• Oczyszczacz
 • nawilżacz powietrza SHARP KC-D60EUW
 • Oczyszczacz
 • nawilżacz powietrza SHARP KC-D60EUW
 • Oczyszczacz
 • nawilżacz powietrza SHARP KC-D60EUW
 • Oczyszczacz
 • nawilżacz powietrza SHARP KC-D60EUW
 • Oczyszczacz
Oczyszczacz
zoom_in
Walaka z wirusami 90 miljonów Plasmacluster

SHARP Plasmacluster KC-D60EUW inteligentny oczyszczacz i nawilżacz powietrza

 • dostępny/niedostępny Produkt jest niedostępny
 • Gwarancja 2 Lata + Serwis D2D Gwarancja 2 Lata + Serwis D2D
 • Wysyłka w 24h Wysyłka w 24h
Ilość:
Cena
2 199,00 zł
block Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie


SHARP KC-D60EUW to wysokiej klasy oczyszczacz powietrza z 5-stopniową filtracją, doskonały do walki z alergenami i smogiem. Bardzo duża wydajność -396m3/h, cicha praca, niskie zużycie energii- 5,5W. Inteligentne nawilżanie o wydajności 660 ml/h. Zalecana powierzchnia 48m2. Specyfikacja identyczna z modelem SHARP UA-HD60E-L

 DZISIAJ ten model możesz mieć również w odświeżonej wersji kolorystycznej !!! SPRAWDŹ !!!

KC-D60EUW Inteligentny oczyszczacz powietrza z funkcją nawilżania

Wysokiej klasy oczyszczacz powietrza z 5-stopniową filtracją, doskonały do walki z alergenami i smogiem. Bardzo duża wydajność -396m3/h, cicha praca, niskie zużycie energii- 5,5W. Inteligentne nawilżanie o wydajności 660 ml/h. Zalecana powierzchnia 48m2.

Inteligentne oczyszczanie za pomocą jonów Plasmacluster i filtrów

Model KCD60EUW - dzięki zastosowanemu systemowi filtrów- wstępny, węglowy i HEPA -urządzenie jest w stanie usunąć z otoczenia znaczne ilości kurzu, wyeliminować niepożądane zapachy oraz lotne związki organiczne. Filtr HEPA w klasie H13 usuwa 99,97% cząstek o wielkości od 0,3 mikrona, w tym również pył zawieszony( PM2,5 PM10) Technologia Plasmacluster to skuteczny i w pełni bezpieczny sposób na dezaktywację szkodliwych dla zdrowia wirusów, bakterii, pleśni czy alergenów, usuwanie zapachów i kontrolę elektro statyczności.

Inteligentne nawilżanie

Funkcja inteligentnego nawilżania pozwoli utrzymać wilgotność na optymalnym poziomie co jest niezwykle ważne szczególnie w przypadku małych dzieci i alergików, dodatkowo podnosi skuteczność jonizacji.Dodatkowe funkcje i nowy wygląd

Model KC-D60EUW w porównaniu do jego odpowiednika z poprzedniej serii A wyposażony został w w drugi wywiew powietrza,skierowany pod kątem, co zapewnia jeszcze lepszą cyrkulacje powietrza . Automatyczna przesłoną zamykająca, zapobiega wnikaniu zanieczyszczeń do środka.

Tryb advancet auto – duża wrażliwość czujników, intensywna praca wentylatora, zwiększone uwalnianie jonów. W momencie przekroczenia 70 % wilgotnosci powietrza, tryb ten zapewnia silny i ciągły strumień jonów Plasmacluster, aby nie dopuścić do rozwoju grzybów.

Nowością w serii KCD jest timer - który pozwoli na ustawienie żądanego czasu pracy oczyszczacza. Automatyczna blokada kółek, zapobiegnie przemieszczaniu się urządzenia, blokada rodzicielska zablokuje zmiany ustawionych funkcji a restart pozwoli automatycznie wrócić do poprzednich ustawień, po powrocie zasilania.

Zmodyfikowana konstrukcja zbiornika na wodę ułatwi napełnianie go kostkami lodu kiedy będziemy chcieli skorzystać z funkcji klimatyzera.

Poza tym znana już funkcje POLLEN i AUTO bazujące na czujnikach. Stopień wrażliwości czujników i jasności wskaźników może być regulowany.

Urządzenie może pracować w dowolnym trybie, dobieranym odpowiednio do potrzeb użytkownika. Funkcje oczyszczania, nawilżania i jonizacji są rozdzielne.

Oprócz nowych funkcji model KC-D60EUW wyróżnia bardzo efektowny wygląd, subtelniejsza obudowa, w kształcie trapezu z chromowanymi elementami.

Szczegóły produktu

SHARP
KC-D60EUW
Kolor
Biały
Pobór prądu/moc (high / mid / low) w W
80 / 24 / 5.5
Funkcja nawilżania
Tak
Maksymalna wydajność nawilżania (ml/godz.)
660
Poziom głośności (high / mid / low) w dB
55 / 45 / 25
Wymiary (szer. x gł. x wys.) w mm
420 x 242 x 637
Waga (kg)
8.6
Zalecana powierzchnia [m²]
od 40 do 49
Wydajność [m³/h]
od 300 do 399

Opinie (1)

Ocena 
2017-06-29

Rewelacyjne urądzenie

Plusy za mega cichą prace i autorestart. Polecam.

Napisz opinię

Do tego oczyszczacza
pasują filtry

Zobacz również

Newsletter - zapisz się!

Podaj swój e-mail, aby otrzymywać nowości oraz promocje

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy o świadczenie usług drogą elektroniczną, na podany adres e-mail na temat usług oferowanych przez MWP EUGENIUSZ ŻOCHOWSKI, ul. ks. Stanisława Andrukiewicza 4/32, 15-204 Białystok. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail.

O nas

Firma MWP (MostWantedProducts) została założona w 2010 roku jako jeden z pierwszych profesjonalnych Dystrybutorów urządzeń kategorii Wellness (oczyszczaczy powietrza ) japońskiej marki SHARP.

Kontakt

Logo Sharp

Oficjalny dystrybutor

2010-2021 © MWP (MostWantedProducts) Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja: Stroniarz.pl