• 6 sensorowy inteligentny oczyszczacz i nawilżacz powietrza z technologią Plasmacluster SHARP KC-G50EUW
 • oczyszczacz i nawilżacz powietrza z technologią Plasmacluster SHARP KC-G50EUW
 • 6 sensorowy inteligentny oczyszczacz i nawilżacz powietrza z technologią Plasmacluster SHARP KC-G50EUW
 • 6 sensorowy inteligentny oczyszczacz i nawilżacz powietrza z technologią Plasmacluster SHARP KC-G50EUW filtr nawilżacza
 • 6 sensorowy inteligentny oczyszczacz i nawilżacz powietrza z technologią Plasmacluster SHARP KC-G50EUW filtr wstępny
 • 6 sensorowy inteligentny oczyszczacz i nawilżacz powietrza z technologią Plasmacluster SHARP KC-G50EUW
 • 6 sensorowy inteligentny oczyszczacz i nawilżacz powietrza z technologią Plasmacluster SHARP KC-G50EUW panel sterowania
 • 6 sensorowy inteligentny oczyszczacz i nawilżacz powietrza z technologią Plasmacluster SHARP KC-G50EUW kółka
 • 6 sensorowy inteligentny oczyszczacz i nawilżacz powietrza z technologią Plasmacluster SHARP KC-G50EUW pojemnik na wodę
 • 6 sensorowy inteligentny oczyszczacz i nawilżacz powietrza z technologią Plasmacluster SHARP KC-G50EUW funkcja nawilżania
 • 6 sensorowy inteligentny oczyszczacz i nawilżacz powietrza z technologią Plasmacluster SHARP KC-G50EUW filtr HEPA
 • 6 sensorowy inteligentny oczyszczacz i nawilżacz powietrza z technologią Plasmacluster SHARP KC-G50EUW
6 sensorowy inteligentny oczyszczacz i nawilżacz powietrza z technologią Plasmacluster SHARP KC-G50EUW
zoom_in
 • Walaka z wirusami
 • SHARP Plasmacluster KC-G50EUW inteligentny oczyszczacz i nawilżacz powietrza

  • dostępny/niedostępny Produkt jest niedostępny
  • Gwarancja 2 Lata + Serwis D2D Gwarancja 2 Lata + Serwis D2D
  • Wysyłka w 24h Wysyłka w 24h
  Ilość:
  Cena
  2 499,00 zł
  block Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie


  SHARP KCG50EUW  został stworzony z myślą o szczególnie wymagających użytkownikach. Łączy w sobie wysoką skuteczność, w pełni zautomatyzowane działanie z wyjątkowym designem. Oczyszczacz cechuje duża wydajność oczyszczania 306m3/h, mocne nawilżanie- 450ml/h, a przy tym cicha praca- w trybie LOW tylko 19dB i niskie zużycie energii- 5W. Przeznaczony jest do pomieszczeń o wielkości do 38m2.

  Taki model możesz mieć w odświeżonej wersji kolorystycznej!!! Sprawdź!
  Sprawdź również inteligentny oczyszczacz powietrza o TEJ SAMEJ wydajności i BEZ funkcji nawilżania - SHARP UA-PG50E-W

  KC-G50EUW Inteligentny oczyszczacz z funkcją nawilżania

  SHARP KCG50EUW został stworzony z myślą o szczególnie wymagających użytkownikach. Łączy w sobie wysoką skuteczność, w pełni zautomatyzowane działanie z wyjątkowym designem. Oczyszczacz cechuje duża wydajność oczyszczania 306m3/h, mocne nawilżanie- 450ml/h, a przy tym cicha praca- w trybie LOW tylko 19dB i niskie zużycie energii- 5W. Przeznaczony jest do pomieszczeń o wielkości do 38m2.

  Plasmacluster - doskonała jonizacja

  Technologia Plasmacluster to opatentowana, potwierdzona naukowo, skuteczna metoda do zwalczania szkodliwego działania wirusów, bakterii, pleśni i alergenów. Generator wytwarza dodatnie jony wodoru H+ i ujemne jony tlenu O- takie jak występują w naturalnym środowisku. Jony te otaczając się cząsteczkami wody zamieniają się w stabilne klastry jonowe, które napotkawszy na swojej drodze szkodliwą substancje, niszczą ją poprzez zniszczenie jej struktury białkowej. Co najważniejsze jest to jonizacja w pełni bezpieczna dla człowieka.

  Inteligentne nawilżanie

  Podczas pracy z włączoną funkcją nawilżania, urządzenie automatycznie steruje poziomem nawilżania na podstawie wykrywanej temperatury i wilgotności.

  Nowe filtry

  W oczyszczaczach serii KCG zastosowano ulepszone filtry wstępny, nawilżania i węglowy, co podnosi skuteczność oczyszczania.

  Filtr wstępny, który jest jednocześnie panelem tylnym i wlotem powietrza, dzięki zastosowaniu gęściejszej siateczki, jest w stanie wychwycić znacznie mniejsze zanieczyszczenia

  Filtr pochłaniający zapachy zyskał nową strukturę, doskonale radzi sobie z niepożądanymi zapachami występującymi w gospodarstwie domowym jak również z zapachami, które do mieszkania dostają z zewnątrz, szczególnie w dużych aglomeracjach.

  Filtr nawilżania jeszcze bardziej wytrzymały i odporny na czyszczenie.

  Filtr HEPA z uwagi na bardzo dużą skuteczność -możliwość pochłaniania 99,97% zanieczyszczeń o wielkości nawet 0,3 mikrona pozostał ten sam H13.

  Inowacyjne urządzenie

  Urządzenia serii KCG zyskały innowacyjną funkcje ION SPOT pozwalającą zwalczyć przylegające zapachy, drobnoustroje i inne substancje na ubraniach, kanapach i zasłonach. Tryb ten doskonale sprawdzi się w odświeżaniu kasków, butów narciarskich czy motocyklowych. Dzięki ręcznie sterowanej prowadnicy strumień powietrza nasycony jonami o dużym stężeniu możemy skierować dokładnie w wybrany punkt. Silny strumień powietrza emitowany jest przez 8 godz. po upływie tego czasu urządzenie wróci do poprzednich ustawień.

  Na szczególną uwagę zasługuje funkcja SLEEP w przypadku której, oczyszczacz pracuje bardzo cicho, a wyświetlacz wraz ze wskaźnikami jest wygaszany. Nie zapomniano o alergikach i dedykowanej im funkcji przeciwpyłkowej POLLEN.

  W modelu SHARP KCG50EUW zastosowano tryb INTELLIGENT który działa w oparciu o 6 czujników, wykrywających 7 czynników:
  • czujnik kurzu i PM2,5 w momencie wykrycia przyśpieszy pracę wentylatora w celu szybkiej eliminacji zanieczyszczeń
  • czujnik natężenia światła - jeśli w pomieszczeniu jest ciemno wprowadzi urządzenie w tryb nocny z wygaszonym wyświetlaczem, bardzo cichą pracą
  • czujnik ruchu - jeśli brak ruchu w monitorowanym obszarze, wyłączy się wyświetlacz przedni, monitor czystości powietrza, urządzenie przełączy się w tryb minimalnego natężenia nawiewu i zużycia energii.
  • czujnik zapachu – reaguje m.in.:na tytoń, kosmetyki, alkohol
  • czujnik temperatury - dostosuje nawilżanie do temperatury panującej w pomieszczeniu
  • czujnik wilgotności - zwiększy emisje jonów w momencie kiedy wilgotność przekroczy 70%,aby zapobiec rozwojowi pleśni

  Oczyszczacz SHARP KCG50EU został wyposażony w czytelny panel sterowania za pomocą którego ustawimy żądany tryb pracy i bogaty wyświetlacz, który oprócz informacji o jakości powietrza, przedstawionej w 7- stopniowej skali kolorystycznej, umożliwia odczytanie poziomu wilgotności, temperatury, aktualnego zużyciu prądu i ustawień funkcji timera. W Na wyświetlaczu znajdziemy wskaźniki: kurzu, PM2,5, zapachu, nawilżania oraz wskaźnik jonizacji i czystości filtrów

  Uchwyty + kółka wraz z blokadą zapewnią wygodne przemieszczanie pomiędzy pomieszczeniami, a blokada rodzicielska zapobiegnie ingerencji najmłodszych domowników.

  Urządzenie może służyć również jako klimatyzer ewaporacyjny, aby to osiągnąć do zbiornika z wodą należy dodać kostki lodu, spowoduje to wywiew chłodnego powietrza i delikatne obniżenie temperatury w pomieszczeniu.

  Dzięki efektownej obudowie, minimalistycznej formie Sharp KCG50EUW doskonale wkomponuje się każde wnętrze.

  Szczegóły produktu

  SHARP
  KC-G50EUW
  Zalecana powierzchnia pomieszczenia w m²
  38
  Zalecana powierzchnia [m²]
  od 30 do 39
  Maksymalna wydajność oczyszczania (m³/h)
  306
  Maksymalna wydajność nawilżania (ml/h)
  450
  Funkcja nawilżania
  Tak
  Pobór prądu/moc (low / high) w W
  6,5 / 33
  Poziom głośności (low / high) w dB
  19 / 52
  Wymiary (szer. x gł. x wys.) w mm
  345 x 262 x 631
  Waga (kg)
  9,2
  Kolor
  Biały
  Wydajność [m³/h]
  od 300 do 399
  Czujniki
  PM2.5, kurzu, ruchu, temperatury, wilgotności, zapachu, światła
  WiFi i aplikacja mobilna
  nie
  System filtracji
  HEPA H13, filtr nawilżacza, pochłaniający zapachy z aktywnym węglem, wstępny
  Tryby
  Advanced Auto, Ion Shower, Ion Spot
  Technologia jonizacji
  Plasmacluster
  Pojemność zbiornika [l]
  2,5
  Funkcje
  CHILD LOCK, POLLEN, SLEEP, TIMER, auto-restart

  Opinie (4)

  Ocena 
  2021-02-02

  Po kilku latach zaczyna piszczeć

  Posiadam oczyszczacz, działa właściwie nieprzerwanie od 2,5 roku - niestety po pewnym czasie zaczęły piszczeć koła zębate napędzające nawilżacz - musiałem rozebrać całość urządzenia żeby pozbyć się z nich kamienia i nasmarować. Poza tym nie mam zastrzeżeń i polecam, w środku bardzo porządnie zbudowany :-)

  Ocena 
  2018-11-09

  Polecam

  Co prawda dopiero dwa tygodnie mamy urządzenie ale jak na razie zadowoleni. Pierwsze 3 noce całe przespane były - zazwyczaj się budziłem w nocy, nie wiem czy to tylko zbieg okoliczności czy na prawdę pomogło nawilżenie czy jonizowanie. Bardzo cichy w "Inteligent mode". Ładne wykonanie i fajne funkcje. Automatyczne wykrywanie kurzu czy zapachów działa jak należy. przydatna funkcja auto wyłączania podświetlenia po zmroku.

  Ocena 
  2018-02-15

  KIEDY?

  Kiedy SHARP KC-G50EUW będzie dostępny?

  Ocena 
  2018-02-15

  Podłącz i zapomnij

  Oczyszczacz domyślnie działa w trybie auto i tak szczerze to nie widzę potrzeby zmiany tego ustawienia. Sam sobie wykrywa zanieczyszczenia i reguluje moc. W nocy ustawia się na minimum.<br /> Sprzęt wygląda dużo lepiej niż poprzednie serie.

  Napisz opinię

  Do tego oczyszczacza
  pasują filtry

  Mało korzyści?

  Bądź na bieżąco z ciekawymi artykułami, materiałami audio, nowościami oraz ofertami specjalnymi. Nawet, jeśli nie zdecydujesz się teraz, to dzięki dodatkowej wiedz, dokonasz najlepszego możliwego wyboru w przyszłości. 

  Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy o świadczenie usług drogą elektroniczną, na podany adres e-mail na temat usług oferowanych przez MWP EUGENIUSZ ŻOCHOWSKI, ul. ks. Stanisława Andrukiewicza 4/32, 15-204 Białystok. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail.

  O nas

  Firma MWP (MostWantedProducts) została założona w 2010 roku jako jeden z pierwszych profesjonalnych Dystrybutorów urządzeń kategorii Wellness (oczyszczaczy powietrza ) japońskiej marki SHARP.

  Kontakt

  Logo Vestfrost

  Oficjalny dystrybutor

  Logo Coway

  Oficjalny dystrybutor

  Logo Ideal

  Oficjalny dystrybutor

  Logo Winix

  Oficjalny dystrybutor

  Logo Sharp

  Oficjalny dystrybutor

  Logo Blueair

  Oficjalny dystrybutor

  2010-2022 © MWP (MostWantedProducts) Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja: Stroniarz.pl