• oczyszczacz i nawilżacz powietrza sharp FP-J40EU-W
 • oczyszczacz i nawilżacz powietrza sharp FP-J40EU-W z jonizatorem
 • inteligentny oczyszczacz i nawilżacz powietrza sharp FP-J40EU-W
 • oczyszczacz i nawilżacz powietrza sharp FP-J40EU-W z filtrem węglowym
 • oczyszczacz i nawilżacz powietrza sharp FP-J40EU-W z filtrem HEPA
oczyszczacz i nawilżacz powietrza sharp FP-J40EU-W z jonizatorem
zoom_in
 • Walaka z wirusami
 • SHARP Plasmacluster FP-J40EU-W inteligentny oczyszczacz powietrza

  • dostępny/niedostępny Produkt jest niedostępny
  • Gwarancja 2 Lata + Serwis D2D Gwarancja 2 Lata + Serwis D2D
  • Wysyłka w 24h Wysyłka w 24h
  Ilość:
  Cena
  1 399,00 zł
  block Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie


  Sharp FP-J40EUW model zalecany do pomieszczeń nie przekraczających 30m2. Podwójny system oczyszczania: poprzez system filtrów i jonizację Plasmacluster. Wyposażony w czujniki: kurzu, zapachu i natężenia świtała z możliwością regulacji. Włącznik czasowy, 4 prędkości wentylatora w tym auto i sleep, cicha praca od 15dB, niski zużycie energii- 3,7W.

  Łączy dwie metody oczyszczania powietrza

  Urządzenia Sharp łączą potrójny system filtrów (filtr wstępny, pochłaniający zapachy i HEPA) z generatorem jonów Plasmacluster (High-Density 7 000). Oczyszczacz pracuje jednocześnie w trybie pasywnym (filtry) i aktywnym (Plasmacluster).

  System inteligentnych czujników

  Urządzenie wyposażone jest w czujniki kurzu, zapachów, natężenia światła. Dzięki stałemu monitoringowi warunków panujących w pomieszczeniu, samo dostosowuje tryb pracy do jakości powietrza.

  Przeznaczony do pomieszczeń do 30m2

  Duży salon, sypialnia, gabinet – świetnie sprawdzi się w miejscach, gdzie czyste świeże powietrze wpływa na komfort codziennego życia.

  Idealnie czyste powietrze

  Oprócz widocznych zanieczyszczeń, takich jak kurz i sierść zwierząt domowych, oczyszczacz unieszkodliwia wirusy, drobiny alergizujące, roztocza, zarodniki pleśni oraz grzybów. Neutralizuje także nieprzyjemne zapachy unoszące się w powietrzu.

  Technologia oparta na siłach natury

  Technologia Plasmacluster wykorzystuje wyłącznie siły natury – unieszkodliwiane w ten sposób wirusy i bakterie, neutralizacja zapachów czy redukcja elektryczności statycznej odbywają się bez ingerencji syntetycznych substancji. To jedyne w pełni naturalne, a jednocześnie skuteczne rozwiązanie.

  Usuwa przylegający kurz

  Technologia Plasmacluster redukuje elektryczność statyczną. Cząsteczki kurzu nie przylegają do powierzchni i są na bieżąco unieszkodliwiane. To właśnie one są najczęstszą przyczyną reakcji alergicznych.

  Technologia Plasmacluster - tylko od firmy SHARP

  Technologia Plasmacluster pełni swoistą funkcję dezynfekcyjną dbając o maksymalną higienę biologiczną powietrza. Dzięki temu przynosi ulgę alergikom, astmatykom oraz chorym o obniżonej odporności immunologicznej. Powietrze jest wolne od wirusów, bakterii, grzybów i alergenów nawet w 99,9%, co zostało udowodnione licznymi badaniami oraz wyróżnione nagrodami. Produkty marki Sharp z systemem Plasmacluster regularnie otrzymują Certyfikat Brytyjskiej Fundacji Antyalergicznej (Certyfikat BAF) oraz Atest państwowego Zakładu Higieny (Certyfikat PZH).

   

  Oczyszczacz powietrza Sharp FP-J40EU-W został wyposażony w generator jonów HD7000.

  W modelu FJJ40EUW dostępne są funkcje:
  • Auto Restart – W przypadku utraty zasilania po jego przywróceniu urządzenie podejmie pracę w ostatnim zapamiętanym trybie.
  • Tryb Clean Ion Shower – Urządzenie uwalnia jony Plasmacluster przy silnym natężeniu nawiewu powietrza i zatrzymuje kurz, zmniejszając elektryczność statyczną, przez dziesięć minut. Następnie poziom czułości czujnika KURZU zostanie automatycznie zwiększona. Czujnik szybko wykryje zanieczyszczenia i powietrze w pomieszczeniu zostanie oczyszczone w ciągu 50 minut.
  • Tryb Auto – Prędkość wentylatora jest automatycznie ustawiana na podstawie trzech wykrywanych czynników: kurz, zapachy, natężenie światła.
  • Tryb Sleep – Oczyszczacz pracuje bardzo cicho, a prędkość wentylatora jest automatycznie przełączana w zależności od stopnia zanieczyszczenia powietrza i jasności pomieszczenia.
  • Wyłącznik czasowy – Ustaw żądany czas pracy oczyszczacza. Po osiągnięciu ustawionego czasu urządzenie zostanie automatycznie zatrzymane.
  • Regulacja jasności wskaźników – Możesz wyłączyć świecący wskaźnik monitora czystości oraz wskaźnik Plasmacluster Ion.

  Szczegóły produktu

  SHARP
  FP-J40EU-W
  Zalecana powierzchnia pomieszczenia w m²
  30
  Zalecana powierzchnia [m²]
  od 30 do 39
  Maksymalna wydajność oczyszczania (m³/h)
  240
  Funkcja nawilżania
  Nie
  Pobór prądu/moc (low / high) w W
  3,5 / 23
  Poziom głośności (low / high) w dB
  15 / 45
  Wymiary (szer. x gł. x wys.) w mm
  390 x 270 x 583
  Waga (kg)
  6,2
  Kolor
  Biały z czarnym panelem
  Wydajność [m³/h]
  od 200 do 299
  Czujniki
  kurzu, zapachu, światła
  WiFi i aplikacja mobilna
  nie
  System filtracji
  HEPA, pochłaniający zapachy z aktywnym węglem, wstępny
  Tryby
  Auto, Ion Shower
  Technologia jonizacji
  Plasmacluster
  Funkcje
  SLEEP, TIMER, auto-restart

  Do tego oczyszczacza
  pasują filtry

  Mało korzyści?

  Bądź na bieżąco z ciekawymi artykułami, materiałami audio, nowościami oraz ofertami specjalnymi. Nawet, jeśli nie zdecydujesz się teraz, to dzięki dodatkowej wiedz, dokonasz najlepszego możliwego wyboru w przyszłości. 

  Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy o świadczenie usług drogą elektroniczną, na podany adres e-mail na temat usług oferowanych przez MWP EUGENIUSZ ŻOCHOWSKI, ul. ks. Stanisława Andrukiewicza 4/32, 15-204 Białystok. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail.

  O nas

  Firma MWP (MostWantedProducts) została założona w 2010 roku jako jeden z pierwszych profesjonalnych Dystrybutorów urządzeń kategorii Wellness (oczyszczaczy powietrza ) japońskiej marki SHARP.

  Kontakt

  Logo Vestfrost

  Oficjalny dystrybutor

  Logo Coway

  Oficjalny dystrybutor

  Logo Ideal

  Oficjalny dystrybutor

  Logo Winix

  Oficjalny dystrybutor

  Logo Sharp

  Oficjalny dystrybutor

  Logo Blueair

  Oficjalny dystrybutor

  2010-2022 © MWP (MostWantedProducts) Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja: Stroniarz.pl