• -120,00 zł
zoom_in
Walaka z wirusami 90 miljonów Plasmacluster

SHARP Plasmacluster FP-F30EUH oczyszczacz powietrza

  • dostępny/niedostępny Produkt jest dostępny
  • Gwarancja 2 Lata + Serwis D2D Gwarancja 2 Lata + Serwis D2D
  • Wysyłka w 24h Wysyłka w 24h
Ilość:
Cena
579,00 zł Zniżka 120,00 zł
699,00 zł Brutto

Podstawowy model oczyszczacza Sharp. Dzięki zastosowaniu filtra Hepa H13 i technologii Plasmacluster doskonale radzi sobie w walce zarówno ze smogiem jak i zanieczyszczeniami biologicznymi, zapewniając czyste i świeże powietrze, jednoczenie chroniąc układ oddechowy i immunologiczny. Wydajność 180m3/h, zalecana powierzchnia do 21m2. Oczyszczacz powietrza FPF30EUH posiada Atest PZH oznaczający wysoki poziom bezpieczeństwa zdrowotnego oraz brak negatywnego wpływu na środowisko. 

Oczyszczanie poprzez jonizację i filtr HEPA

FP-F30EUH  to najbardziej kompaktowe urządzenie z oferty Sharpa. Mimo niewielkich rozmiarów zastosowano w nim podwójny system oczyszczania:
- pasywne: filtr wstępny i filtr Hepa, które zatrzymują kurz, włosy, sierść zwierząt, a także mikroskopijne cząstki o rozmiarach od 0,3 mikrona- alergizujące pyłki, odchody i szczątki roztoczy, drobnoustroje, a także pył zawieszony PM2,5, PM10
- aktywne: oczyszczanie powietrza poprzez nasycanie klastrami jonowymi- technologia Plasmacluster. Zapewniając równowagę jonową- tak jak ma to miejsce w naturalnym czystym środowisku, urządzenie wyeliminuje z otoczenia  alergeny, wirusy, bakterie, zarodniki grzybów, a także niepożądane zapachy i szkodliwą elektro statyczność.


Dodatkowe funkcje

Niewątpliwą zaletą są dodatkowe funkcje zastosowane w urządzeniu.

Ion Shover dzięki której przygotujemy pomieszczenie przed snem poprzez intensywne nasycenie powietrza jonami.

Auto restart zapewni powrót do ustawionego trybu pracy po chwilowym zaniku napięcia.
Tryb sen podczas którego praca wentylatora automatycznie przełącza się na najwolniejszy bieg, aby zapewnić komfortowy wypoczynek.

Zalety produktu

Niewielkie rozmiary, nowoczesny design, prostota obsługi, skuteczność działania, niskie koszty eksploatacji, cicha praca to cechy, które wyróżniaj ten model spośród innych dostępnych na rynku.

Szczegóły produktu

SHARP
FP-F30EUH
Kolor
Szary
Pobór prądu/moc (high / mid / low) w W
51 / 30 / 13
Maksymalny nadmuch powietrza (m³/godz.)
180
Funkcja nawilżania
Nie
Poziom głośności (high / mid / low) w dB
47 / 38 / 26
Wymiary (szer. x gł. x wys.) w mm
400 x 182 x 463
Waga (kg)
4.0
Zalecana powierzchnia [m²]
do 29
Wydajność [m³/h]
do 199

Opinie (1)

Ocena 
2021-04-09

Oczyszczacz sharp z jonizatorem

Oczyszczacz miał być markowy i tani. Wybór padł na sharp ua-pe30e-wb, ale okazało się że nie ma jonizacji plasmacluster. Dopłacając niecałe 100 zł Sprzedawca polecił mi model fp-f30euh. Praktycznie identyczny wygląd i filtr ten sam, ale już z plasmacluster. Polecam ten lepszy i tylko minimalnie droższy.

Napisz opinię

Do tego oczyszczacza
pasują filtry

Zobacz również

Newsletter - zapisz się!

Podaj swój e-mail, aby otrzymywać nowości oraz promocje

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy o świadczenie usług drogą elektroniczną, na podany adres e-mail na temat usług oferowanych przez MWP EUGENIUSZ ŻOCHOWSKI, ul. ks. Stanisława Andrukiewicza 4/32, 15-204 Białystok. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail.

O nas

Firma MWP (MostWantedProducts) została założona w 2010 roku jako jeden z pierwszych profesjonalnych Dystrybutorów urządzeń kategorii Wellness (oczyszczaczy powietrza ) japońskiej marki SHARP.

Kontakt

Logo Sharp

Oficjalny dystrybutor

2010-2021 © MWP (MostWantedProducts) Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja: Stroniarz.pl