• -100,00 zł
zoom_in
Gwarancja Premium24h Filtr wodny Gratis Walaka z wirusami 90 miljonów Plasmacluster Konsumencki Lider Jakości

SHARP Plasmacluster UA-HD60E-L inteligentny oczyszczacz i nawilżacz powietrza

  • dostępny/niedostępny Produkt jest dostępny
  • Gwarancja 2 Lata + Serwis D2D Gwarancja 2 Lata + Serwis D2D
  • Wysyłka w 24h Wysyłka w 24h
Ilość:
Cena
2 099,00 zł Zniżka 100,00 zł
2 199,00 zł Brutto

Sharp UA-HD60EL jest najwydajniejszym oczyszczaczem w swojej serii. Specyfikacja techniczna identyczna z modelem KC-D60EUW. Zalecany do powierzchni 48m2 cechuje się wydajnością 396m3/h, inteligentnym nawilżaniem na poziomie 660 ml/h, cichą pracą 25 db i niskim zużyciem energii-od 5,5 W. Zastosowano w nim technologię Plasmacluster, potrójny system filtrów, 4 czujniki oraz dodatkowe funkcje. Może pracować w 6 ustawieniach.Jasnoszara (biały metaliczny) wersja kolorystyczna.

SHARP UA-HD60E-L Inteligentny oczyszczacz powietrza z funkcją nawilżania

Wysokiej klasy oczyszczacz powietrza z 5-stopniową filtracją, doskonały do walki z alergenami i smogiem. Bardzo duża wydajność -396m3/h, cicha praca, niskie zużycie energii- 5,5W. Inteligentne nawilżanie o wydajności 660 ml/h. Zalecana powierzchnia 48m2.

Inteligentne oczyszczanie za pomocą jonów Plasmacluster i filtrów

Model UAHD60EL - dzięki zastosowanemu systemowi filtrów- wstępny, węglowy i HEPA -urządzenie jest w stanie usunąć z otoczenia znaczne ilości kurzu, wyeliminować niepożądane zapachy oraz lotne związki organiczne. Filtr HEPA w klasie H13 usuwa 99,97% cząstek o wielkości od 0,3 mikrona, w tym również pył zawieszony( PM2,5 PM10) Technologia Plasmacluster to skuteczny i w pełni bezpieczny sposób na dezaktywację szkodliwych dla zdrowia wirusów, bakterii, pleśni czy alergenów, usuwanie zapachów i kontrolę elektro statyczności.

Inteligentne nawilżanie

Funkcja inteligentnego nawilżania pozwoli utrzymać wilgotność na optymalnym poziomie co jest niezwykle ważne szczególnie w przypadku małych dzieci i alergików, dodatkowo podnosi skuteczność jonizacji.Dodatkowe funkcje i nowy wygląd

Model KC-D60EUW w porównaniu do jego odpowiednika z poprzedniej serii A wyposażony został w w drugi wywiew powietrza,skierowany pod kątem, co zapewnia jeszcze lepszą cyrkulacje powietrza . Automatyczna przesłoną zamykająca, zapobiega wnikaniu zanieczyszczeń do środka.

Tryb advancet auto – duża wrażliwość czujników, intensywna praca wentylatora, zwiększone uwalnianie jonów. W momencie przekroczenia 70 % wilgotnosci powietrza, tryb ten zapewnia silny i ciągły strumień jonów Plasmacluster, aby nie dopuścić do rozwoju grzybów.

Nowością w serii KCD jest timer - który pozwoli na ustawienie żądanego czasu pracy oczyszczacza. Automatyczna blokada kółek, zapobiegnie przemieszczaniu się urządzenia, blokada rodzicielska zablokuje zmiany ustawionych funkcji a restart pozwoli automatycznie wrócić do poprzednich ustawień, po powrocie zasilania.

Zmodyfikowana konstrukcja zbiornika na wodę ułatwi napełnianie go kostkami lodu kiedy będziemy chcieli skorzystać z funkcji klimatyzera.

Poza tym znana już funkcje POLLEN i AUTO bazujące na czujnikach. Stopień wrażliwości czujników i jasności wskaźników może być regulowany.

Urządzenie może pracować w dowolnym trybie, dobieranym odpowiednio do potrzeb użytkownika. Funkcje oczyszczania, nawilżania i jonizacji są rozdzielne.

Oprócz nowych funkcji model SHARP UA-HD60E-L wyróżnia bardzo efektowny wygląd, subtelniejsza obudowa, w kształcie trapezu z chromowanymi elementami.

Szczegóły produktu

SHARP
UA-HD60E-L
Kolor
Szary
Pobór prądu/moc (high / mid / low) w W
80 / 24 / 5.5
Funkcja nawilżania
Tak
Maksymalna wydajność nawilżania (ml/godz.)
660
Poziom głośności (high / mid / low) w dB
55 / 45 / 25
Wymiary (szer. x gł. x wys.) w mm
420 x 242 x 637
Waga (kg)
8.6
Gwarancja Premium24h
Tak
Filtr wodny Gratis
Tak
Konsumencki Lider Jakości
2020

Opinie (4)

Ocena 
2020-10-07

UAHD60EL zamiast KCD60EUW - czy lepiej?

Ma absolutnie wszystko, co potrzeba. Zastanawiał mnie ten szary kolor, ale na żywo to BIAŁY. Na zdjęciach wygląda znacznie ciemniej :) Cena lepsza niż na KC-D60EUW, który początkowo rozważałem. Dostawa opóźniła się o 2 dni !!

Ocena 
2020-09-23

Najlepszy oczyszczacz sharpa !!

Długo wybierałem, ale w budżecie do 1900zł ten oczyszczacz wymiata i jest bezkonkurencyjny !! Polecam !!<br />

Ocena 
2020-04-18

Zgodny z opisem

Zgodny z opisem, na najwyższych obrotach nieco głośny, ale można się przyzwyczaić. Na niższych trybach cichutki. <br /> Daje odczucie lepszego powietrza. Nawilżone bardzo poprawia drożność nosa! Pracuje całą noc na najniższym biegu i rano samopoczucie jest świetne. Polecam!

Ocena 
2020-01-25

Oczyszczacz UA-HD60EL Sharp

Jest ładny i bardzo zgrabny w porównaniu z konkurencją. Obsługa praktycznie jednym przyciskiem. Na minus, instrukcja obsługi. Nie wszystko jest jasno opisane.

Napisz opinię

Do tego oczyszczacza
pasują filtry

Zobacz również

Newsletter - zapisz się!

Podaj swój e-mail, aby otrzymywać nowości oraz promocje

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy o świadczenie usług drogą elektroniczną, na podany adres e-mail na temat usług oferowanych przez MWP EUGENIUSZ ŻOCHOWSKI, ul. ks. Stanisława Andrukiewicza 4/32, 15-204 Białystok. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail.

O nas

Firma MWP (MostWantedProducts) została założona w 2010 roku jako jeden z pierwszych profesjonalnych Dystrybutorów urządzeń kategorii Wellness (oczyszczaczy powietrza ) japońskiej marki SHARP.

Kontakt

Logo Sharp

Oficjalny dystrybutor

2010-2021 © MWP (MostWantedProducts) Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja: Stroniarz.pl