• -750,00 zł
zoom_in
Walaka z wirusami

SHARP UA-HD50E-L inteligentny oczyszczacz i nawilżacz powietrza

  • dostępny/niedostępny Produkt jest dostępny
  • Gwarancja 2 Lata + Serwis D2D Gwarancja 2 Lata + Serwis D2D
  • Wysyłka w 24h Wysyłka w 24h
Ilość:
Cena
1 549,00 zł Zniżka 750,00 zł
2 299,00 zł Brutto

Duża wydajność- 306 m3/h, niski pobór mocy- 5 W, cicha praca- 23 db, sprawne nawilżanie- 600ml/h, 4 czujniki, technologia Plasmacluster i potrójny system filtrów. Do tego ciekawy design i funkcje dodatkowe podnoszące wygodę użytkowania, zalecana powierzchnia do 38m2. Obudowa w kolorze jasnoszarym.

Sprawdź również inteligentny oczyszczacz powietrza o TEJ SAMEJ wydajności i BEZ funkcji nawilżania - SHARP UA-PG50E-W

UA-HD50E-L Inteligentny oczyszczacz z funkcją nawilżania

Duża wydajność- 306m3/h, niski pobór mocy- 5W, cicha praca, wydajne nawilżanie-600ml/h. Pełna automatyka i nowy design. Zalecana powierzchnia pomieszczenia do 38m2

Zasada działania inteligentnego oczyszczacza Sharp

UAHD50EL jest doskonałym urządzeniem łączącym w sobie trzy funkcje, poza filtracją powietrza, może je również nawilżać i jonizować. Dzięki zastosowaniu kilku stopniowej filtracji z powietrza usuniemy wszelkie zanieczyszczenia. Filtr wstępny wyłapie większe cząstki zanim dostaną się do filtra węglowego. Ten z kolei zatrzyma lotne związki i niepożądane zapachy. Filtr Hepa H13 potrafi zatrzymać 99,97% drobin o wielkości od 0,3 mikrona, w tym pył zawieszony PM2,5. Ostatnim stopień filtracji jest występująca wyłącznie w urządzeniach Sharp jonizacja Plasmacluster, która zapewnia poza mechaniczną filtracją, oczyszczanie powietrza aerojonami, mającymi zdolność dotarcia nawet do odległych zakamarków.

Technologia Plasmacluster

Japońscy specjaliści stworzyli i opatentowali technologię, która znalazła zastosowanie w wielu typach urządzeń. Polega na uwalnianiu klastrów jonowych, czyli jonów stabilizowachych cząsteczkami wody. Niszczą one,a przez to dezaktywują szkodliwe działanie alerganów i drobnoustrojów chorobotwórczych. Skuteczność działania technologi Plasmacluster została naukowo dowiedziona, a urządzenia gdzie znalazła zastosowanie wyróżnione nagrodami. Sharp UAHD50EL wyposażono w generator jonów High Density 7000.Czym wyróżnia się seria D

SHARP UA-HD50E-L w porównaniu do swojego poprzednika zyskał dodatkowe funkcje, które ułatwiają jego użytkowanie. Urządzenie wyposażony w drugi wywiew powietrza,skierowany pod kątem, zaopatrzony w automatyczną prowadnicę, zamykająca się w momencie spoczynku urządzenia, co zapobiega wnikaniu zanieczyszczeń do środka. Tryb advancet auto, który zapewni doskonałą ochronę przed smogiem, a także zapobiegnie rozwojowi niepożądanych mikroorganizmów, kiedy wilgotność przekroczy 70%-urządzenie pracuje z max. wydajnością i intensywną jonizacją. Nowością w seriiKCD jest timer czasowywłacznik/wylącznik, który pozwoli na ustawienie żądanego czasu pracy oczyszczacza. Automatyczna blokada kółek, zapobiegnie przemieszczaniu się urządzenia, blokada rodzicielska zablokuje zmiany ustawionych funkcji a restart pozwoli automatycznie wrócić do poprzednich ustawień, po powrocie zasilania Urządzenie wyposażone jest w intuicyjny panel sterowania i czytelny wyświetlacz z monitorem jakości powietrza i wskaźnikiem trybu nawilżania. Wszystko to w eleganckiej, wręcz wyrafinowanej obudowie.

Szczegóły produktu

SHARP
UA-HD50E-L
Zalecana powierzchnia pomieszczenia (bez nawilżania) w m²
38
Kolor
Szary
Pobór prądu/moc (high / mid / low) w W
54 / 17 / 5
Funkcja nawilżania
Tak
Maksymalna wydajność nawilżania (ml/godz.)
600
Poziom głośności (high / mid / low) w dB
23 / 43 / 55
Wymiary (szer. x gł. x wys.) w mm
399 x 230 x 615
Waga (kg)
7.9

Opinie4

Ocena 
2020-05-19

super

Kontakt REWELACYJNY ,wysyłka błyskawiczna. Sprawdza się u mnie w 100%

Ocena 
2020-04-19

Bardzo dobry oczyszczacz i nawilżacz powietrza

Sharp UA-HD50EL - (zakup luty 2020) - urządzenie bardzo skutecznie działa - można powiedzieć, że błyskawicznie wyłapuje nieczystości w powietrzu. Przed snem otworzyliśmy okno w celu przewietrzenia, a tu czujemy smog - Sharp błyskawicznie to wychwycił i po stosunkowo krótkim okresie zasygnalizował oczyszczenie. Polecam również ze względu na możliwość nawilżania, co w okresie załączonego ogrzewania skutecznie chroni nasze błony śluzowe i rano nie wstaje się z wysuszonym gardłem.

  • 1 z 1 osób uznało tę opinię za pomocną.
Ocena 
2020-01-04

Lepsza cena !!!

Trzy miesiące temu kupiłem oczyszczacz Sharpa KC-D50EUW za prawie 2tys, a ten model jako drugi kupiłem w promocji za 1599pln. Różnica w cenie znaczna, a to są TE SAME oczyszczacze !!!

  • 1 z 1 osób uznało tę opinię za pomocną.
Ocena 
2019-11-30

Warto kupić oczyszczacz dla alergików

Jako alergik i jednocześnie osoba pracująca na co dzień z toksycznymi substancjami po ponad miesiącu użytkowania urządzenia w pracowni mogę polecić oczyszczacz Sharp. Łatwy w obsłudze, ma różne poziomy działania, przydatną opcja nawilżania (instalacja filtra banalnie prosta). Wyświetlacz już po kilku sekundach wyczuwa stopień zanieczyszczenia i fajnie filtruje powietrze. Obejmuje całkiem spory obszar. Można ustawić z góry czas działania od 1h do 8h. Można przyciemnić panel wyświetlający. Sprzęt na kółkach, łatwo przesuwny, to tez na duży plus w mojej sytuacji. Polecam, dobry zakup

  • 1 z 1 osób uznało tę opinię za pomocną.
Napisz opinię

Do tego oczyszczacza
pasują filtry

Zobacz również

Newsletter - zapisz się!

Podaj swój e-mail, aby otrzymywać nowości oraz promocje

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy o świadczenie usług drogą elektroniczną, na podany adres e-mail na temat usług oferowanych przez MWP EUGENIUSZ ŻOCHOWSKI, ul. ks. Stanisława Andrukiewicza 4/32, 15-204 Białystok. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail.

O nas

Firma MWP (MostWantedProducts) została założona w 2010 roku jako jeden z pierwszych profesjonalnych Dystrybutorów urządzeń kategorii Wellness (oczyszczaczy powietrza ) japońskiej marki SHARP.

Kontakt

Logo Sharp

Oficjalny dystrybutor

2010-2020 © MWP (MostWantedProducts) Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja: Stroniarz.pl