra Green True HEPA. Do inteligentnej pracy wykorzystuje precyzyjny laserowy czujnik pyłów PM2.5, a kolejnymi zaletami tego oczyszczacza są z pewnością: niskie zapotrzebowanie na prąd (4-35W) oraz cicha praca (od 22dB).

  Oczyszczacz powietrza Coway Cartridge

  Inteligentny oczyszczacz powietrza Coway Cartridge to najmniejszy model w ofercie koreańskiego producenta rekomendowany na powierzchnię do 35m2. Oferuje maksymalną wydajność na poziomie 263m3/h i wyposażony jest w 3-stopniową filtrację zanieczyszczeń z wykorzystaniem nowoczesnego filtra Green True HEPA. Do inteligentnej pracy wykorzystuje precyzyjny laserowy czujnik pyłów PM2.5, a kolejnymi zaletami tego oczyszczacza są z pewnością: niskie zapotrzebowanie na prąd (4-35W) oraz cicha praca (od 22dB).

  Oprócz świetnego stosunku jakości do ceny, Coway Cardridge AP-1019C z pewnością wyróżnia niebanalny design i w pewien sposób tłumaczy jego nazwę. Surowa, kanciasta bryła z mocno perforowanym przednim panelem stanowiącym wlot powietrza. Całość została dostrzeżona przez krytyków z całego świata i nagrodzona wyróżnieniami GOOD DESIGN i DESIGN AWARD 2020.

  Coway Cartridge ze sprawdzoną 3-stopniową filtracją powietrza

  Ten kompaktowy oczyszczacz powietrza świetnie radzi sobie z usuwaniem nawet najmniejszych drobin takich jak pył zawieszony PM10 czy PM2.5 czy alergizujące białka pochodzenia roślinnego i zwierzęcego. W przypadku alergenów skuteczność oczyszczacza Coway AP-1019C została przebadana i potwierdzona prestiżowym certyfikatem BAF (British Allergy Foundation). Jest to doskonałe potwierdzenie, że Coway Cartridge to przystępny cenowo i sprawdzony oczyszczacz dla alergików.

  Do efektywnego usuwania zanieczyszczeń oczyszczacz powietrza Coway Cartridge wykorzystuje sprawdzony system 3-etapowej filtracji.

  • Filtr wstępny - Odpowiedzialny za filtrację największych zanieczyszczeń takich jak: duże cząstki pyłu, kurz, pleśń, sierść zwierząt domowych czy włosy. Nie podlega wymianie, a jedynie należy go regularnie czyścić co ok. 2-4 tygodnie
  • Filtr węglowy (antyzapachowy) - Odpowiedzialny za usuwanie niepożądanych i nieprzyjemnych zapachów oraz szkodliwych gazów, w tym również lotnych związków organicznych (LZO / VOC) takich jak formaldehyd czy benzo(a)piren. Filtr ten zawiera granulowany węgiel aktywny a jego żywotność firma Coway określa na ok. 12-18 miesięcy.
  • Filtr Green True HEPA - Stanowi ostatni etap filtracji powietrza zatrzymując 99,99% najmniejszych zanieczyszczeń o wielkości powyżej 0,1 mikrona, w tym składniki smogu PM2.5 i PM1 oraz patogeny takie jak wirusy, bakterie czy alergizujące białka pochodzenia roślinnego i zwierzęcego (alergeny).

  Niezależnie od deklarowanej przez producenta żywotności filtrów oczyszczacz Coway Cartridge został wyposażony w praktyczny wskaźnik wymiany filtrów. Specjalne diody umieszczone na panelu sterowania przypominają o konieczności czyszczenia filtra wstępnego (świecący wskaźnik PRE) oraz informują o spadku wydajności filtrów właściwych (węglowego oraz Green True HEPA) do poziomu poniżej 5% (świecący wskaźnik HEPA/CARBON).

  Coway Cartridge to inteligentnie uproszczony oczyszczacz powietrza

  Oczyszczacz powietrza Coway Cartridge to połączenie ascetycznej prostoty z intuicyjną obsługą. Panel sterowania jest przejrzysty, ilość przycisków ograniczona do minimum a wskaźnik jakości powietrza wręcz symboliczny. Urządzenie korzysta z precyzyjnego laserowego czujnika pyłów PM2.5. W czasie rzeczywistym analizuje on jakość powietrza w pomieszczeniu, a jego stan odwzorowywany jest za pomocą kolorów na wskaźniku umieszczonym z lewej strony panelu sterowania. Rozwiązanie to jest sprawdzone, proste i czytelne.

  Laserowy czujnik pyłów PM2.5 reguluje również intensywnością procesu oczyszczania w trybie AUTO, gdzie przepływ filtrowanego powietrza jest proporcjonalny do stopnia jego zanieczyszczenia. W oczyszczaczu Coway Cartridge mamy również do dyspozycji tryb SILENT (cichy), który dedykowany jest do pracy nocnej oczyszczacza i gdzie priorytetem jest zminimalizowanie hałasu w celu zapewnienia komfortowego snu. Dwa tryby manualne oznaczone jako 1 i 2 to zaprogramowane dwa różne (i niezależne od czujnika jakości powietrza) przepływy powietrza (niski i wysoki), które mogą być pomocne kiedy chcemy wspomóc inne tradycyjne czynności związane ze sprzątaniem, takie jak wycieranie kurzów czy odkurzanie.

  Szczegóły produktu

  Coway
  AP-1019C
  Zalecana powierzchnia pomieszczenia w m²
  35
  Zalecana powierzchnia [m²]
  od 30 do 39
  Maksymalna wydajność oczyszczania (m³/h)
  263
  Pobór prądu/moc (low / high) w W
  4 / 35
  Poziom głośności (low / high) w dB
  22 / 48
  Wymiary (szer. x gł. x wys.) w mm
  340 x 165 x 469
  Waga (kg)
  5,5
  Kolor
  Biały
  Wydajność [m³/h]
  od 200 do 299
  Czujniki
  PM2.5
  System filtracji
  HEPA, wstępny, węglowy
  Tryby
  Auto
  Funkcje
  SLEEP
  Gwarancja 3Y
  Tak
  Quiet Mark
  Tak

  Opinie (1)

  Ocena 
  2022-10-05

  Oczyszczacz Coway Cartridge

  Cichy i bardzo wydajny. Świetny do walki z kurzem. Patent z czyszczeniem filtrów - super. Bajecznie prosty w obsłudze. Użytkowany w mieszkaniu 48m2. Polecam.

  Napisz opinię

  Do tego oczyszczacza
  pasują filtry

  Mało korzyści?

  Bądź na bieżąco z ciekawymi artykułami, materiałami audio, nowościami oraz ofertami specjalnymi. Nawet, jeśli nie zdecydujesz się teraz, to dzięki dodatkowej wiedz, dokonasz najlepszego możliwego wyboru w przyszłości. 

  Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy o świadczenie usług drogą elektroniczną, na podany adres e-mail na temat usług oferowanych przez MWP EUGENIUSZ ŻOCHOWSKI, ul. ks. Stanisława Andrukiewicza 4/32, 15-204 Białystok. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail.

  O nas

  Firma MWP (MostWantedProducts) została założona w 2010 roku jako jeden z pierwszych profesjonalnych Dystrybutorów urządzeń kategorii Wellness (oczyszczaczy powietrza ) japońskiej marki SHARP.

  Kontakt

  Logo Vestfrost

  Oficjalny dystrybutor

  Logo Coway

  Oficjalny dystrybutor

  Logo Ideal

  Oficjalny dystrybutor

  Logo Winix

  Oficjalny dystrybutor

  Logo Sharp

  Oficjalny dystrybutor

  Logo Blueair

  Oficjalny dystrybutor

  2010-2022 © MWP (MostWantedProducts) Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja: Stroniarz.pl