• Oczyszczacz i nawilżacz powietrza SHARP KC-D50EUW
 • Oczyszczacz i nawilżacz powietrza SHARP KC-D50EUW
 • Oczyszczacz i nawilżacz powietrza SHARP KC-D50EUW
 • Oczyszczacz i nawilżacz powietrza SHARP KC-D50EUW
 • Oczyszczacz i nawilżacz powietrza SHARP KC-D50EUW
 • Oczyszczacz i nawilżacz powietrza SHARP KC-D50EUW
 • Oczyszczacz i nawilżacz powietrza SHARP KC-D50EUW
 • Oczyszczacz i nawilżacz powietrza SHARP KC-D50EUW
 • Oczyszczacz i nawilżacz powietrza SHARP KC-D50EUW
Oczyszczacz i nawilżacz powietrza SHARP KC-D50EUW
zoom_in
Walaka z wirusami 90 miljonów Plasmacluster

SHARP Plasmacluster KC-D50EUW inteligentny oczyszczacz i nawilżacz powietrza

 • dostępny/niedostępny Produkt jest dostępny
 • Gwarancja 2 Lata + Serwis D2D Gwarancja 2 Lata + Serwis D2D
 • Wysyłka w 24h Wysyłka w 24h
Ilość:
Cena
1 899,00 zł

Duża wydajność- 306m3/h, niski pobór mocy- 5W, cicha praca, wydajne nawilżanie-600ml/h. Pełna automatyka i nowy design. Zalecana powierzchnia pomieszczenia do 38m2.

NIE POTRZEBUJESZ FUNKCJI NAWILŻANIA ? Te same parametry oczyszczania powietrza dostaniesz w modelu SHARP UA-PG50E-W j  SPRAWDŹ

KC-D50EUW Inteligentny oczyszczacz z funkcją nawilżania

Duża wydajność- 306m3/h, niski pobór mocy- 5W, cicha praca, wydajne nawilżanie-600ml/h. Pełna automatyka i nowy design. Zalecana powierzchnia pomieszczenia do 38m2

Zasada działania inteligentnego oczyszczacza Sharp

KC-D50EUW jest doskonałym urządzeniem łączącym w sobie trzy funkcje, poza filtracją powietrza, może je również nawilżać i jonizować. Dzięki zastosowaniu kilku stopniowej filtracji z powietrza usuniemy wszelkie zanieczyszczenia. Filtr wstępny wyłapie większe cząstki zanim dostaną się do filtra węglowego. Ten z kolei zatrzyma lotne związki i niepożądane zapachy. Filtr Hepa H13 potrafi zatrzymać 99,97% drobin o wielkości od 0,3 mikrona, w tym pył zawieszony PM2,5. Ostatnim stopień filtracji jest występująca wyłącznie w urządzeniach Sharp jonizacja Plasmacluster, która zapewnia poza mechaniczną filtracją, oczyszczanie powietrza aerojonami, mającymi zdolność dotarcia nawet do odległych zakamarków.

Technologia Plasmacluster

Japońscy specjaliści stworzyli i opatentowali technologię, która znalazła zastosowanie w wielu typach urządzeń. Polega na uwalnianiu klastrów jonowych, czyli jonów stabilizowachych cząsteczkami wody. Niszczą one,a przez to dezaktywują szkodliwe działanie alerganów i drobnoustrojów chorobotwórczych. Skuteczność działania technologi Plasmacluster została naukowo dowiedziona, a urządzenia gdzie znalazła zastosowanie wyróżnione nagrodami. Sharp KCD50EUW wyposażono w generator jonów High Density 7000.Czym wyróżnia się seria KCD

SHARP KCD50EUW w porównaniu do swojego poprzednika zyskał dodatkowe funkcje, które ułatwiają jego użytkowanie. Urządzenie wyposażony w drugi wywiew powietrza,skierowany pod kątem, zaopatrzony w automatyczną prowadnicę, zamykająca się w momencie spoczynku urządzenia, co zapobiega wnikaniu zanieczyszczeń do środka. Tryb advancet auto, który zapewni doskonałą ochronę przed smogiem, a także zapobiegnie rozwojowi niepożądanych mikroorganizmów, kiedy wilgotność przekroczy 70%-urządzenie pracuje z max. wydajnością i intensywną jonizacją. Nowością w seriiKCD jest timer czasowywłacznik/wylącznik, który pozwoli na ustawienie żądanego czasu pracy oczyszczacza. Automatyczna blokada kółek, zapobiegnie przemieszczaniu się urządzenia, blokada rodzicielska zablokuje zmiany ustawionych funkcji a restart pozwoli automatycznie wrócić do poprzednich ustawień, po powrocie zasilania Urządzenie wyposażone jest w intuicyjny panel sterowania i czytelny wyświetlacz z monitorem jakości powietrza i wskaźnikiem trybu nawilżania. Wszystko to w eleganckiej, wręcz wyrafinowanej obudowie.

Szczegóły produktu

SHARP
KC-D50EUW
Zalecana powierzchnia pomieszczenia w m²
38
Kolor
Biały
Pobór prądu/moc (high / mid / low) w W
54 / 17 / 5
Funkcja nawilżania
Tak
Maksymalna wydajność nawilżania (ml/godz.)
600
Poziom głośności (high / mid / low) w dB
23 / 43 / 55
Wymiary (szer. x gł. x wys.) w mm
399 x 230 x 615
Waga (kg)
7.9
Zalecana powierzchnia [m²]
od 30 do 39
Wydajność [m³/h]
od 300 do 399

Do tego oczyszczacza
pasują filtry

Zobacz również

Newsletter - zapisz się!

Podaj swój e-mail, aby otrzymywać nowości oraz promocje

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy o świadczenie usług drogą elektroniczną, na podany adres e-mail na temat usług oferowanych przez MWP EUGENIUSZ ŻOCHOWSKI, ul. ks. Stanisława Andrukiewicza 4/32, 15-204 Białystok. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail.

O nas

Firma MWP (MostWantedProducts) została założona w 2010 roku jako jeden z pierwszych profesjonalnych Dystrybutorów urządzeń kategorii Wellness (oczyszczaczy powietrza ) japońskiej marki SHARP.

Kontakt

Logo Sharp

Oficjalny dystrybutor

2010-2021 © MWP (MostWantedProducts) Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja: Stroniarz.pl