• Obniżka
zoom_in
Gwarancja 5Y

SHARP UA-HG60E-L - oczyszczacz powietrza

 • dostępny/niedostępny Produkt jest dostępny
 • Gwarancja 2 Lata + Serwis D2D Gwarancja 2 Lata + Serwis D2D
 • Wysyłka
       w 24h Wysyłka w 24h

SHARP UA-HG60E-L 

Jasnoszara wersja kolorystyczna najskuteczniejszego oczyszczacza Sharp do eliminacji drobnoustrojów alergenów i smogu. 6 czujników i w pełni automatyczna praca. Bardzo duża wydajność do 408 m3/h, efektywne nawilżanie na poziomie 630ml/h i unikatowa technologia Plasmacluster to gwarancja optymalnych warunków w dużych pomieszczeniach do 50 m2. Głośność-24 db, pobór mocy- 6,5W

Ilość:
Cena
2 899,00 zł Zniżka 400,00 zł
3 299,00 zł
Brutto

SHARP UAHG60EL
najwydajniejszy oczyszczacz w ofercie SHARP-a

Przeznaczony do pomieszczeń o dużych  gabarytach aż do 50m2.Wydajność oczyszczania  408m3/h, nawilżanie- 630ml/h, a przy tym cicha praca- w trybie LOW tylko 24db i niskie zużycie energii-5W. Technologia Plasmacluster, doskonały system filtracji mechanicznej, funkcje dodatkowe oraz automatyczny inteligentny tryb pracy, sprawiają, że urządzenie nie ma sobie równych.

Plasmacluster
Doskonała jonizacja

Technologia Plasmacluster to opatentowana, potwierdzona naukowo, skuteczna metoda do zwalczania szkodliwego działania wirusów, bakterii, pleśni i alergenów.

Generator wytwarza dodatnie jony wodoru H+ i ujemne jony tlenu O- takie jak występują w naturalnym środowisku. Jony te otaczając się cząsteczkami wody zamieniają się w stabilne klastry jonowe, które napotkawszy na swojej drodze szkodliwą substancje, niszczą ją poprzez zniszczenie jej struktury białkowej. Co najważniejsze jest to jonizacja w pełni bezpieczna dla człowieka.

Inteligentne
nawilżenie

Sharp UAHG60EL dba nie tylko o czystość  ale i o optymalną wilgotność powietrza. Działa w sposób inteligentny kontrolując stopień nawilżania poprzez automatyczne wykrywanie temperatury i poziomu wilgotności.

Nowe filtry
 

W oczyszczaczach serii UA-HG zastosowano ulepszone filtry wstępny, nawilżania i węglowy, co podnosi skuteczność oczyszczania.

Filtr wstępny, który jest jednocześnie panelem tylnym i wlotem powietrza, dzięki zastosowaniu gęściejszej siateczki, jest w stanie wychwycić znacznie mniejsze zanieczyszczenia. Filtr pochłaniający zapachy zyskał nową strukturę, doskonale radzi sobie z niepożądanymi zapachami występującymi w gospodarstwie domowym jak również z zapachami, które do mieszkania dostają się z zewnątrz, szczególnie w dużych aglomeracjach.
Filtr nawilżania jeszcze bardziej wytrzymały i odporny na czyszczenie.

Filtr HEPA z uwagi na bardzo dużą skuteczność -możliwość pochłaniania 99,97% zanieczyszczeń o wielkości nawet 0,3 mikrona pozostał ten  sam H13.

Innowacyjne urządzenie

Urządzenia serii HG zyskały innowacyjną funkcje ION SPOT pozwalającą zwalczyć przylegające zapachy, drobnoustroje i inne substancje na ubraniach,kanapach i zasłonach. Tryb ten doskonale sprawdzi się w odświeżaniu kasków, butów narciarskich czy motocyklowych. Dzięki ręcznie sterowanej prowadnicy strumień powietrza nasycony jonami o dużym stężeniu możemy skierować dokładnie w wybrany punkt. Silny strumień powietrza emitowany jest przez 8 godz. po upływie tego czasu urządzenie wróci do poprzednich ustawień.

Na szczególną uwagę zasługuje funkcja SLEEP w przypadku której, oczyszczacz pracuje bardzo cicho, a wyświetlacz wraz ze wskaźnikami jest wygaszany. Nie zapomniano o alergikach i dedykowanej im funkcji przeciwpyłkowej POLLEN.

W modelu KCG60EUW zastosowano tryb INTELLIGENT, który działa w oparciu o 6 czujników, wykrywających 7 czynników:
 • czujnik kurzu i PM2,5 w momencie wykrycia przyśpieszy pracę wentylatora w celu szybkiej  eliminacji zanieczyszczeń
 • czujnik natężenia światła- jeśli w pomieszczeniu jest ciemno wprowadzi urządzenie w tryb nocny z wygaszonym wyświetlaczem, bardzo cichą pracą
 • czujnik ruchu- jeśli brak ruchu w monitorowanym obszarze, wyłączy się wyświetlacz przedni, monitor czystości powietrza, urządzenie przełączy się w tryb minimalnego natężenia nawiewu i zużycia energii.
 • czujnik zapachu – reaguje m.in.: na tytoń, kosmetyki, alkohol
 • czujnik temperatury- dostosuje nawilżanie do temperatury panującej w pomieszczeniu
 • czujnik wilgotności- zwiększy emisje jonów w momencie kiedy wilgotność przekroczy 70%, aby zapobiec rozwojowi pleśni

Oczyszczacz SHARP UAHG60EL został wyposażony w czytelny panel sterowania za pomocą  którego ustawimy żądany tryb pracy i bogaty wyświetlacz, który oprócz informacji o jakości powietrza, przedstawionej w 7- stopniowej skali kolorystycznej, umożliwia odczytanie poziomu wilgotności, temperatury, aktualnego zużyciu prądu i ustawień funkcji timera. W Na wyświetlaczu znajdziemy wskaźniki: kurzu, PM2,5, zapachu, nawilżania oraz wskaźnik jonizacj i czystości filtrów

Uchwyty + kółka wraz z blokadą zapewnią wygodne przemieszczanie pomiędzy pomieszczeniami, a blokada rodzicielska zapobiegnie ingerencji  najmłodszych domowników.

Urządzenie może służyć również jako klimatyzer ewaporacyjny, aby to osiągnąć do zbiornika z wodą należy dodać kostki lodu, spowoduje to wywiew chłodnego powietrza i delikatne obniżenie temperatury w pomieszczeniu.

Dzięki efektownej obudowie, minimalistycznej formie Sharp UA-HG60E-L doskonale wkomponuje się każde wnętrze.

Szczegóły produktu

SHARP
UA-HG60E-L
2018-12-03
Kolor
Szary
Pobór prądu/moc (high / mid / low) w W
55 / 40 / 6.5
Funkcja nawilżania
Tak
Maksymalna wydajność nawilżania (ml/godz.)
630
Poziom głośności (high / mid / low) w dB
53 / 48 / 24
Wymiary (szer. x gł. x wys.) w mm
370 x 293 x 660
Waga (kg)
10.5
Gwarancja 5Y
Tak

Do tego oczyszczacza
pasują filtry

Zobacz również

Newsletter - zapisz się!

Podaj swój e-mail, aby otrzymywać nowości oraz promocje

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy o świadczenie usług drogą elektroniczną, na podany adres e-mail na temat usług oferowanych przez MWP EUGENIUSZ ŻOCHOWSKI, ul. ks. Stanisława Andrukiewicza 4/32, 15-204 Białystok. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail.

O nas

Firma MWP (MostWantedProducts) została założona w 2010 roku jako jeden z pierwszych profesjonalnych Dystrybutorów urządzeń kategorii Wellness (oczyszczaczy powietrza ) japońskiej marki SHARP.

Kontakt

Logo Sharp

Oficjalny dystrybutor

2010-2019 © MWP (MostWantedProducts) Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja: Stroniarz.pl