• oczyszczacz powietrza Philips AC3055/50
 • oczyszczacz powietrza Philips AC3055/50 Dual Scan
 • oczyszczacz powietrza Philips AC3055/50 z aplikacją mobilną
 • oczyszczacz powietrza Philips AC3055/50 filtr węglowy
oczyszczacz powietrza Philips AC3055/50
zoom_in
 • Philips Dual Scan AC3055/50 Inteligentny oczyszczacz powietrza

  • dostępny/niedostępny Produkt jest niedostępny
  • Gwarancja 2 Lata + Serwis D2D Gwarancja 2 Lata + Serwis D2D
  • Wysyłka w 24h Wysyłka w 24h
  Ilość:
  Cena
  2 499,00 zł
  block Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie


  Inteligentny oczyszczacz powietrza Philips Dual Scan AC3055/50 jest średniej wydajności urządzeniem w serii „Philips Dual Scan”. Przepływ powietrza CADR (Clean Air Delivery Rate) sięga 520 m3/h dlatego jest rekomendowany do pomieszczeń o powierzchni nawet 62 m2. Jak wszystkie oczyszczacze Philips Dual Scan wyposażony jest w czujniki pyłów oraz TVOC. Dla łatwiejszego i wszechstronniejszego zarządzania oczyszczaczem dostępna jest również aplikacja mobilna Clean Home+. Pod względem specyfikacji technicznej jest identyczny z oczyszczaczem Philips Dual Scan AC3059/50.

  Oczyszczacz powietrza Philips Dual Scan AC3055/50

  Oczyszczacz powietrza Philips AC3055/50 jest cichy (minimalna głośność to 34dB). Ze względu na potwierdzoną skuteczność jest też często rekomendowany dla alergików. Stosowne badania i testy pozwoliły na przyznanie temu oczyszczaczowi certyfikatu ECARF oraz rekomendacji Polskiego Towarzystwa Alergologicznego (certyfikat PTA). Z kolei bezpieczeństwo użytkowania oraz względy higieniczne potwierdza certyfikat Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego - Państwowego Zakładu Higieny - atest PZH.

  Filtr 360° 3w1 z wbudowanym NanoProtect HEPA

  Philips AC3055/50 posiada charakterystyczny filtr w kształcie walca 360°. Pozwala on na efektywne zasysanie powietrza z wykorzystaniem blisko 270° bocznej płaszczyzny oczyszczacza. Całość wkładu filtrującego Philips to połączona konstrukcja filtra wstępnego, NanoProtect HEPA i węgla aktywnego. To sprawdzone połączenie gwarantuje oczyszczenie powietrza z niemal 100% skutecznością.

  Filtr wstępny zatrzymuje duże cząstki takie jak kurz czy sierść zwierząt. Filtr NanoProtect HEPA posiada gwarantowaną skuteczność na poziomie zatrzymywania 99,97% molekuł powyżej 0,3 mikrona (klasa HEPA H13). Filtruje pył zawieszony (PM1, PM2.5, PM5, PM10) zawarty w SMOGU oraz patogeny biologiczne takie jak: pyłki roślin, alergeny roztoczy, zarodniki pleśni i grzybów, bakterie i wirusy. Filtr z węglem aktywnym odpowiada za skuteczną neutralizację szkodliwych gazów (w tym Lotnych Związków Organicznych LZO - TVOC) oraz nieprzyjemnych zapachów.

  Na panelu sterowania oczyszczacza powietrza Philips Dual Scan AC3055/50 możemy na bieżąco sprawdzać procentowe zużycie filtra. Specjalna ikonka (żywotności filtra) zmienia kolor w zależności od stopnia zużycia (od 100% do 16% niebieski, od 15% do 9% niebiesko-fioletowy, od 8% do 4% fioletowo-czerwony, 3% i mniej czerwony). W ten prosty sposób oczyszczacz Philips Dual Scan AC3059/50 informuje o konieczności wymiany filtra. Oczyszczacz Philips poinformuje też za pomocą oddzielnej ikonki, kiedy filtr należy po prostu wyczyścić, ponieważ oczyszczanie powietrza stało się mniej efektywne. Jeśli Użytkownik nie wyczyści lub nie wymieni filtra zgodnie ze wskazaniami oczyszczacz Philips ze względów bezpieczeństwa prewencyjnie przerwie pracę. Żywotność zintegrowanego filtra 3w1 NanoProtect HEPA wynosi do 3 lat.

  Czujniki PM2.5 i TVOC oraz dotykowy wyświetlacz

  W oczyszczaczu powietrza Philips Dual Scan AC3055/50 zainstalowano 2 niezwykle precyzyjne czujniki jakości powietrza (PM2.5 oraz TVOC), które skanują powietrze z częstotliwością tysiąca razy na sekundę. Dzięki tak dokładnym pomiarom praca oczyszczacza Philips Dual Scan jest bardzo dokładna.

  Olbrzymim plusem oczyszczacza powietrza Philips AC3055/50 jest niezwykle czytelny wyświetlacz, który jednocześnie jest dotykowym panelem sterowania. Przekazuje on Użytkownikowi m.in. informacje o aktualnym stężeniu 3 rodzajów zanieczyszczeń: numeryczne wskazywanie poziomu cząsteczek PM2.5, ilość alergenów w powietrzu oraz stężenie LZO - TVOC (szkodliwych lotnych związków organicznych). Dodatkowo kolorowy wskaźnik w kształcie pierścienia zmienia kolor wybierając do wskazań rodzaj zanieczyszczenia o aktualnie największym stężeniu (kolor niebieski oznacza dobry, niebiesko-fioletowy przeciętny, fioletowo-czerwony zły, czerwony bardzo zły poziom jakości powietrza).

  Wyświetlany kolor wskaźnika uzależniony jest od aktualnego stężenia PM2.5, szkodliwych TVOC oraz alergenów. Wskazanie o najwyższym ryzyku spośród tych trzech rodzajów zanieczyszczeń będzie obrazował stan jakości powietrza. Np. jeśli pomiar PM2.5 jest dobry, a alergenów zły, to ze względu na ten drugi pomiar wskaźnik pokaże złą jakość powietrza. Jeśli oba są dobra, ale stężenie TVOC jest wysokie, to wskazanie również będzie złe. Jest to optymalne i zarazem niezwykle skuteczne rozwiązanie uwzględniające każdy rodzaj zanieczyszczeń.

  Dodatkową zaletą wyświetlacza w oczyszczaczu powietrza Philips Dual Scan AC3055/50 jest prezentacja niektórych funkcji w postaci prostych i estetycznych animacji. Polega ona na wskazywaniu informacji dotyczących trybów pracy oraz innych, dotyczących oczyszczacza, np. o procentowym stopniu zużycia filtra. Ze względu na ograniczoną powierzchnię wyświetlacza precyzyjne wskazania cyfrowe (poziom PM2.5, LZO oraz alergenów) nie są wyświetlane jednocześnie. Użytkownik widzi wartość wybraną dla jednego z 3 wskazań (PM2.5, TVOC, alergeny) z możliwością przełączania na pozostałe dwie. Dotykowy panel sterowania jest czytelny, ergonomicznie zaprojektowany i precyzyjnie reaguje na dotyk.

  Technologia AeraSense w oczyszczaczu powietrza Philips AC3055/50 precyzyjnie i szybko reaguje na najmniejsze zmiany zanieczyszczenia powietrza przekazując informacje do układów odpowiedzialnych za automatyczny tryb oczyszczania oraz na cyfrowy wyświetlacz w czasie rzeczywistym i w jednostkach dobranych dla każdego rodzaju zanieczyszczeń:

  • Wskaźnik cząsteczek PM2.5 w g/m3
  • Wskaźnik alergenów IAI w skali od 1 do 12, gdzie 1 oznacza powietrze bez alergenów
  • Wskaźnik szkodliwych gazów TVOC w czterostopniowej skali od L1 do L4, gdzie L1 oznacza ich brak.

   Precyzyjne czujniki to podstawa zarówno dla skutecznego automatycznego oczyszczania powietrza, ale również wsparcie dla cichej i energooszczędnej pracy. Oczyszczacz Philips AC3059/50 podobnie jak inne wysokiej klasy inteligentne oczyszczacze powietrza kontroluje szybkość pracy wentylatora proporcjonalnie do stopnia zabrudzenia powietrza. W sumie Użytkownik ma do wyboru 3 automatyczne tryby pracy (automatyczny, turbo oraz nocny).

   W trybie nocnym głośność oczyszczacza Philips AC3055/50 spada do minimum, a dzięki czujnikowi światła, w przypadku wyłączenia oświetlenia w pomieszczeniu nastąpi również wygaszenie informacji na panelu oczyszczacza. aby zapewnić komfortowe warunki do snu.

   Philips Dual Scan AC3055/50 z aplikacją mobilną

   Dzięki aplikacji mobilnej Clean Home+ zyskujemy pełny dostęp do obsługi oczyszczacza Philips. Aplikacja pozwala na korzystanie z wielu opcji zarządzania urządzeniem:

   • włączanie/wyłączanie oczyszczacza,
   • włączanie/wyłączanie oświetlenia,
   • zmiana trybów pracy oczyszczacza,
   • sprawdzenie jakości powietrza w pomieszczeniu,
   • sprawdzenie poziomu pyłów PM2.5,
   • sprawdzenie poziomu alergenów w powietrzu,
   • sprawdzenie poziomu zanieczyszczeń TVOC (LZO),
   • sprawdzenie jakości powietrza na zewnątrz,
   • informacje i porady na temat obsługi oczyszczacza,
   • informacja o warunkach pogodowych na zewnątrz,
   • informacja o niezalecanych aktywnościach w danym dniu.

   Aplikacja Clean Home+ dla oczyszczaczy powietrza Philips dostarcza również dokładne tabele z normami dla zanieczyszczeń (PM2.5, TVOC, alergeny). Użytkownik może też prześledzić historyczne wskazania poziomów zanieczyszczeń od momentu rozpoczęcia pracy oczyszczacza.

   Parametry techniczne

   Szczegóły produktu

   Philips
   AC3055/50
   Zalecana powierzchnia pomieszczenia w m²
   62
   Zalecana powierzchnia [m²]
   od 50
   Maksymalna wydajność oczyszczania (m³/h)
   520
   Funkcja nawilżania
   Nie
   Pobór prądu/moc (low / high) w W
   2 / 58
   Poziom głośności (low / high) w dB
   34 / 66
   Wymiary (szer. x gł. x wys.) w mm
   295 x 295 x 657
   Waga (kg)
   8,6
   Kolor
   Biały, srebrny
   Wydajność [m³/h]
   od 400
   Czujniki
   PM2.5, TVOC, alergenów, światła
   WiFi i aplikacja mobilna
   tak
   System filtracji
   HEPA NanoProtect, pochłaniający zapachy z aktywnym węglem, wstępny
   Tryby
   Auto
   Technologia jonizacji
   brak
   Funkcje
   NIGHT MODE, TURBO

   Mało korzyści?

   Bądź na bieżąco z ciekawymi artykułami, materiałami audio, nowościami oraz ofertami specjalnymi. Nawet, jeśli nie zdecydujesz się teraz, to dzięki dodatkowej wiedz, dokonasz najlepszego możliwego wyboru w przyszłości. 

   Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy o świadczenie usług drogą elektroniczną, na podany adres e-mail na temat usług oferowanych przez MWP EUGENIUSZ ŻOCHOWSKI, ul. ks. Stanisława Andrukiewicza 4/32, 15-204 Białystok. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail.

   O nas

   Firma MWP (MostWantedProducts) została założona w 2010 roku jako jeden z pierwszych profesjonalnych Dystrybutorów urządzeń kategorii Wellness (oczyszczaczy powietrza ) japońskiej marki SHARP.

   Kontakt

   Logo Vestfrost

   Oficjalny dystrybutor

   Logo Coway

   Oficjalny dystrybutor

   Logo Ideal

   Oficjalny dystrybutor

   Logo Winix

   Oficjalny dystrybutor

   Logo Sharp

   Oficjalny dystrybutor

   Logo Blueair

   Oficjalny dystrybutor

   2010-2022 © MWP (MostWantedProducts) Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja: Stroniarz.pl