zoom_in
 • Vestfrost Plasma ION VP-A1S70WH inteligentny oczyszczacz powietrza

  • dostępny/niedostępny Produkt jest dostępny
  • Gwarancja 2 Lata + Serwis D2D Gwarancja 2 Lata + Serwis D2D
  • Wysyłka w 24h Wysyłka w 24h
  Ilość:
  Cena
  1 099,00 zł Zniżka 1 100,00 zł
  2 199,00 zł Brutto
  Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 999,00 zł
  Inteligentny oczyszczacz powietrza Vestfrost VP-A1S70WH to największy model w aktualnej ofercie duńskiego producenta. Olbrzymia wydajność i fantastyczne wyposażenie połączone z referencyjnie cichą pracą oraz rewelacyjną ceną czynią ten model absolutnym liderem w kategorii oczyszczaczy powietrza do 2000PLN. Maksymalny przepływ powietrza CADR na poziomie 620 m3/h gwarantuje, że ten elegancki i niezwykle wydajny oczyszczacz powietrza jest w stanie wymienić całe zanieczyszczone powietrze w ciągu zaledwie 20 minut w pomieszczeniu o powierzchni nawet do 80 m2

  Oczyszczacz powietrza VP-A1S70WH

  Olbrzymia wydajność oczyszczacza powietrza Vestfrost VP-A1S70WH nie jest zakładnikiem cichej pracy. W trybie NIGHT MODE (tryb nocny) generuje on hałas na poziomie zaledwie 17dB, dzięki czemu oczyszczacz ten świetnie spisze się zarówno w olbrzymim salonie jak też małej sypialni czy pokoju dziecięcym. Absolutne bezpieczeństwo korzystania z oczyszczaczy powietrza Vestfrost oraz wysoką higieniczność podkreśla uzyskany w Polsce Certyfikat Państwowego Zakładu Higieny - Atest PZH.  

  5-etapowa koncepcja filtracji powietrza

  Inteligentny oczyszczacz powietrza Vestfrost VP-A1S70WH wykorzystuje sprawdzoną koncepcję połączenia pasywnej filtracji wspomaganej przez technologię UV-C LED oraz aktywnej jonizacji powietrza za pomocą technologii Plazma ION. Do wyjątkowo efektywnego oczyszczania powietrza oczyszczacz Vestfrost wykorzystuje potężny filtr 360 stopni w technologii 3w1, tzn. łączący w jednej konstrukcji wszystkie etapy filtracji.

  Filtr wstępny to pierwsza bariera dla zanieczyszczeń, która zatrzymuje największe cząsteczki takie jak kurz, sierść zwierząt, włosy i większe pyły. Filtr węglowy odpowiedzialny jest za skuteczne usuwanie szkodliwych lotnych związków organicznych (TVOC) oraz nieprzyjemnych zapachów. Filtr HEPA o skuteczności 99,95% dla molekuł powyżej 0,3 mikrona odpowiada za pochłanianie najmniejszych i najbardziej szkodliwych cząsteczek stałych takich jak pyły zawieszone PM10, PM2.5 i PM1. Bez problemu usuwa też patogeny ożywione i nieożywione, takie jak bakterie, pleśń, wirusy czy alergeny. Żywotność filtrów HEPA i węglowego firma Vestfrost określiła na poziomie do 3 lat.

  Po upływie okresu eksploatacji, wskaźnik wymiany filtra zacznie pulsować na niebiesko informując o konieczności wymiany. Po instalacji nowych filtrów należy przytrzymać przycisk CHANGE FILTER przez 5s aby potwierdzić przeprowadzoną wymianę.

  Wewnątrz oczyszczacza powietrza system filtracyjny wspierany jest przez technologię UV-C LED. Powierzchnia filtrów oraz strumień przepływającego powietrza podlega naświetleniu światłem ultrafioletowym o długości fali 200-280nm i natężeniu 1W/cm2 (bez emisji ciepła). Zastosowanie najsilniejszej dostępnej długości fali skutkuje najbardziej efektywną sterylizacją powietrza oraz zapobiega rozwojowi i namnażaniu się niebezpiecznych patogenów wewnątrz filtrów. Potencjał zastosowanego rozwiązania zwiększono poprzez umieszczenie diody LED UV-C w środku oczyszczacza, dzięki czemu strumień powietrza wychodzący z filtrów jest dodatkowo oczyszczany przed kolejnym etapem pracy urządzenia.

  Intuicyjny panel dotykowy oraz precyzyjny wyświetlacz informujący użytkownika o najważniejszych parametrach

  Zarządzanie inteligentnym oczyszczaczem powietrza Vestfrost VP-A1S70WH jest fantastycznie proste i intuicyjne ze względu na uporządkowany i precyzyjny dotykowy panel sterowania. Z lewej strony są przyciski wyboru trybów pracy oczyszczacza, a po prawej operowanie funkcjami dodatkowymi oraz kontrola zużycia filtrów.

  Wyświetlacz informuje użytkownika o ogólnym zanieczyszczeniu powietrza w formie kolorowego okręgu, gdzie kolor:

  • niebieski - doskonała jakość powietrza
  • zielony - dobra jakość powietrza
  • pomarańczowy - umiarkowana jakość powietrza
  • czerwony - zła jakość powietrza

  Duży numeryczny trzycyfrowy wyświetlacz odpowiada za podawanie aktualnego stężenia poszczególnych najgroźniejszych grup zanieczyszczeń w pomieszczeniu, w którym pracuje oczyszczacz powietrza. Przyciskając przycisk WiFi, Użytkownik otrzyma informację a aktualnym stężeniu pyłów PM10, PM2.5, PM1 i szkodliwych gazów organicznych TVOC. Dzięki tym precyzyjnym rozwiązaniom oraz olbrzymiej wydajności model VP-A1S70WH jest idealnym oczyszczaczem antysmogowym.

  Zarządzanie oczyszczaczem powietrza za pomocą aplikacji mobilnej

  Inteligentny oczyszczacz powietrza Vestfrost VP-A1S70WH posiada precyzyjne czujniki jakości powietrza, dzięki którym Użytkownik ma dostęp do szczegółowych wskazań zawartości PM1, PM2.5, PM10 i TVOC w oczyszczanym pomieszczeniu. Dodatkowo duński producent dodał moduł komunikacji internetowej WiFi. Dzięki temu Użytkownicy otrzymują możliwość zdalnego sterowania i programowania pracy oczyszczacza z poziomu swojego smartfonu lub tabletu. Oczyszczacz korzysta z popularnej i uniwersalnej aplikacji TUYA SMART, dzięki której możemy zdalnie i w każdej chwili sterować wszystkimi dostępnymi funkcjonalnościami oczyszczacza powietrza Vestfrost.

  W przypadku oczyszczacza powietrza VP-A1S70WH możemy:

  • włączać i wyłączać oczyszczacz powietrza
  • wybierać tryby pracy oczyszczacza: automatyczny, niski, średni, maksymalny lub nocny (night mode)
  • włączać / wyłączać technologię jonizacji Plasma ION
  • włączać / wyłączać technologię sterylizacji UV-C LED
  • włączać / wyłączać blokadę panelu sterowania na oczyszczaczu powietrza (CHILD LOCK)
  • programować harmonogram pracy oczyszczacza VP-A1S70WH w rozbiciu na godziny w poszczególnych dniach tygodnia

  Dzięki aplikacji mobilnej oczyszczacz powietrza Vestfrost VPA1S70WH Użytkownik może na bieżąco porównywać też aktualne stężenie pyłu zawieszonego PM2.5 w najbliższej okolicy (ogólnopolska sieć czujników GIOŚ) do jego zawartości w pomieszczeniu zabezpieczonym pracującym inteligentnym oczyszczaczem powietrza Vestfrost. Wartości te na wykresie rysowanym przez aplikację Użytkownik może obserwować do 4 dni wstecz. Warto w tym miejscu podkreślić, że model VPA1S70WH posiada jednocześnie wskaźniki dla innych składowych smogu.

  W każdej chwili możemy obserwować wartości: PM1, PM5 czy PM10. Jest to zaleta czyniąca z tego modelu jeden z najlepszych na rynku oczyszczaczy antysmogowych. Bardzo przydatna jest też ta informująca o aktualnym procentowym zużyciu filtrów. Dzięki niej Użytkownik może odpowiednio wcześnie przygotować się do ich wymiany. Reakcja oczyszczacza powietrza na komendy wydawane zdalnie jest niezwykle szybka (poniżej 1s), dając Użytkownikowi przyjemne poczucie pełnej kontroli.

  Dodatkowe funkcje w oczyszczaczu powietrza

  Inteligentny oczyszczacz powietrza VPA1S70WH oprócz trybu inteligentnego AUTO oraz możliwości sterowania za pomocą aplikacji mobilnej daje Użytkownikowi również możliwość ręcznego wyboru ustawień z pozycji panelu dotykowego umieszczonego na górze oczyszczacza. Znajdziemy tam 5 tryby pracy oznaczonych numerycznie od 1 do 5.

  Do łatwej relokacji oczyszczacza służą wygodne i dyskretnie schowane kółka z możliwością obrotu o 360 stopni. Jest to fantastyczne rozwiązanie - praktyczne oraz nie ingerujące w harmonijny design oczyszczacza Vestfrost VP-A1S70WH

  Tak, jak w przypadku każdego oczyszczacza powietrza wysokiej klasy, model VP-A1S70WH posiada ultra cichy tryb NIGHT MODE. Po jego włączeniu oczyszczacz generuje maksymalny hałas na poziomie 17dB, a wszystkie wyświetlane informacje zostają wygaszone. Dzięki temu oczyszczacz powietrza może pracować w nocy będąc praktycznie niesłyszalnym i niewidzialnym. Przydatną funkcjonalnością jest również tzw. CHILD LOCK. Jest to możliwość zablokowania działania panelu sterowania dla osób postronnych, np. dzieci. Dzięki temu oczyszczacz może pracować bez ryzyka uszkodzenia również w miejscach publicznych takich jak przedszkola, poczekalnie, biura, etc.

  Parametry techniczne

  Szczegóły produktu

  Vestfrost
  VP-A1S70WH
  Zalecana powierzchnia pomieszczenia w m²
  80
  Zalecana powierzchnia [m²]
  od 50
  Maksymalna wydajność oczyszczania (m³/h)
  620
  Funkcja nawilżania
  Nie
  Pobór prądu/moc (low / high) w W
  72
  Wymiary (szer. x gł. x wys.) w mm
  370 x 370 x 666
  Waga (kg)
  12
  Kolor
  Biały
  Wydajność [m³/h]
  od 400
  Czujniki
  PM1, PM2.5, PM10, TVOC, kurzu
  WiFi i aplikacja mobilna
  tak
  System filtracji
  HEPA, pochłaniający zapachy z aktywnym węglem, wstępny
  Tryby
  Auto
  Technologia jonizacji
  PlasmaION
  Technologia sterylizacji UV
  Dioda LED o długości fal 200~280 nm
  Funkcje
  CHILD LOCK, SLEEP, TURBO

  Opinie (9)

  Ocena 
  2022-12-24

  Dziękuję !!!

  Prawdziwa kumulacja promocji :) Oczyszczacz Vestfrost w najlepszej cenie + dodatkowy filtr + 5 lat gwarancji + wywabiacz plan sharp za 499 w prezencie świątecznym !!! Dziękuję i już Was zarekomendowałam na FB !!!

  Ocena 
  2022-11-10

  Potężny oczyszczacz !!!

  Oczyszczacz ma zgodnie z zapowiedziami Sprzedawcy olbrzymią moc :) Świetnie wyposażony. Został zakupiony przeciw smogowi, ale okazuje się, że genialnie i szybko zbiera też zwykły kurz !!

  Ocena 
  2022-10-14

  Oczyszczacz powietrza VP-A1S70WH firmy Vestfrost

  Pod względem oczyszczania powietrza, wyposażenia w pomocne funkcje czy cichej pracy - nie mam zastrzeżeń. Niestety, nie nadaje się do przenoszenia jeśli ma się np. 2 kondygnacje. Lepiej wtedy rozważyć zakup dwóch oddzielnych oczyszczaczy powietrza na każde piętro.

  Ocena 
  2022-10-06

  Oczyszczacz typowo antysmogowy

  Rewelacyjnie wyposażony do usuwania smogu - konkretny filtr oraz czujniki PM2,5, PM5, PM10 oraz szkodliwych gazów. Sprzedawca miał rację, że biorąc pod uwagę dodatkową apkę mobilną, próżno jest szukać odpowiednika dla tego oczyszczacza. Na minus jest uboga ilość informacji na temat jonizacji plasmawave, która poniekąd jest tak samo skuteczna jak jonizacja w oczyszczaczach sharp. Tam wszystko jest świetnie opisane. Na zdecydowaną korzyść tego oczyszczacza przemawia stosunek ceny do olbrzymiej wydajności i wręcz niewiarygodnie cichej pracy podanej dla trybu nocnego.

  Ocena 
  2022-01-05

  Vestfrost oczyszczacz do powietrza

  Zalety:<br /> cichutka praca<br /> czytelny wyświetlacz i łatwa obsługa<br /> sterowanie telefonem i ładna aplikacja<br /> super oczyszczacz na smog - wszystko pokazuje<br /> wady:<br /> brak kółek, a jest duży

  Ocena 
  2021-11-27

  Wielki Vestfrost - oczyszczacz z jonizatorem i apką

  Jako oczyszczacz na smog to chyba jeden z najlepszych sprzętów. Świetnie wyposażony, precyzyjny i mocny. Potwierdza się opinia, że w trybie cichym jest praktycznie niesłyszalny, ale przy pełnym gazie hałasuje jak diabli. No, ale ma moc. Nie polecam, jeśli trzeba byłoby go nosić po schodach. Poza tym, teraz chyba bym kupił dwa mniejsze oczyszczacze Vestfrosta. Aplikacja pozwala na zarządzanie systemem kilku oczyszczaczy, a koszt pewnie byłby podobny.

  Ocena 
  2021-10-29

  Bardzo dobry

  Wystarczyły 4 dni. Bardzo dobrze czyści powietrze zarówno podczas wietrzenia jak też w czasie korzystania z kominka. Klasa. Polecam.

  Ocena 
  2021-10-23

  Oczyszczacz OK

  Oczyszczacz OK. Instrukcja bardzo uboga, więcej informacji na stronie sklepu. Na plus szybka dostawa.

  Ocena 
  2021-10-13

  Oczyszczacz Vestfrost

  Bardzo silny i bardzo duży. Przy pełnej mocy robi tornado, ale w trybie nocnym jest praktycznie niesłyszalny. Smog pokazuje szybko i precyzyjnie. Wszystkie rodzaje PM !!! Na duży plus - ekstra aplikacja.

  Napisz opinię

  Do tego oczyszczacza
  pasują filtry

  Mało korzyści?

  Bądź na bieżąco z ciekawymi artykułami, materiałami audio, nowościami oraz ofertami specjalnymi. Nawet, jeśli nie zdecydujesz się teraz, to dzięki dodatkowej wiedz, dokonasz najlepszego możliwego wyboru w przyszłości. 

  Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy o świadczenie usług drogą elektroniczną, na podany adres e-mail na temat usług oferowanych przez MWP EUGENIUSZ ŻOCHOWSKI, ul. ks. Stanisława Andrukiewicza 4/32, 15-204 Białystok. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail.

  O nas

  Firma MWP (MostWantedProducts) została założona w 2010 roku jako jeden z pierwszych profesjonalnych Dystrybutorów urządzeń kategorii Wellness (oczyszczaczy powietrza ) japońskiej marki SHARP.

  Kontakt

  Logo Vestfrost

  Oficjalny dystrybutor

  Logo Coway

  Oficjalny dystrybutor

  Logo Ideal

  Oficjalny dystrybutor

  Logo Winix

  Oficjalny dystrybutor

  Logo Sharp

  Oficjalny dystrybutor

  Logo Blueair

  Oficjalny dystrybutor

  2010-2022 © MWP (MostWantedProducts) Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja: Stroniarz.pl