• oczyszczacz powietrza Vestfrost Plasma ION VP-A1Z40WH
 • oczyszczacz powietrza Vestfrost Plasma ION VP-A1Z40WH z jonizatorem
 • oczyszczacz powietrza Vestfrost filtr węglowy
 • oczyszczacz powietrza Vestfrost Plasma ION VP-A1Z40WH do sypialni
 • oczyszczacz powietrza do biura Vestfrost Plasma ION VP-A1Z40WH
 • oczyszczacz powietrza z aplikacją mobilną Vestfrost Plasma ION VP-A1Z40WH
oczyszczacz powietrza Vestfrost Plasma ION VP-A1Z40WH z jonizatorem
zoom_in
 • Do 5 lat gwarancji
 • Vestfrost Plasma ION VP-A1Z40WH - inteligentny oczyszczacz powietrza

  • dostępny/niedostępny Produkt jest dostępny
  • Gwarancja 2 Lata + Serwis D2D Gwarancja 3 Lata + Serwis D2D
  • Wysyłka w 24h Wysyłka w 24h
  Ilość:
  Cena
  699,00 zł Zniżka 800,00 zł
  1 499,00 zł Brutto
  Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 799,00 zł

  Inteligentny oczyszczacz powietrza VP-A1Z40WH to model o średniej wielkości w aktualnej ofercie duńskiego Vestfrosta. Posiada świetne wyposażenie oraz fantastyczną wydajność, które powodują, że jest to jedna z najlepszych ofert na rynku w kategorii oczyszczaczy powietrza do 1500 pln. Maksymalny przepływ powietrza CADR na poziomie 350 m3/h gwarantuje, że ten elegancki i innowacyjny oczyszczacz powietrza jest w stanie wymienić całe zanieczyszczone powietrze w ciągu zaledwie 20 minut w pomieszczeniu o powierzchni nawet do 48 m2.

  Gwarantowana piątka od Vestfrost!

  Kup oczyszczacz powietrza i ciesz się aż 5-letnią gwarancją!

  Oczyszczacz powietrza VP-A1Z40WH

  Pomimo bardzo dużej wydajności inteligentny oczyszczacz powietrza Vestfrost VP-A1Z40WH jest referencyjnie cichy. W trybie NIGHT MODE (tryb nocny) generuje on hałas na poziomie zaledwie 17dB, dzięki czemu w połączeniu z eleganckim i zgrabnym kształtem obudowy, oczyszczacz ten świetnie spisze się w każdej sypialni czy pokoju dziecięcym. Absolutne bezpieczeństwo korzystania z oczyszczaczy powietrza Vestfrost oraz wysoką higieniczność podkreśla uzyskany w Polsce Certyfikat Państwowego Zakładu Higieny - Atest PZH.  

  5-etapowa koncepcja filtracji powietrza

  Firma Vestfrost w inteligentnym oczyszczaczu powietrza VP-A1Z40WH wykorzystuje unikalną koncepcją połączenia pasywnej filtracji wspomaganej przez technologię UV-C LED oraz aktywnej jonizacji powietrza za pomocą technologii Plazma ION. Do wyjątkowo skutecznego oczyszczania powietrza oczyszczacz Vestfrost wykorzystuje potężny filtr 360 stopni w technologii 3w1, tzn. łączący w jednej konstrukcji wszystkie etapy filtracji.

  Filtr węglowy odpowiedzialny jest za skuteczne usuwanie szkodliwych lotnych związków organicznych (TVOC) oraz nieprzyjemnych zapachów. Filtr HEPA o skuteczności 99,95% dla molekuł powyżej 0,3 mikrona odpowiada za pochłanianie najmniejszych i najbardziej szkodliwych cząsteczek stałych takich jak pyły zawieszone PM10PM2.5 i PM1. Bez problemu usuwa też patogeny pochodzenia ożywione i nieożywione, takie jak bakterie, pleśń, wirusy czy alergenyŻywotność filtrów HEPA i węglowego firma Vestfrost określiła na poziomie do 3 lat.

  Po upływie okresu eksploatacji, wskaźnik wymiany filtra zacznie pulsować na niebiesko informując o konieczności wymiany. Po instalacji nowych filtrów należy przytrzymać przycisk CHANGE FILTER przez 5s aby potwierdzić przeprowadzoną wymianę. Wewnątrz oczyszczacza powietrza system filtracyjny wspierany jest przez technologię UV-C LED. Powierzchnia filtrów oraz strumień przepływającego powietrza podlega naświetleniu światłem ultrafioletowym o długości fali 200-280nm i natężeniu 1W/cm2 (bez emisji ciepła). Zastosowanie najsilniejszej dostępnej długości fali skutkuje najbardziej efektywną sterylizacją powietrza oraz zapobiega rozwojowi i namnażaniu się  niebezpiecznych patogenów wewnątrz filtrów. Potencjał zastosowanego rozwiązania zwiększono poprzez umieszczenie diody LED UV-C w środku oczyszczacza, dzięki czemu strumień powietrza wychodzący z filtrów jest dodatkowo oczyszczany przed kolejnym etapem pracy urządzenia.

  Intuicyjny panel dotykowy oraz precyzyjny wyświetlacz informujący użytkownika o najważniejszych parametrach

  Zarządzanie inteligentnym oczyszczaczem powietrza Vestfrost VP-A1Z40WH jest fantastycznie proste i intuicyjne ze względu na uporządkowany i precyzyjny dotykowy panel sterowania. Przyciski wyboru trybów pracy oczyszczacza, a po prawej włączenie funkcji dodatkowych oraz kontrolę filtrów.

  Wyświetlacz informuje użytkownika o ogólnym zanieczyszczeniu powietrza w formie kolorowego okręgu, gdzie kolor:

  • niebieski - doskonała jakość powietrza
  • zielony - dobra jakość powietrza
  • pomarańczowy - umiarkowana jakość powietrza
  • czerwony - zła jakość powietrza

  Duży numeryczny trzycyfrowy wyświetlacz odpowiada za podawanie aktualnego stężenia poszczególnych najgroźniejszych grup zanieczyszczeń w pomieszczeniu, w którym pracuje oczyszczacz powietrza. Przyciskając przycisk WI FI, Użytkownik otrzyma informację a aktualnym stężeniu pyłów PM10, PM2.5, PM1 i szkodliwych gazów organicznych TVOC. Dzięki tym precyzyjnym rozwiązaniom model VP-A1Z40WH jest idealnym oczyszczaczem antysmogowym.

  Zarządzanie oczyszczaczem powietrza za pomocą aplikacji mobilnej

  Inteligentny oczyszczacz powietrza Vestfrost VP-A1Z40WH jest wyposażony w precyzyjne czujniki jakości powietrza. Dodatkowo duński producent wyposażył ten model w moduł komunikacji internetowej WI FI. Dzięki temu Użytkownicy otrzymują możliwość zdalnego sterowania i programowania pracy oczyszczacza z poziomu swojego smartfona lub tabletu. Oczyszczacz korzysta z popularnej i uniwersalnej aplikacji TUYA SMART, dzięki której możemy zdalnie i w każdej chwili sterować wszystkimi dostępnymi funkcjonalnościami oczyszczacza powietrza Vestfrost. W przypadku oczyszczacza powietrza VP-A1Z40WH możemy:

  • włączać i wyłączać oczyszczacz powietrza
  • wybierać tryby pracy oczyszczacza: automatyczny, niski, średni, maksymalny lub nocny (night mode)
  • włączać / wyłączać technologię jonizacji Plasma ION
  • włączać / wyłączać technologię sterylizacji UV-C LED
  • włączać / wyłączać blokadę panelu sterowania na oczyszczaczu powietrza (CHILD LOCK)
  • programować harmonogram pracy oczyszczacza VP-A1Z40WH w rozbiciu na godziny w poszczególnych dniach tygodnia

  Za pomocą aplikacji mobilnej oczyszczacz powietrza Vestfrost VPA1Z40WH Użytkownik może na bieżąco porównywać też aktualne stężenie pyłu zawieszonego PM2.5 w najbliższej okolicy (ogólnopolska sieć czujników GIOŚ) do jego zawartości w pomieszczeniu zabezpieczonym pracującym inteligentnym oczyszczaczem powietrza Vestfrost. Wartości te na wykresie rysowanym przez aplikację Użytkownik może obserwować do 4 dni wstecz. Warto w tym miejscu podkreślić, że model VPA1Z40WH posiada jednocześnie wskaźniki dla innych składowych smogu.

  W każdej chwili możemy obserwować wartości: PM1PM5 czy PM10. Jest to zaleta czyniąca z tego modelu jeden z najlepszych na rynku oczyszczaczy antysmogowych. Bardzo przydatną informacją jest też ta informująca o aktualnym procentowym zużyciu filtrów. Dzięki niej Użytkownik może odpowiednio wcześnie przygotować się do ich wymiany. Reakcja oczyszczacza powietrza na komendy wydawane zdalnie jest niezwykle szybka (poniżej 1s), dając Użytkownikowi przyjemne poczucie pełnej kontroli.

  Dodatkowe funkcje w oczyszczaczu powietrza

  Inteligentny oczyszczacz powietrza VPA1Z40WH oprócz trybu inteligentnego AUTO oraz możliwości sterowania za pomocą aplikacji mobilnej daje Użytkownikowi również możliwość ręcznego wyboru ustawień z pozycji panelu dotykowego umieszczonego na górze oczyszczacza. Znajdziemy tam 5 tryby pracy oznaczonych numerycznie od 1 do 5. Do łatwej relokacji oczyszczacza służy pomysłowy uchwyt, który można rozłożyć i złożyć. Jest to świetne rozwiązanie - praktyczne oraz nie ingerujące w harmonijny design oczyszczacza Vestfrost VP-A1Z40WH.

  Podobnie jak we wszystkich oczyszczaczach powietrza wysokiej klasy, model VP-A1Z40WH wyposażony jest w tryb pracy ultra cichej NIGHT MODE. W ustawieniu tym oczyszczacz generuje maksymalny hałas na poziomie 17 dB, a wszystkie wyświetlane informacje zostają wygaszone. Dzięki temu oczyszczacz powietrza może pracować w nocy będąc praktycznie niesłyszalnym i niewidzialnym. Przydatną funkcjonalnością jest również tzw. CHILD LOCK. Jest to możliwość zablokowania działania panelu sterowania dla osób postronnych, np. dzieci. Dzięki temu oczyszczacz może pracować bez ryzyka uszkodzenia również w miejscach publicznych takich jak przedszkola, poczekalnie, biura, etc.

  Parametry techniczne

  Szczegóły produktu

  Vestfrost
  VP-A1Z40WH
  Zalecana powierzchnia pomieszczenia w m²
  48
  Zalecana powierzchnia [m²]
  od 40 do 49
  Maksymalna wydajność oczyszczania (m³/h)
  350
  Funkcja nawilżania
  Nie
  Pobór prądu/moc (low / high) w W
  38
  Poziom głośności (low / high) w dB
  17 / 52
  Wymiary (szer. x gł. x wys.) w mm
  280 x 280 x 671
  Waga (kg)
  7
  Kolor
  Biały
  Wydajność [m³/h]
  od 300 do 399
  Czujniki
  PM1, PM2.5, PM10, TVOC, kurzu
  WiFi i aplikacja mobilna
  tak
  System filtracji
  HEPA, wstępny, węglowy
  Tryby
  Auto
  Technologia jonizacji
  PlasmaION
  Technologia sterylizacji UV
  Dioda LED o długości fal 200~280nm
  Funkcje
  CHILD LOCK, SLEEP, TURBO
  Gwarancja 5Y Vestfrost
  Tak

  Opinie (5)

  Ocena 
  2022-11-10

  Oczyszczacz marki vestfrost - symbol vp-a1z40wh

  Sam oczyszczacz powietrza oceniam bardzo dobrze, jednak przesyłka trafiła do mnie dopiero na 3 dzień od zamówienia. To zdecydowanie za długo !!!

  Ocena 
  2022-10-19

  Zadowolona klientka

  Oczyszczacz pracuje niecałe 2 tygodnie, ale efekt jest wyczuwalny. Szczególnie podczas wietrzenia oraz w przypadku zwykłego kurzu. Efekt działania jonizacji w moim przypadku ciężki do zauważenia.

  Ocena 
  2022-10-17

  Opinia o oczyszczaczu powietrza

  Zakupiony oczyszczacz powietrza spełnił moje oczekiwania. Jedynym mankamentem jest niezbyt przyjazna instrukcja obsługi. Pozytywnie oceniam tu wsparcie samego sklepu. Ogólnie polecam.

  Ocena 
  2022-10-05

  Oczyszczacz powietrza Vestfrost

  Polecam, jeśli ktoś szuka świetnego oczyszczacza powietrza na smog. Oferuje więcej niż obiecywał sklep :)

  Ocena 
  2022-05-23

  Rewelacyjny oczyszczacz

  Naprawdę rewelacyjny oczyszczacz powietrza. Instrukcja obsługi bardzo skromna i nie pozwala na odkrycie jego możliwości. Sprzedawca przesłał tyle informacji, że teraz moje postrzeganie tego oczyszczacza jest diametralnie inne !! Wcześniej nawet nie słyszałem o oczyszczaczach Vestfrost. Polecam !! DD

  Napisz opinię

  Do tego oczyszczacza
  pasują filtry

  Mało korzyści?

  Bądź na bieżąco z ciekawymi artykułami, materiałami audio, nowościami oraz ofertami specjalnymi. Nawet, jeśli nie zdecydujesz się teraz, to dzięki dodatkowej wiedz, dokonasz najlepszego możliwego wyboru w przyszłości. 

  Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy o świadczenie usług drogą elektroniczną, na podany adres e-mail na temat usług oferowanych przez MWP EUGENIUSZ ŻOCHOWSKI, ul. ks. Stanisława Andrukiewicza 4/32, 15-204 Białystok. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail.

  O nas

  Firma MWP (MostWantedProducts) została założona w 2010 roku jako jeden z pierwszych profesjonalnych Dystrybutorów urządzeń kategorii Wellness (oczyszczaczy powietrza ) japońskiej marki SHARP.

  Kontakt

  Logo Vestfrost

  Oficjalny dystrybutor

  Logo Coway

  Oficjalny dystrybutor

  Logo Ideal

  Oficjalny dystrybutor

  Logo Winix

  Oficjalny dystrybutor

  Logo Sharp

  Oficjalny dystrybutor

  Logo Blueair

  Oficjalny dystrybutor

  2010-2022 © MWP (MostWantedProducts) Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja: Stroniarz.pl