• Oczyszczacz i nawilżacz powietrza SHARP KC-D50EUW
 • Oczyszczacz i nawilżacz powietrza SHARP KC-D50EUW
 • Oczyszczacz i nawilżacz powietrza SHARP KC-D50EUW
 • Oczyszczacz i nawilżacz powietrza SHARP KC-D50EUW
 • Oczyszczacz i nawilżacz powietrza SHARP KC-D50EUW
 • Oczyszczacz i nawilżacz powietrza SHARP KC-D50EUW
 • Oczyszczacz i nawilżacz powietrza SHARP KC-D50EUW
 • Oczyszczacz i nawilżacz powietrza SHARP KC-D50EUW
 • Oczyszczacz i nawilżacz powietrza SHARP KC-D50EUW
Oczyszczacz i nawilżacz powietrza SHARP KC-D50EUW
zoom_in
 • Walaka z wirusami
 • SHARP Plasmacluster KC-D50EUW inteligentny oczyszczacz i nawilżacz powietrza

  • dostępny/niedostępny Produkt jest niedostępny
  • Gwarancja 2 Lata + Serwis D2D Gwarancja 2 Lata + Serwis D2D
  • Wysyłka w 24h Wysyłka w 24h
  Ilość:
  Cena
  1 599,00 zł Zniżka 300,00 zł
  1 899,00 zł Brutto
  Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 1 599,00 zł
  block Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie


  Łączy w sobie funkcje oczyszczacza, jonizatora i nawilżacza powietrza. Jest bardzo wydajny - 306m3/h, przy czym zachowuje niski pobór mocy tylko 5W. Ten model oczyszczacza powietrza zaskakuje cichą pracą (23dB) i wydajnym nawilżaniem - 600ml/h. Opatentowana technologia jonizacji Plasmacluster (High Density 7000) dokładniej oczyści powietrze z alergenów i drobnoustrojów, a dodatkowo wzbogaci je w tak potrzebne dla dobrego samopoczucia jony ujemne. Zalecana powierzchnia pomieszczenia dla tego modelu wynosi do 38m2

  Wielostopniowa filtracja daje najlepsze efekty oczyszczania powietrza: filtr wstępny, filtr węglowy, filtr HEPA H13 i Plasmacluster. Urządzenie jest wyposażone w tryb Advanced Auto, blokadę rodzicielską oraz timer i dodatkowy drugi wywiew

  NIE POTRZEBUJESZ FUNKCJI NAWILŻANIA ? Te same parametry oczyszczania powietrza dostaniesz w modelu SHARP UA-PG50E-W j  SPRAWDŹ

  KC-D50EUW Inteligentny oczyszczacz z funkcją nawilżania

  Duża wydajność - 306m3/h, niski pobór mocy - 5W, cicha praca, wydajne nawilżanie - 600ml/h. Pełna automatyka i nowy design. Zalecana powierzchnia pomieszczenia pomieszczenia do 38m2.

  Zasada działania inteligentnego oczyszczacza Sharp

  KC-D50EUW jest doskonałym urządzeniem łączącym w sobie trzy funkcje, poza filtracją powietrza, może je również nawilżać i jonizować. Dzięki zastosowaniu kilku stopniowej filtracji, z powietrza usuniemy wszelkie zanieczyszczenia. Filtr wstępny wyłapie większe cząstki, zanim dostaną się do filtra węglowego. Ten z kolei zatrzyma lotne związki i niepożądane zapachy. Filtr HEPA H13 potrafi zatrzymać 99,97% drobin o wielkości od 0,3 mikrona, w tym pył zawieszony PM2,5. Ostatnim stopniem filtracji jest występująca wyłącznie w urządzeniach Sharp jonizacja Plasmacluster, która poza mechaniczną filtracją, zapewnia oczyszczanie powietrza aerojonami, mającymi zdolność dotarcia nawet do odległych zakamarków.

  Technologia Plasmacluster

  Japońscy specjaliści stworzyli i opatentowali technologię, która znalazła zastosowanie w wielu typach urządzeń. Polega na uwalnianiu klastrów jonowych, czyli jonów stabilizowachych cząsteczkami wody. Niszczą one, a przez to dezaktywują szkodliwe działanie alergenów i drobnoustrojów chorobotwórczych. Skuteczność działania technologi Plasmacluster została naukowo dowiedziona, a urządzenia gdzie znalazła zastosowanie wyróżnione nagrodami. Sharp KCD50EUW wyposażono w generator jonów High Density 7000.  Czym wyróżnia się seria KCD

  SHARP KCD50EUW w porównaniu do swojego poprzednika zyskał dodatkowe funkcje, które ułatwiają jego użytkowanie. Urządzenie wyposażono w drugi wywiew powietrza, skierowany pod kątem i zaopatrzony w automatyczną prowadnicę, zamykającą się w momencie spoczynku urządzenia, co zapobiega wnikaniu zanieczyszczeń do środka.

  Tryb Advanced Auto, który zapewni doskonałą ochronę przed smogiem, a także zapobiegnie rozwojowi niepożądanych mikroorganizmów. Kiedy wilgotność przekroczy 70%-urządzenie pracuje z max. wydajnością i intensywną jonizacją. Nowością w serii KCD jest Timer: czasowy włącznik/wyłącznik, który pozwoli na ustawienie żądanego czasu pracy oczyszczacza.

  Automatyczna blokada kółek, zapobiegnie przemieszczaniu się urządzenia, blokada rodzicielska zablokuje zmiany ustawionych funkcji. Restart pozwoli automatycznie wrócić do poprzednich ustawień, po powrocie zasilania. Urządzenie wyposażone jest w intuicyjny panel sterowania i czytelny wyświetlacz z monitorem jakości powietrza i wskaźnikiem trybu nawilżania. Wszystko to w eleganckiej, wręcz wyrafinowanej obudowie.

  Szczegóły produktu

  SHARP
  KC-D50EUW
  Zalecana powierzchnia pomieszczenia w m²
  38
  Zalecana powierzchnia [m²]
  od 30 do 39
  Maksymalna wydajność oczyszczania (m³/h)
  306
  Maksymalna wydajność nawilżania (ml/h)
  600
  Funkcja nawilżania
  Tak
  Pobór prądu/moc (low / high) w W
  5 / 54
  Poziom głośności (low / high) w dB
  23 / 55
  Wymiary (szer. x gł. x wys.) w mm
  399 x 230 x 615
  Waga (kg)
  7.9
  Kolor
  Biały
  Wydajność [m³/h]
  od 300 do 399
  Czujniki
  kurzu, temperatury, wilgotności, zapachu
  WiFi i aplikacja mobilna
  nie
  System filtracji
  HEPA H13, filtr nawilżacza, pochłaniający zapachy z aktywnym węglem, wstępny
  Tryby
  Advanced Auto, Ion Shower
  Technologia jonizacji
  Plasmacluster
  Pojemność zbiornika [l]
  2,5l
  Funkcje
  CHILD LOCK, POLLEN, TIMER, auto-restart

  Do tego oczyszczacza
  pasują filtry

  Mało korzyści?

  Bądź na bieżąco z ciekawymi artykułami, materiałami audio, nowościami oraz ofertami specjalnymi. Nawet, jeśli nie zdecydujesz się teraz, to dzięki dodatkowej wiedz, dokonasz najlepszego możliwego wyboru w przyszłości. 

  Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy o świadczenie usług drogą elektroniczną, na podany adres e-mail na temat usług oferowanych przez MWP EUGENIUSZ ŻOCHOWSKI, ul. ks. Stanisława Andrukiewicza 4/32, 15-204 Białystok. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail.

  O nas

  Firma MWP (MostWantedProducts) została założona w 2010 roku jako jeden z pierwszych profesjonalnych Dystrybutorów urządzeń kategorii Wellness (oczyszczaczy powietrza ) japońskiej marki SHARP.

  Kontakt

  Logo Vestfrost

  Oficjalny dystrybutor

  Logo Coway

  Oficjalny dystrybutor

  Logo Ideal

  Oficjalny dystrybutor

  Logo Winix

  Oficjalny dystrybutor

  Logo Sharp

  Oficjalny dystrybutor

  Logo Blueair

  Oficjalny dystrybutor

  2010-2022 © MWP (MostWantedProducts) Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja: Stroniarz.pl