• oczyszczacz i nawilżacz powietrza sharp UA-HG50E-L
 • oczyszczacz i nawilżacz powietrza sharp UA-HG50E-L z jonizatorem
 • oczyszczacz i nawilżacz powietrza sharp UA-HG50E-L filtr wstępny
 • oczyszczacz i nawilżacz powietrza sharp UA-HG50E-L pojemnik na wodę
 • oczyszczacz i nawilżacz powietrza sharp UA-HG50E-L oczyszczacz nawilżacza
 • oczyszczacz i nawilżacz powietrza sharp UA-HG50E-L zestaw filtrów
 • oczyszczacz i nawilżacz powietrza sharp UA-HG50E-L panel sterowania z wyświetlaczem
 • oczyszczacz i nawilżacz powietrza sharp UA-HG50E-L panel sterowania
oczyszczacz i nawilżacz powietrza sharp UA-HG50E-L
zoom_in
 • Walaka z wirusami
 • SHARP Plasmacluster UA-HG50E-L inteligentny oczyszczacz i nawilżacz powietrza

  • dostępny/niedostępny Produkt jest niedostępny
  • Gwarancja 2 Lata + Serwis D2D Gwarancja 2 Lata + Serwis D2D
  • Wysyłka w 24h Wysyłka w 24h
  Ilość:
  Cena
  2 199,00 zł
  block Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie


  Specyfikacja techniczna identyczna z modelem KC-G50EUW KC-G50EUH

  Drugi co do wydajności - 306m3/h- przedstawiciel serii UA-HG, zalecany do pomieszczeń do 38m2. Zastosowany w nim tryb INTELLIGENT wykrywa aż 7 czynników, aby precyzyjnie kontrolować jakość powietrza w pomieszczeniu. Skuteczne oczyszczanie zapewniają filtry o długiej żywotności oraz generator jonów Plasmacluster. Model wyposażony jest również w skuteczny nawilżacz - 450ml/h. Duża wydajność nie wyklucza cichej pracy - 19dB i niskiego zużycia energii - 6,5W. Obudowa w jasnoszarym kolorze.

  Inteligentny oczyszczacz powietrza SHARP Plasmacluster UA-HG50E-L posiada Atest Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego - Państwowego Zakładu Higieny.

  UA-HG50E-L Inteligentny oczyszczacz z funkcją nawilżania

  SHARP UA-HG50E-L został stworzony z myślą o szczególnie wymagających użytkownikach. Łączy w sobie wysoką skuteczność, w pełni zautomatyzowane działanie z wyjątkowym designem. Oczyszczacz cechuje duża wydajność oczyszczania 306m3/h, mocne nawilżanie - 450ml/h, a przy tym cicha praca - w trybie LOW tylko 19dB i niskie zużycie energii - 5W. Przeznaczony jest do pomieszczeń o wielkości do 38m2.

  Plasmacluster - doskonała jonizacja

  Technologia Plasmacluster to opatentowana, potwierdzona naukowo, skuteczna metoda do zwalczania szkodliwego działania wirusów, bakterii, pleśni i alergenów. Generator wytwarza dodatnie jony wodoru H+ i ujemne jony tlenu O- takie jak występują w naturalnym środowisku. Jony te otaczając się cząsteczkami wody zamieniają się w stabilne klastry jonowe, które napotkawszy na swojej drodze szkodliwą substancje, niszczą ją poprzez zniszczenie jej struktury białkowej. Co najważniejsze jest to jonizacja w pełni bezpieczna dla człowieka i zwierząt domowych.

  Inteligentne nawilżanie

  Podczas pracy z włączoną funkcją nawilżania, urządzenie automatycznie steruje poziomem nawilżania na podstawie wykrywanej temperatury i wilgotności.

  Nowe filtry

  W oczyszczaczach serii UA-HG zastosowano ulepszony filtr wstępny, nawilżania i węglowy, co podnosi skuteczność oczyszczania.

  Filtr wstępny, który jest jednocześnie panelem tylnym i wlotem powietrza, dzięki zastosowaniu gęściejszej siateczki, jest w stanie wychwycić znacznie mniejsze zanieczyszczenia.

  Filtr węglowy pochłaniający zapachy zyskał nową strukturę, doskonale radzi sobie z niepożądanymi zapachami występującymi w gospodarstwie domowym jak również z zapachami, które do mieszkania dostają z zewnątrz, szczególnie w dużych aglomeracjach.

  Filtr nawilżania jeszcze bardziej wytrzymały i odporny na czyszczenie.

  Filtr HEPA z uwagi na bardzo dużą skuteczność -możliwość pochłaniania 99,97% zanieczyszczeń o wielkości nawet 0,3 mikrona pozostał ten sam H13.

  Innowacyjne urządzenie

  Urządzenia serii KCG zyskały innowacyjną funkcje ION SPOT pozwalającą zwalczyć przylegające zapachy, drobnoustroje i inne substancje na ubraniach, kanapach i zasłonach. Tryb ten doskonale sprawdzi się w odświeżaniu kasków, butów narciarskich czy motocyklowych. Dzięki ręcznie sterowanej prowadnicy strumień powietrza nasycony jonami o dużym stężeniu możemy skierować dokładnie w wybrany punkt. Silny strumień powietrza emitowany jest przez 8 godz. po upływie tego czasu urządzenie wróci do poprzednich ustawień.

  Na szczególną uwagę zasługuje funkcja SLEEP w przypadku której, oczyszczacz pracuje bardzo cicho, a wyświetlacz wraz ze wskaźnikami jest wygaszany. Nie zapomniano o alergikach i dedykowanej im funkcji przeciwpyłkowej POLLEN.

  W modelu SHARP UA-HG50E-L zastosowano tryb INTELLIGENT który działa w oparciu o 6 czujników, wykrywających 7 czynników:
  • czujnik kurzu i PM2,5 - w momencie wykrycia przyśpieszy pracę wentylatora w celu szybkiej eliminacji zanieczyszczeń
  • czujnik natężenia światła - jeśli w pomieszczeniu jest ciemno wprowadzi urządzenie w tryb nocny z wygaszonym wyświetlaczem i bardzo cichą pracą
  • czujnik ruchu - jeśli brak ruchu w monitorowanym obszarze, wyłączy się wyświetlacz przedni, monitor czystości powietrza, urządzenie przełączy się w tryb minimalnego natężenia nawiewu i zużycia energii.
  • czujnik zapachu – reaguje m.in.: na tytoń, kosmetyki, alkohol
  • czujnik temperatury - dostosuje nawilżanie do temperatury panującej w pomieszczeniu
  • czujnik wilgotności - zwiększy emisje jonów w momencie kiedy wilgotność przekroczy 70%, aby zapobiec rozwojowi pleśni

  Oczyszczacz SHARP UA-HG50E-L został wyposażony w czytelny panel sterowania za pomocą którego ustawimy żądany tryb pracy i bogaty wyświetlacz, który oprócz informacji o jakości powietrza, przedstawionej w 7- stopniowej skali kolorystycznej, umożliwia odczytanie poziomu wilgotności, temperatury, aktualnego zużycia prądu i ustawień funkcji timera. Na wyświetlaczu znajdziemy wskaźniki: kurzu, PM2,5, zapachu, nawilżania oraz wskaźnik jonizacji i czystości filtrów.

  Uchwyty + kółka wraz z blokadą zapewnią wygodne przemieszczanie pomiędzy pomieszczeniami, a blokada rodzicielska zapobiegnie ingerencji najmłodszych domowników.

  Urządzenie może służyć również jako klimatyzer ewaporacyjny, aby to osiągnąć do zbiornika z wodą należy dodać kostki lodu, spowoduje to wywiew chłodnego powietrza i delikatne obniżenie temperatury w pomieszczeniu.

  Dzięki efektownej obudowie, minimalistycznej formie Sharp UA-HG50EL doskonale wkomponuje się każde wnętrze.

  Szczegóły produktu

  SHARP
  UA-HG50E-L
  Zalecana powierzchnia pomieszczenia w m²
  38
  Zalecana powierzchnia [m²]
  od 30 do 39
  Maksymalna wydajność oczyszczania (m³/h)
  306
  Maksymalna wydajność nawilżania (ml/h)
  450
  Funkcja nawilżania
  Tak
  Pobór prądu/moc (low / high) w W
  5.0 / 53
  Poziom głośności (low / high) w dB
  19 / 52
  Wymiary (szer. x gł. x wys.) w mm
  345 x 262 x 631
  Waga (kg)
  9.2
  Kolor
  Szary
  Konsumencki Lider Jakości
  2020
  Wydajność [m³/h]
  od 300 do 399
  Czujniki
  PM2.5, kurzu, ruchu, temperatury, wilgotności, zapachu, światła
  WiFi i aplikacja mobilna
  nie
  System filtracji
  HEPA H13, filtr nawilżacza, pochłaniający zapachy z aktywnym węglem, wstępny
  Tryby
  Inteligent, Ion Shower, Ion Spot
  Technologia jonizacji
  Plasmacluster
  Pojemność zbiornika [l]
  2.5l
  Funkcje
  CHILD LOCK, POLLEN, SLEEP, TIMER

  Opinie (9)

  Ocena 
  2021-09-09

  Fajnie doradzony oczyszczacz powietrza - pogratulować !!!

  Chciałem kupić coś dobrego i niedrogiego :) Konsultant przekonał mnie do zakupu tego oczyszczacza Sharp jednym konkretnym argumentem - posiada możliwości modelu droższego, natomiast cena filtrów jest jak w modelu tańszym. I faktycznie tak jest - szacun :)

  Ocena 
  2021-04-29

  Oczyszczacz powietrza prawie idealny

  W tym konkretnym oczyszczaczu sharpa najbardziej podobał mi się fakt, że funkcje ma większego oczyszczacza ua-hg60e, a wielkość i filtry z mniejszego ua-hg40e. Dla mnie idealny kompromis. Do tego naprawdę rzetelnie wytłumaczona kwestia jonizacji. Na minus - brak precyzyjnych wskazań poziomu smogu (u konkurencji w tej cenie jest) i brak aplikacji na smartfona :(

  Ocena 
  2021-02-21

  Sharp oczyszczacz powietrza z nawilżaczem

  Oczyszczacz bardzo ładny, ale jeszcze lepszy jest nawilżacz. Na początku był kłopot, bo zużywał dużo wody, a wilgotność nie rosła. Okazało się, że było u mnie baaardzo sucho. Teraz jest wszystko ok. Polecam ten nawilżacz Sharp !!!!

  Ocena 
  2020-09-23

  Świetny wybór

  "Wszystko mający" tak jak model wyżej a wymiarami i ceną filtrów jak model niżej. Dziękuję Sprzedawcy MWP za doradztwo !!!

  Ocena 
  2020-04-20

  UAHG50E - ogólnie jestem zadowolony

  Ogólnie jestem zadowolony z produktu, jedna uwagę jaką mam to że po paru dniach pracy zaczął głośniej pracować, nie dużo, ale w nocy jest to słyszalne, w okresie grzewczym i w mieście nie jest to duży problem (i tak jest ciągły szum otoczenia) ale np. na wsi na pewno bym wyłączał na noc.

  Ocena 
  2020-04-05

  Sharp nawilżacz powietrza

  Na początku się zaniepokoiłam, ponieważ pomimo nawilżania, wilgotność nie chciała się zmienić z 30%. Po kontakcie ze sprzedawcą dowiedziałam się, że po prostu mam sucho w mieszkaniu. Dopiero po dwóch dniach i chyba 5 czy 6 zbiornikach zużytej wody ustabilizowało się na 46% i teraz wszystko jest OK :) Teraz pompuje 2 zbiorniki na dobę. Naprawdę nie wyobrażałam sobie, że rzeczywiście może być aż tak sucho.

  Ocena 
  2020-02-28

  Sharp - oczyszczacz, nawilżacz, jonizator

  Świetny oczyszczacz. Dobrze, że każdą funkcją: oczyszczania, nawilżania i jonizacji można sterować oddzielnie. Stosunkowo często trzeba myć filtr nawilżacza. Ogólnie jednak, bardzo polecam !

  Ocena 
  2020-01-26

  Nawilżacz powietrza Sharp - polecam !

  Oczyszczacz jest OK. Bardzo dobry nawilżacz - żadnej unoszącej się pary, cichy i wydajny, nawilżacz informuje o konieczności napełnieniu zbiornika i potrzebie czyszczenia filtra.

  Ocena 
  2019-12-17

  UA-HG50EL vs KC-G50EUW

  To jest ten sam oczyszczacz, tylko tańszy. Też biały. Po 5 lat Gwarancji trzeba się rejestrować.

  Napisz opinię

  Do tego oczyszczacza
  pasują filtry

  Mało korzyści?

  Bądź na bieżąco z ciekawymi artykułami, materiałami audio, nowościami oraz ofertami specjalnymi. Nawet, jeśli nie zdecydujesz się teraz, to dzięki dodatkowej wiedz, dokonasz najlepszego możliwego wyboru w przyszłości. 

  Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy o świadczenie usług drogą elektroniczną, na podany adres e-mail na temat usług oferowanych przez MWP EUGENIUSZ ŻOCHOWSKI, ul. ks. Stanisława Andrukiewicza 4/32, 15-204 Białystok. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail.

  O nas

  Firma MWP (MostWantedProducts) została założona w 2010 roku jako jeden z pierwszych profesjonalnych Dystrybutorów urządzeń kategorii Wellness (oczyszczaczy powietrza ) japońskiej marki SHARP.

  Kontakt

  Logo Vestfrost

  Oficjalny dystrybutor

  Logo Coway

  Oficjalny dystrybutor

  Logo Ideal

  Oficjalny dystrybutor

  Logo Winix

  Oficjalny dystrybutor

  Logo Sharp

  Oficjalny dystrybutor

  Logo Blueair

  Oficjalny dystrybutor

  2010-2022 © MWP (MostWantedProducts) Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja: Stroniarz.pl