• oczyszczacz powietrza Vestfrost Plasma ION VP-A1M30WH
 • oczyszczacz powietrza Vestfrost Plasma ION VP-A1M30WH z jonizacją
 • antysmogowy oczyszczacz powietrza Vestfrost Plasma ION VP-A1M30WH
 • oczyszczacz powietrza Vestfrost Plasma ION VP-A1M30WH z filtrem węglowym i HEPA
antysmogowy oczyszczacz powietrza Vestfrost Plasma ION VP-A1M30WH
zoom_in

Jesteśmy oficjalnym
dystrybutorem marki

Vestfrost Plasma ION VP-A1M30WH - inteligentny oczyszczacz powietrza

 • dostępny/niedostępny Produkt jest dostępny
 • Gwarancja 2 Lata + Serwis D2D Gwarancja 2 Lata + Serwis D2D
 • Wysyłka w 24h Wysyłka w 24h
Ilość:
Cena
999,00 zł

Inteligentny oczyszczacz powietrza VP-A1M30WH jest najmniejszym modelem w aktualnej ofercie duńskiego Vestfrosta. Jednak jego świetne wyposażenie oraz niezwykle duża wydajność powoduje, że jest to jedna z najlepszych ofert na rynku w kategorii oczyszczaczy powietrza do 1000 pln. Maksymalny przepływ powietrza CADR na poziomie 340 m3/h gwarantuje, że ten elegancki i zgrabny oczyszczacz powietrza jest w stanie wymienić całe zanieczyszczone powietrze w ciągu zaledwie 20 minut w pomieszczeniu o powierzchni nawet do 45m2

Oczyszczacz powietrza VP-A1M30WH

Olbrzymią zaletą inteligentnego oczyszczacza powietrza Vestfrost VP-A1M30WH jest jego referencyjnie cicha praca. w trybie SEN generuje on hałas na poziomie zaledwie 17dB, dzięki czemu w połączeniu z eleganckim i zgrabnym kształtem obudowy, oczyszczacz ten swietnie spisze się w każdej sypialni czy pokoju dziecięcym. Absolutne bezpieczeństwo korzystania z oczyszczacz powietrza Vestfrost oraz wysoką higieniczność podkreśla uzyskany w Polsce Certyfikat Państwowego Zakładu Higieny - Atest PZH.  

5-etapowa koncepcja filtracji powietrza

Duński Vestfrost w swoim inteligentnym oczyszczaczu powietrza VP-A1M30WH korzysta z autorskiej koncepcji połączenia pasywnej filtracji wspomaganej przez technologię UV-C LED oraz aktywnej jonizacji pomieszczenia za pomocą jonizacji Plazma ION. Do skutecznego fizycznego oczyszczania powietrza oczyszczacz Vestfrost wykorzystuje sprawdzoną kombinację filtrów. Filtr wstępny to pierwsza bariera dla zanieczyszczeń, która zatrzymuje największe cząsteczki takie jak kurz, sierść zwierząt, włosy i większe pyły. Filtr węglowy odpowiedzialny jest za skuteczne usuwanie szkodliwych lotnych związków organicznych (TVOC) oraz nieprzyjemnych zapachów. Filtr HEPA o skuteczności 99,95% dla molekuł powyżej 0,3 mikrona odpowiada za pochłanianie najmniejszych i najbardziej szkodliwych sząsteczek stałych takich jak pyły zawieszone PM10, PM2.5 i PM1. Bez problemu usuwa też patogeny pochodzenia ożywione i nieożywione, takie jak bakterie, pleśń, bakterie wirusy czy alergeny. Żywotność filtrów HEPA i węglowego firma Vestfrost określiła na poziomie do 3 lat.

Po upływie okresu eksploatacji, wskażnik wymiany filtra zacznie pulsować na niebiesko informując o konieczności wymiany. Po instalacji nowych filtrów należy przytrzymać przycisk CHANGE FILTER przez 5s aby potwierdzić przeprowadzoną wymianę. Wewnątrz oczyszczacza powietrza system filtracyjny wspierany jest przez technologię UV-C LED. Powierzchnia filtrów oraz strumień przepływającego powietrza podlega naświetleniu światłem ultrafioletowym o długości fali 200-280 nm i natężeniu 1W/cm2 (bez emisji ciepła). Zastosowanie najsilniejszej dostępnej długości fali skutkuje najbardziej efektywną sterylizacją powietrza oraz zapobiega rozwojowi i namnażaniu się niebezpiecznych patogenów wewnątrz filtrów. Potencjał zastsowanego rozwiązania zwiększono poprzez umieszczenie diody LED UV-C w środku oczyszczacza, dzięki czemu strumień powietrza wychodzący z filtrów jest dodatkowo oczyszczany przed kolejnym etapem pracy urządzenia.

Intuicyjny panel dotykowy oraz precyzyjny wyświetlacz informujący użytkownika o najważniejszych parametrach

Sterowanie inteligentnym oczyszczaczem powietrza Vestfrost VP-A1M30WH jest niezwykle wygodne ze względu na minimalistyczny i uporządkowany dotykowy panel sterowania. Po lewej mamy przyciski wyboru trybów pracy oczyszczacza, a po prawej włączenie funkcji dodatkowych oraz kontrolę filtrów.

Wyświetlacz informuje Użytkownika o ogólnym zanieczyszczeniu powietrza w formie kolorowego okręgu, gdzie kolor:

 • niebieski - doskonała jakość powietrza
 • zielony - dobra jakość powietrza
 • pomarańczowy - umiarkowana jakość powietrza
 • czerwony - zła jakość powietrza

Duży numeryczny trzycyfrowy wyświetlacz odpowiada za podawanie aktualnego stężenia PM2.5 w pomieszczeniu, w którym pracuje oczyszczacz powietrza. Użytkownik znajdzie też tam informacje o podłączeniu oczyszczacza do domowej sieci wi-fi oraz o włączonej blokadzie panelu sterowania (CHILD LOCK).

Sterowanie oczyszczaczem powietrza za pomocą aplikacji mobilnej

Pomimo wyposażenia inteligentnego oczyszczacza powietrza Vestfrost VP-A1M30WH w precyzyjne czujniki jakości powietrza duński producent zdecydował się na wyposażenie tego modelu w moduł komunikacji internetowej WI FI. Dzięki temu Użytkownicy otrzymują możliwość zdalnego sterowania i programowania pracy oczyszczacza z poziomu swojego smartfona. Oczyszczacz korzysta z popularnej i uniwersalnej aplikacji TUYA SMART, dzięki której Użytkownik może zdalnie i w każdej chwili sterować wszystkimi dostępnymi funkcjonalnościami oczyszczacza powietrza Vestfrost. W przypadku modelu VP-A1M30WH możemy:

 • włączać i wyłączać oczyszczacz powietrza
 • wybierać tryby pracy oczyszczacza: automatyczny, niski, średni, maksymalny lub nocny (night mode)
 • włączać / wyłączać technologię jonizacji Plasma ION
 • włączać / wyłączać technologię sterylizacji UV-C LED
 • włączać / wyłączać blokadę panelu sterowania na oczyszczaczu powietrza (CHILD LOCK)
 • programować harmonogram pracy oczyszczacza VP-A1M30WH w rozbiciu na godziny w poszczególnych dniach tygodnia

Dzięki aplikacji mobilnej dla oczyszczacza powietrza Vestfrost VP-A1M30WH Użytkownik może na bieżąco porównywać też aktualne stężenie pyłu zawieszonego PM2.5 w najbliższej okolicy (ogólnopolska sieć czujników GIOŚ) w porównaniu do jego zawartości w pomieszczeniu zabezpieczonym pracującym inteligentnym oczyszczaczem powietrza Vestfrost. Wartości te na wykresie rysowanym przez aplikację Użytkownik może obserwować do 4 dni wstecz.

Bardzo przydatną informacją jest też ta informująca o aktualnym procentowym zużyciu filtrów. Dzięki niej Użytkownik może odpowiednio wcześnie przygotować się do ich wymiany. Reakcja oczyszczacza powietrza na komendy wydawane zdalnie jest niezwykle szybka (poniżej 1s), dając Użytkownikowi przyjemne poczucie pełnej kontroli.

Dodatkowe funkcje w oczyszczaczu powietrza

Inteligentny oczyszczacz powietrza VPA1M30WH oprócz trybu inteligentnego AUTO oraz możliwości sterowania za pomocą aplikacji mobilnej daje Użytkownikowi również możliwość ręcznego wyboru ustawień z pozycji panelu dotykowego umieszczonego na górze oczyszczacza. Znajdziemy tam 3 tryby pracy: NISKI, ŚREDNI oraz WYSOKI.

Tak, jak w przypadku każdego oczyszczacza powietrza wysokiej klasy, model VP-A1M30WH wyposażony jest w funkcję NIGHT MODE. Po jej włączeniu oczyszczacz generuje maksymalny hałas na poziomie 17 dB, a wszystkie wyświetlane informacje zostają wygaszone. Dzięki temu oczyszczacz powietrza może pracować w nocy będąc praktycznie niesłyszalnym i niewidzialnym. Przydatną funkcjonalnością jest również tzw. CHILD LOCK. Jest to możliwość zablokowania działania panelu sterowania dla osób postronnych, np. dzieci. Dzięki temu oczyszczacz może pracować bez ryzyka uszkodzenia również w miejscach publicznych takich jak przedszkola, poczekalnie, biura, etc.

Parametry techniczne

Szczegóły produktu

Vestfrost
VP-A1M30WH
Zalecana powierzchnia pomieszczenia w m²
42
Zalecana powierzchnia [m²]
od 40 do 49
Maksymalna wydajność oczyszczania (m³/h)
340
Funkcja nawilżania
Nie
Pobór prądu/moc (low / high) w W
38
Poziom głośności (low / high) w dB
17 / 48
Wymiary (szer. x gł. x wys.) w mm
352 x 220 x 494
Waga (kg)
5,8
Kolor
Biały
Wydajność [m³/h]
od 300 do 399
Czujniki
PM2.5, kurzu
WiFi i aplikacja mobilna
tak
System filtracji
HEPA, wstępny, węglowy
Tryby
Auto
Technologia jonizacji
PlasmaION
Technologia sterylizacji UV
Dioda LED o długości fal 200~280nm
Funkcje
CHILD LOCK, SLEEP

Opinie (3)

Ocena 
2021-09-22

Super sprzęt

Fajny oczyszczacz z jonizatorem. Bardzo dużo robi apka na telefon !! Polecam sprzęt i sprzedawcę :)

Ocena 
2021-09-02

Vestfrost oczyszczacz

Kupiłam ten oczyszczacz powietrza pomimo, że byłam namawiana na oczyszczacz marki Sharp. Jednak w tej cenie kwestie antysmogowe oraz monitoring za pomocą apki zdecydowanie wskazywały na vestfrosta. Polecam.

Ocena 
2021-05-19

Oczyszczacz powietrza

Fajny oczyszczacz, cichy z prostym wyswietlaczem. Ma dla mnie jeden mankament - z boku nie widać wskazań wyświetlacza :( Na szczęście ma świetną aplikację i wszystko można ogarnąć z telefonu..

Napisz opinię

Newsletter - zapisz się!

Podaj swój e-mail, aby otrzymywać nowości oraz promocje

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy o świadczenie usług drogą elektroniczną, na podany adres e-mail na temat usług oferowanych przez MWP EUGENIUSZ ŻOCHOWSKI, ul. ks. Stanisława Andrukiewicza 4/32, 15-204 Białystok. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail.

O nas

Firma MWP (MostWantedProducts) została założona w 2010 roku jako jeden z pierwszych profesjonalnych Dystrybutorów urządzeń kategorii Wellness (oczyszczaczy powietrza ) japońskiej marki SHARP.

Kontakt

Logo Sharp

Oficjalny dystrybutor

Logo Vestfrost

Oficjalny dystrybutor

Logo Winix

Oficjalny dystrybutor

Logo Coway

Oficjalny dystrybutor

2010-2021 © MWP (MostWantedProducts) Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja: Stroniarz.pl