• mały oczyszczacz powietrza WINIX Zero Compact
 • tani oczyszczacz powietrza WINIX Zero Compact
 • wydajny niewielki oczyszczacz powietrza WINIX Zero Compact z jonizatorem
 • cichy mały oczyszczacz powietrza WINIX Zero Compact z jonizatorem
 • oczyszczacz powietrza WINIX Zero Compact do małego pokoju
mały oczyszczacz powietrza WINIX Zero Compact
zoom_in
 • Gwarancja Premium24h
 • WINIX Zero Compact oczyszczacz powietrza

  • dostępny/niedostępny Produkt jest dostępny
  • Gwarancja 2 Lata + Serwis D2D Gwarancja 2 Lata + Serwis D2D
  • Wysyłka w 24h Wysyłka w 24h
  Ilość:
  Cena
  599,00 zł Zniżka 70,00 zł
  669,00 zł Brutto
  Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 569,00 zł

  Winix Zero Compact to najmniejszy inteligentny oczyszczacz powietrza w ofercie renomowanego koreańskiego producenta (przepływ powietrza 250 m3/h). Pomimo stosunkowo niewielkich gabarytów i wagi zaledwie 3,1 kg zalecany jest na powierzchnię aż do 50 m2. Praca tego efektywnego oczyszczacza jest dodatkowo cicha ( od 26,5 dB) i energooszczędna (od 3W), co biorąc pod uwagę jego atrakcyjną cenę czyni go jedną z najciekawszych ofert na rynku renomowanych oczyszczaczy powietrza.

  Oczyszczacz powietrza Winix Zero Compact

  Winix Zero Compact to najmniejszy inteligentny oczyszczacz powietrza w ofercie renomowanego koreańskiego producenta (przepływ powietrza 250 m3/h). Pomimo stosunkowo niewielkich gabarytów i wagi zaledwie 3,1 kg zalecany jest na powierzchnię aż do 50 m2. Praca tego efektywnego oczyszczacza jest dodatkowo cicha ( od 26,5 dB) i energooszczędna (od 3W), co biorąc pod uwagę jego atrakcyjną cenę czyni go jedną z najciekawszych ofert na rynku renomowanych oczyszczaczy powietrza.

  Oczyszczacz Winix Zero Compact warto polecić dla alergików i astmatyków ze względu na otrzymany certyfikat ECARF (European Centre for Allergy Research Foundation) oraz UK Allergy (British Allergy Foundation).

  Skuteczny filtr 3w1 to ekonomiczny sposób na 100% czyste powietrze

  Inteligentny oczyszczacz powietrza Winix ZERO Compact wykorzystuje nowoczesną koncepcję filtra 3w1. Jest to koncepcja pełnej i skutecznej 3-stopniowej filtracji skondensowana w jednym agregacie filtracyjnym, dzięki któremu obsługa i procedura wymiany jest wyjątkowo prosta. Działanie filtra 3w1 jest analogiczne jak w systemach filtracyjnych składających się z odseparowanych filtrów. Zewnętrzną warstwę stanowi tzw. Filtr wstępny, który jak w wielu innych wysokiej klasy oczyszczaczach powietrza jest odpowiedzialny za zatrzymanie największych zanieczyszczeń. Następną warstwą jest wysokowydajny filtr True HEPA H13 o skuteczności 99,97% dla cząstek > 0,3 mikrona. Odpowiada za skuteczne usuwanie z filtrowanego powietrza najmniejszych szkodliwych dla organizmu fizycznych cząstek, takich jak frakcje pyłu zawieszonego PM1, PM2.5, PM5 czy PM10

  Na panelu sterowania producent umieścił specjalny wskaźnik zużycia filtrów, zapalenie którego oznacza informację o konieczności ich wymiany. Warto nadmienić, że nowy wkład filtracyjny 3w1 (w zakupionym oczyszczaczu powietrza Winix) czy zakupiony jako dodatkowy materiał eksploatacyjny zawsze jest hermetycznie zafoliowany, aby dać Użytkownikowi gwarancję, że jest w pełni higieniczny i nie był wcześniej używany. Przed pierwszym użyciem foliowe zabezpieczenie należy usunąć. Każdorazową wymianę filtrów w oczyszczaczu Winix Zero Compact należy potwierdzić przyciskiem Reset na panelu sterowania. Warstwa True HEPA zatrzymuje też większość znanych wirusów, bakterii, grzybów i alergenów wziewnych. Ostatnią warstwą jest Filtr węglowy odpowiedzialny za skuteczną absorbcję i neutralizację nieprzyjemnych zapachów oraz szkodliwych i niebezpiecznych gazów. Żywotność zintegrowanego filtra 3w1 w oczyszczaczu Winix Zero Compact to okres około 12 miesięcy użytkowania.

  Winix Zero Compact to oczyszczacz łatwy w użyciu, skuteczny i atrakcyjny cenowo

  Inteligentny oczyszczacz powietrza Winix Zero Compact opiera swoją pracę na czujniku kurzu. Jest to doskonały kompromis, kiedy nie skupiamy się na konkretnym rodzaju zanieczyszczeń, a chcemy mieć oczyszczacz powietrza jak najbardziej uniwersalny i przystępny cenowo. Wbudowana elektronika automatycznie dostosowuje intensywność procesu oczyszczania do aktualnego zanieczyszczenia powietrza w pomieszczeniu (tryb AUTO), dzięki czemu podobnie jak w znacznie droższych oczyszczaczach powietrza Użytkownik jest zwolniony z konieczności ręcznego sterowania poszczególnymi trybami pracy. Jednak, jeśli potrzebuje przejąć kontrolę nad oczyszczaczem, może to zrobić z poziomu panelu sterowania. Do wyboru ma 3 tryby manualne wyboru szybkości oczyszczania powietrza: NISKI, ŚREDNI i WYSOKI. W modelu Winix Zero Compact dostępny jest również tryb NOCNY, który gwarantuje najniższy możliwy poziom hałasu pracy oczyszczacza i zapewnia tym samym komfortowe warunki do snu. Biorąc dodatkowo pod uwagę, że każdy z powyższych 5 trybów pracy może być wsparty lub nie jonizacją PlasmaWave, to uzyskamy w ten sposób kombinację 10 trybów pracy oczyszczacza Winix Zero.

  Czytelny wyświetlacz informujący o aktualnym stanie jakości powietrza

  Oczyszczacz powietrza Winix Zero Compact wyposażony jest w okrągły, kolorowy wskaźnik jakości powietrza. Za pomocą 3 kolorowej skali możemy odczytać aktualne zanieczyszczenie powietrza w pomieszczeniu z odczytu czujnika kurzu. Kolor niebieski to dobra jakość powietrza, bursztynowy - dostateczna jakość powietrza, natomiast czerwony oznacza bardzo słabą jakość powietrza. Niezależnie od wskazań czujnika, którego czułość naturalnie nie oznacza automatycznej reakcji na każdy rodzaj zanieczyszczeń warto pamiętać, że wysokowydajny system filtracyjny 3w1 w połączeniu z jonizacją PlasmaWave praktycznie w 100% pozbędą się wszystkich niechcianych zanieczyszczeń organicznych i nieorganicznych.

  Technologia Winix PlasmaWave to skuteczne i bezpieczne usuwanie patogenów

  W oczyszczaczu powietrza Winix Zero Compact praca filtrów dodatkowo wspierana jest jonizacją powietrza PlasmaWave, którą Użytkownik może dowolnie włączać i wyłączać. Technologia dodatnich i ujemnych jonów w powietrzu jest niezwykle skuteczna dzięki silnym właściwościom dezynfekującym. Jest także absolutnie bezpieczna dla ludzi, zwierząt domowych i roślin. Emitowane w kubaturę pomieszczenia dodatnie i ujemne jony skutecznie neutralizują wirusy, alergeny, pleśnie oraz bakterie zarówno w powietrzu jak również w trudno dostępnych zakamarkach z których ciężko zassać je do wnętrza oczyszczacza. Znacząca synergia unikalnych zalet technologii PlasmaWave oraz właściwości filtra True HEPA powoduje, że oczyszczacze powietrza Winix często rekomendowane są dla alergików oraz astmatyków (certyfikaty Ecarf, UK Allergy) oraz osób zmagających się z chorobami górnych dróg oddechowych.

  Technologia PlasmaWave to również gwarancja równowagi jonowej w powietrzu. W pomieszczeniach, w których pracuje dużo urządzeń elektronicznych takich jak np. biura, redakcje mediów, etc. bardzo szybko narasta stężenie jonowego ładunku dodatniego. Jego nadmiar ma niekorzystny wpływ na nasze samopoczucie skutkujące bólami głowy, spadkiem koncentracji czy ogólnym poczuciem zmęczenia.

  Parametry techniczne

  Szczegóły produktu

  WINIX
  WINIX Zero Compact
  Zalecana powierzchnia pomieszczenia w m²
  50
  Zalecana powierzchnia [m²]
  od 40 do 49
  Maksymalna wydajność oczyszczania (m³/h)
  250
  Funkcja nawilżania
  Nie
  Pobór prądu/moc (low / high) w W
  12 / 55
  Poziom głośności (low / high) w dB
  26,5 / 53,7
  Wymiary (szer. x gł. x wys.) w mm
  241 x 241 x 370
  Waga (kg)
  3,1
  Kolor
  Biały
  Wydajność [m³/h]
  od 200 do 299
  Czujniki
  kurzu
  WiFi i aplikacja mobilna
  nie
  System filtracji
  HEPA H13, wstępny, węglowy
  Tryby
  Auto
  Technologia jonizacji
  PlasmaWave
  Funkcje
  SLEEP
  Gwarancja Winix
  Tak
  Black Luck
  Nie

  Opinie (4)

  Ocena 
  2022-10-08

  Winix Compact

  Potwierdzam skuteczne działanie tego oczyszczacza powietrza. Polecam

  Ocena 
  2021-12-12

  Super oczyszczacz

  Oczyszczacz jest estetycznie wykonany, posiada wszystko, co potrzeba. Do tego bardzo zgrabny i łatwy w obsłudze. Polecam.

  Ocena 
  2021-11-26

  Efektywny i skuteczny

  Polecam, po tygodniu zauważalna zmiana w związku z alergią u dzieci, cichy i skuteczny

  Ocena 
  2021-10-28

  Mały oczyszczacz powietrza do pokoju dziecka

  Super, super, super !!! Do pokoju dziecka idealny, można też zabrać do samochodu :)

  Napisz opinię

  Do tego oczyszczacza
  pasują filtry

  Mało korzyści?

  Bądź na bieżąco z ciekawymi artykułami, materiałami audio, nowościami oraz ofertami specjalnymi. Nawet, jeśli nie zdecydujesz się teraz, to dzięki dodatkowej wiedz, dokonasz najlepszego możliwego wyboru w przyszłości. 

  Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy o świadczenie usług drogą elektroniczną, na podany adres e-mail na temat usług oferowanych przez MWP EUGENIUSZ ŻOCHOWSKI, ul. ks. Stanisława Andrukiewicza 4/32, 15-204 Białystok. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail.

  O nas

  Firma MWP (MostWantedProducts) została założona w 2010 roku jako jeden z pierwszych profesjonalnych Dystrybutorów urządzeń kategorii Wellness (oczyszczaczy powietrza ) japońskiej marki SHARP.

  Kontakt

  Logo Vestfrost

  Oficjalny dystrybutor

  Logo Coway

  Oficjalny dystrybutor

  Logo Ideal

  Oficjalny dystrybutor

  Logo Winix

  Oficjalny dystrybutor

  Logo Sharp

  Oficjalny dystrybutor

  Logo Blueair

  Oficjalny dystrybutor

  2010-2022 © MWP (MostWantedProducts) Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja: Stroniarz.pl