zoom_in
Walaka z wirusami 90 miljonów Plasmacluster

SHARP Plasmacluster FP-J40EU-W inteligentny oczyszczacz powietrza

 • dostępny/niedostępny Produkt jest niedostępny
 • Gwarancja 2 Lata + Serwis D2D Gwarancja 2 Lata + Serwis D2D
 • Wysyłka w 24h Wysyłka w 24h
Ilość:
Cena
1 399,00 zł
block Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie


Sharp FP-J40EUW model zalecany do pomieszczeń nie przekraczających 30m2. Podwójny system oczyszczania: poprzez system filtrów i jonizację Plasmacluster. Wyposażony w czujniki: kurzu, zapachu i natężenia świtała z możliwością regulacji. Włącznik czasowy, 4 prędkości wentylatora w tym auto i sleep, cicha praca od 15db, niski zużycie energii- 3,7W.

Łączy dwie metody oczyszczania powietrza

Urządzenia Sharp łączą potrójny system filtrów (filtr wstępny, pochłaniający zapachy i HEPA) z generatorem jonów Plasmacluster (High-Density 7 000). Oczyszczacz pracuje jednocześnie w trybie pasywnym (filtry) i aktywnym (Plasmacluster).

System inteligentnych czujników

Urządzenie wyposażone jest w czujniki kurzu, zapachów, natężenia światła. Dzięki stałemu monitoringowi warunków panujących w pomieszczeniu, samo dostosowuje tryb pracy do jakości powietrza.

Przeznaczony do pomieszczeń do 30m2

Duży salon, sypialnia, gabinet – świetnie sprawdzi się w miejscach, gdzie czystei świeże powietrze wpływa na komfort codziennego życia.

Idealnie czyste powietrze

Oprócz widocznych zanieczyszczeń, takich jak kurz i sierść zwierząt domowych,oczyszczacz unieszkodliwia wirusy, drobiny alergizujące, roztocza, zarodnikipleśni oraz grzybów. Neutralizuje także nieprzyjemne zapachy unoszące się w powietrzu.

Technologia oparta na siłach natury

Technologia Plasmacluster wykorzystuje wyłącznie siły natury – unieszkodliwiane w ten sposób wirusy i bakterie, neutralizacja zapachów czy redukcja elektryczności statycznej odbywają się bez ingerencji syntetycznych substancji.To jedyne w pełni naturalne, a jednocześnie skuteczne rozwiązanie.

Usuwa przylegający kurz

Technologia Plasmacluster redukuje elektryczność statyczną. Cząsteczki kurzu nie przylegają do powierzchni i są na bieżąco unieszkodliwiane. To właśnie one są najczęstszą przyczyną reakcji alergicznych.

Technologia Plasmacluster - tylko od firmy SHARP

Technologia Plasmacluster pełni swoistą funkcję dezynfekcyjną dbając o maksymalnę higienę biologiczną powietrza. Dzięki temu przynosi ulgę alergikom, astmatykom oraz chorym o obniżonej odporności immunologicznej. Powietrze jest wolne od wirusów, bakterii, grzybów i alergenów nawet w 99,9%, co zostało udowodnione licznymi badaniami oraz wyróżnione nagrodami. Produkty marki Sharp z systemem Plasmacluster regularnie otrzymują Certyfikat Brytyjskiej Fundacji Antyalergicznej (Certyfikat BAF) oraz Atest państwowego Zakładu Higieny (Certyfikat PZH).

 

Oczyszczacz powietrza Sharp FP-J40EU-W został wyposażony w generator jonów HD7000.

W modelu FJJ40EUW dostępne są funkcje:
 • Auto Restart – W przypadku utraty zasilania po jego przywróceniu urządzenie podejmie pracę w ostatnim zapamiętanym trybie.
 • Tryb Clean Ion Shower – Urządzenie uwalnia jony Plasmacluster przy silnym natężeniu nawiewu powietrza i zatrzymuje kurz,
 • zmniejszając elektryczność statyczną, przez dziesięć minut. Następnie poziom czułości czujnika KURZU zostanie automatycznie
 • zwiększona. Czujnik szybko wykryje zanieczyszczenia i powietrze w pomieszczeniu zostanie oczyszczone w ciągu 50 minut.
 • Tryb Auto – Prędkość wentylatora jest automatycznie ustawiana na podstawie trzech wykrywanych czynników: kurz, zapachy,
 • natężenie światła.
 • Tryb Sleep – Oczyszczacz pracuje bardzo cicho, a prędkość wentylatora jest automatycznie przełączana w zależności od stopnia
 • zanieczyszczenia powietrza i jasności pomieszczenia.
 • Wyłącznik czasowy – Ustaw żądany czas pracy oczyszczacza. Po osiągnięciu ustawionego czasu urządzenie zostanie
 • automatycznie zatrzymane.
 • Regulacja jasności wskaźników – Możesz wyłączyć świecący wskaźnik monitora czystości oraz wskaźnik Plasmacluster Ion.

Szczegóły produktu

SHARP
FP-J40EU-W
Zalecana powierzchnia pomieszczenia w m²
30
Kolor
Biały z czarnym panelem
Pobór prądu/moc (high / mid / low) w W
23 / 14 / 3.5-7.5
Funkcja nawilżania
Nie
Poziom głośności (high / mid / low) w dB
45 / 39 / 15
Wymiary (szer. x gł. x wys.) w mm
390 x 270 x 583
Waga (kg)
6,2

Zobacz również

Newsletter - zapisz się!

Podaj swój e-mail, aby otrzymywać nowości oraz promocje

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy o świadczenie usług drogą elektroniczną, na podany adres e-mail na temat usług oferowanych przez MWP EUGENIUSZ ŻOCHOWSKI, ul. ks. Stanisława Andrukiewicza 4/32, 15-204 Białystok. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail.

O nas

Firma MWP (MostWantedProducts) została założona w 2010 roku jako jeden z pierwszych profesjonalnych Dystrybutorów urządzeń kategorii Wellness (oczyszczaczy powietrza ) japońskiej marki SHARP.

Kontakt

Logo Sharp

Oficjalny dystrybutor

2010-2021 © MWP (MostWantedProducts) Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja: Stroniarz.pl